Wojciech Jakubiec
Powiązane newsy
Wojciech Jakubiec zawodnikiem Wisły Puławy
2013-02-22 10:47
Były obrońca Siarki Tarnobrzeg Wojciech Jakubiec podpisał umowę z drugoligową Wisłą Puławy.
24-letni zawodnik podpisał umowę z Wisłą Puławy na najbliższe 1,5 roku.
Wojciech Jakubiec jest wychowankiem klubu TOP 54 Biała Podlaska. W Siarce Tarnobrzeg występo...
Czytaj więcej
Wojciech Jakubiec zagrał w sparingu Wisły Puławy
2013-01-26 17:08
Obrońca Wojciech Jakubiec (ostatnio Siarka Tarnobrzeg) zagrał w dzisiejszym sparingu drugoligowej Wisły Puławy.
24-letni Wojciech Jakubiec, który przez ostatnie 2,5 roku występował w barwach Siarki Tarnobrzeg, w dalszym ciągu trenuje z Wisłą Puławy.
Grający na pozycji ...
Czytaj więcej
Wojciech Jakubiec trenuje z Wisłą Puławy
2013-01-08 18:53
Grający ostatnio w Siarce Tarnobrzeg Wojciech Jakubiec przebywa na testach w drugoligowej Wiśle Puławy.
24-letni obrońca Wojciech Jakubiec wziął udział w pierwszym treningu drugoligowej Wisły Puławy.
Grający ostatnio w barwach Siarki Tarnobrzeg Jakubiec dostał wolną rę...
Czytaj więcej
Kurs 250 na wygraną Francji z Paragwajem. Wystarczy postawić 2 zł
2026-07-02 17:07
LV BET przygotował specjalną promocję dla nowych graczy na mecz Paragwaj - Francja w 1/8 finału mistrzostw świata 2026. Wystarczy postawić dokładnie 2 zł na zwycięstwo Francji, a zakład zostanie rozliczony po kursie 250. W przypadku wygranej na konto gracza trafi 500 zł.
Reprezentacja Fr...
Czytaj więcej
Spór o dojazd do kortów Czarnych Rzeszów. Klub alarmuje, spółdzielnia odpowiada
2026-07-02 16:45
Kilka dni po zakończeniu pierwszego w Rzeszowie zawodowego turnieju tenisowego rangi ITF M15 wokół obiektu KS Czarni Rzeszów wybuchł spór. Klub poinformował, że betonowe słupki ustawione przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Projektant” utrudniają dostęp do kortów i mogą wpł...
Czytaj więcej
Bramkarz ŁKS-u Łódź dołączył do Avii Świdnik
2026-07-02 15:41
Avia Świdnik ma nowego bramkarza. Do beniaminka Betclic 2 ligi wypożyczony został Łukasz Jakubowski, który ostatnio związany był z ŁKS-em Łódź.
Avia Świdnik powiększyła kadrę o nowego bramkarza. Zespół Wojciecha Szaconia wzmocnił 19-letni bramkarz Łukasz Jakubowski....
Czytaj więcej























_1776713266.png)

















