https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-08-28 12:12:00

Apklan Resovia zaprezentowała stroje na sezon 2020/21 w Fortuna 1 lidze! [ZDJĘCIA]

Podobne tematy Resovia 1 liga piłka nożna
Apklan Resovia już w weekend rozpocznie zmagania w Fortuna 1 lidze. Klub przedstawił nowe stroje domowe oraz wyjazdowe. Ponadto zaprezentowano bluzy bramkarskie. Zobaczcie sami.
 
Apklan Resovia zaprezentowała stroje na sezon 2020/21 w Fortuna 1 lidze. - Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z sesją zdjęciową nowych kompletów meczowych na sezon 2020/2021. Nowością jest pojawienie się nazwiska piłkarza z tyłu koszulki oraz emblematu sponsora tytularnego rozgrywek 1 ligi – Zakładów Bukmacherskich Fortuna. Domowy strój to tradycyjny pasiak w nowoczesnym wydaniu, z kolei stroje wyjazdowe to dawno nie widziany kolor czerwony z ciekawym wzorem. Na bramkarskich kompletach zastosowano motyw moro w kolorze czarnym, zielonym i żółtym. Na trykotach pojawią się logotypy sponsora tytularnego Deweloper Apklan oraz oficjalnych sponsorów: PEMPA, Handlopex, Arini, a także głównego partnera Miasto Rzeszów - czytamy na stronie "Pasiaków".

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij