https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-05 11:59:53

Jakub Moder: "Stalówka nas zdominowała"

Młody pomocnik spodziewał się takiego meczu w Boguchwale (fot. Lech Poznań)
Młody pomocnik spodziewał się takiego meczu w Boguchwale (fot. Lech Poznań)
Porozmawialiśmy po meczu z wychowankiem Warty Poznań. 20-letni pomocnik zgodnie, jak reszta kolegów narzekał na murawę w Boguchwale. Kolejorz znalazł jednak sposób na Stalówkę, choć nie było łatwo.
 
Na początku Jakub Moder podsumował grę swojego zespołu. Narzekał także na murawę na IzoArenie, ale Lech Poznań znalazł sposób na wygraną ze Stalą Stalowa Wola w Boguchwale.
 
- Spodziewaliśmy się takiej gry, bo widzimy jakie jest boisko. Widzieliśmy że będzie ono sprzyjało tylko Stali. My chcieliśmy grać w piłkę, ale no wiadomo, ciężko było. Musieliśmy się skupić na grzę w obronie, na grze dłuższym podaniem i spodziewaliśmy się że ten mecz tak będzie wyglądał. Przede wszystkim awans i to się dla nas tutal liczyło - powiedział nam 20-latek.
 
Zawodnik Kolejorza odniósł się także do zarzutów, że jego drużyna dała się zdominować w trakcie meczu.
 
- Może momentami tak to wyglądało że Stal nas zmusiła do głębszej defensywy. Mieli dużo stąłych fragmentów, ale my byliśmy na to gotowi że Stal wyjdzie wysoko. Ich mocną stroną są stałe fragmenty gry i byliśmy na to gotowi. To jednak nie jest ważne, liczy się to że wygraliśmy i awansowaliśmy dalej - stwierdził piłkarz Lecha.
 
Wychowanek Warty Poznań podkreślił także, jaki jest cel drużyny w krajowym pucharze.
 
- Zawsze celujemy w zwycięstwo w Pucharze Polski i gramy o najwyższe cele. To jest już ćwiećfinał i tu nie ma łatwych meczów i każde będzie najważniejsze - powiedział Jakub Moder.
 
Podkarpacie jest ostatnio szczęśliwe dla Lecha, który chce wygrać wszystkie mecze do końca roku.
 
- Chcemy wygrać trzy ostatnie spotkania w lidze. Fakt, złapaliśmy wiatr w żagle po wygranej nad Apklan Resovią. Przyjeżdżając tu znowu wygrywamy i dlatego liczymy że znowu podtrzymamy tą serię - zakończył nasz rozmówca.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij