2019-07-09 15:38:18

PGE zostaje ze Stalą Mielec

PGE podpisało ze Stalą Mielec nową umowę (fot. PGE Stal Mielec)
PGE podpisało ze Stalą Mielec nową umowę (fot. PGE Stal Mielec)
Główny partner mielczan zostaje przy Solskiego. Sponsor tytularny Stali podpisał z klubem nową umowę, a jego nazwa i logo będą kojarzone z biało-niebieskimi przez najbliższy rok.
 
Polska Grupa Energetyczna pozostanie sponsorem tytularnym klubu z ulicy Solskiego 1, a jego nazwa nadal będzie brzmieć PGE Stal Mielec. Współpraca trwa od 2016 roku.
 
Mielczanie w sezonie 2019/20 będą rywalizować na poziomie Fortuna 1 ligi, a logo PGE będzie eksponowane na koszulkach Stali oraz bandach reklamowych na stadionie w Mielcu.
 
Prezes zarządu PGE, Henryk Baranowski jest bardzo zadowolony ze współpracy z pierwszoligowcem, o czym wspomina na stronie klubu.
 
Niezmiernie cieszy mnie fakt kontynuowania współpracy z PGE FKS Stal Mielec i liczymy, że dzięki wsparciu PGE drużyna awansuje do najwyższej klasy rozgrywkowej. Umowa z FKS Stalą Mielec to kolejny krok do zrealizowania naszego głównego celu działań marketingowych, jakim jest zbudowanie takiego poziomu świadomości i rozpoznawalności marki PGE, by każdy Polak chciał być jej klientem. Ponadto, w ten sposób możemy także wspierać lokalną społeczność, z którą jesteśmy związani między innymi dzięki temu, że to właśnie na Podkarpaciu mieści się siedziba naszej spółki PGE Obrót, obsługującej ponad 5 mln klientów.
 
Prezes PGE Stali Mielec, Jacek Orłowski także nie kryje radości z podpisania nowej umowy.
 
To wielki dzień dla klubu, ponieważ tak uznany partner, jakim jest PGE Polska Grupa Energetyczna, będąca jednym z liderów polskiej gospodarki, po raz kolejny związał się z naszym klubem. Jestem przekonany, że podpisany właśnie kontrakt otworzy przed klubem nowe możliwości i nadchodzący sezon drużyna zakończy awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej, co usatysfakcjonuje zarówno klub, kibiców, jak i naszego sponsora. Wierzę, że wsparcie, które niesie za sobą ten kontrakt, pozwoli urzeczywistnić w 80-lecie istnienia hasło przyświecające klubowi, które brzmi „razem w drodze po dawny blask.
 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

MZKD 2019-07-09 15:54:34 1 1

A i tak awansu nie będzie

Fan Mielec 2019-07-09 21:24:14 0 0

No fakt,nie będzie...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem