2024-02-28 10:02:49

RELACJA NA ŻYWO: Stal Mielec vs. ŁKS Łódź [KOMENTARZ LIVE]

Stal Mielec (niebieskie stroje) rozegra dziś zaległy mecz z ŁKS-em Łódź (fot. Kamila Bik)
Stal Mielec (niebieskie stroje) rozegra dziś zaległy mecz z ŁKS-em Łódź (fot. Kamila Bik)
Relacja na żywo z zaległego meczu PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Stalą Mielec a ŁKS-em Łódź. Spotkanie skomentuje Marcel Kowalczuk.
 
Piłkarze PGE FKS Stali Mielec odrabiają dziś zaległości. Podopieczni Kamila Kieresia w środowy wieczór zmierzą się z ŁKS-em Łódź.
 
Będzie to zaległe spotkanie 17. kolejki rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, które zostało przełożone z powodu złych warunków atmosferycznych.
 
Relację na żywo z meczu z komentarzem Marcela Kowalczuka śledzić możecie na naszym kanale YouTube.
 
 
Relacja na żywo [komentarz live] z zaległego meczu PKO Ekstraklasy PGE FKS Stal Mielec - ŁKS Łódź (środa, 28 lutego, godz. 18:30). Spotkanie skomentuje Marcel Kowalczuk.

Jakiś czas temu ruszyliśmy z nowym cyklem podcastów "Młody przy mikrofonie", w których Marcel Kowalczuk komentuje dla Was mecze PGE FKS Stali Mielec.

Marcel Kowalczuk ma 14 lat, a od siedmiu jest związany z Akademią Stali Mielec. Od blisko roku, pomimo młodego wieku, próbuje swoich sił w roli dziennikarza. Możecie go znaleźć na Facebooku, YouTube czy TikToku. Współpracuje także z Radiem Gol, gdzie komentuje mecze na żywo.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij