Ile są warci piłkarze pierwszoligowej Resovii? Zobaczcie ranking najdrożych zawodników Resovii oparty na wycenie serwisu Transfermarkt.
W rankingu najdroższych piłkarzy Resovii umieściliśmy łącznie 22 piłkarzy. Nie wszyscy gracze "Pasiaków" zostali objęci wyceną (prawdopodobnie z powodu braku danych).
Pamiętajmy również, że jest to tylko orientacyjna, szacunkowa wartość oparta na przewidwaniach portalu Transfermarkt i trzeba potraktować ją z dystansem. Często jednak podane przez Transfermarkt kwoty pokrywały się z rzeczywistością, więc warto na ten raking spojrzeć.
17/17
- Najdrożsi piłkarze Resovii
Adrian Łyszczarz na zdjęciu z lewej (fot. Paweł Golonka / cwks-resovia.pl)
Adrian Łyszczarz - 300 tys. Euro (ok. 1,33 mln zł)
Adrian Łyszczarz do Resovii trafił w lipcu tego roku ze Śląska Wrocław. Ten 26-letni pomocnik ma na koncie ponad 50 występów w Ekstraklasie (6 goli). Według Transfermart jest wart ponad 1,3 mln złotych, czyli 300 tys. Euro.Adrian Łyszczarz na zdjęciu z lewej (fot. Paweł Golonka / cwks-resovia.pl)





















































