2022-06-09 20:13:00

FOTOGALERIA: Polska - Niemcy 1-2 [ZDJĘCIA]

Młodzieżowa reprezentacja Polski we wtorek przegrała z ekipą Niemiec i straciła szansę na awans na mistrzostwa Europy. Podopieczni Macieja Stolarczyka przegrali to spotkanie 1-2. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu, a ich autorem jest Robert Skalski.
1/90 - Młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała z Niemcami 1-2 i straciła szansę na mistrzostwa Europy (fot. Robert Skalski)
2/90 - Młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała z Niemcami 1-2 i straciła szansę na mistrzostwa Europy (fot. Robert Skalski)
3/90 - Młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała z Niemcami 1-2 i straciła szansę na mistrzostwa Europy (fot. Robert Skalski)
4/90 - Młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała z Niemcami 1-2 i straciła szansę na mistrzostwa Europy (fot. Robert Skalski)
5/90 - Młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała z Niemcami 1-2 i straciła szansę na mistrzostwa Europy (fot. Robert Skalski)
6/90 - Młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała z Niemcami 1-2 i straciła szansę na mistrzostwa Europy (fot. Robert Skalski)
7/90 - Młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała z Niemcami 1-2 i straciła szansę na mistrzostwa Europy (fot. Robert Skalski)
8/90 - Młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała z Niemcami 1-2 i straciła szansę na mistrzostwa Europy (fot. Robert Skalski)
9/90 - Młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała z Niemcami 1-2 i straciła szansę na mistrzostwa Europy (fot. Robert Skalski)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij