Klub Futsalu Stal Mielec - Futsal Team Zaczernie (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Klub Futsalu Stal Mielec - Futsal Team Zaczernie rozegranego w ramach 5. kolejki - II liga futsalu. Informacje meczowe, kiedy mecz Klub Futsalu Stal Mielec - Futsal Team Zaczernie, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Klub Futsalu Stal Mielec vs. Futsal Team Zaczernie, informacje o pozostałych meczach 5. kolejki - II liga futsalu oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Mateusz Wojtanowski

1'
5'

Bartłomiej Miazga

1 - 1

1 - 2

Adrian Nowak

6'

1 - 3

Bartłomiej Bać

7'

1 - 4

Robert Guzek

9'
10'

Maciej Ryba

2 - 4

12'

14'

Łukasz Skowron

3 - 4

Jakub Sroka

14'

17'
17'

Mateusz Dopart

4 - 4

18'

Patryk Tetlak

5 - 4

5 - 5

19'
19'

6 - 5

6 - 6

25'
28'

Kacper Wątróbski

7 - 6

7 - 7

Michał Chmiel

29'

7 - 8

Jakub Sroka

35'
37'

Tomasz Skowron

8 - 8

38'

II liga futsalu: Klub Futsalu Stal Mielec - Futsal Team Zaczernie (historia bezpośrednich spotkań)

6 Futsal Team Przeworsk 7 2 0 2 5 28 41 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka