Ładowanie wyników…
Centrum meczowe
4. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III · sezon 2026/2027 2026-09-05

Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Bieździedza (wynik na żywo, relacja live)

Tutaj znajdziesz wyniki na żywo meczu Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Bieździedza w ramach 4. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. III. Informacje meczowe, relacja na żywo (jeśli dostępna), kiedy mecz Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Bieździedza, a także strzelcy bramek i szczegóły meczowe. Relacja LIVE - jeśli dostępna pojawi się poniżej.

Jeśli relacja na żywo nie jest dostępna - przy meczu widnieje adnotacja TWK (tylko wynik końcowy)

Poniżej znajdziesz również historę bezpośrednich spotkań Zorza Łęki Dukielskie vs. Orzeł Bieździedza, informacje o pozostałych meczach 4. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Jeśli interesują Cię relacje LIVE z meczów piłki nożnej, sprawdź naszą stronę wyniki na żywo (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga oraz 3 i 4 liga).

Historia bezpośrednich spotkań

Bilans · 13 bezpośrednich spotkań

Zorza Łęki Dukielskie 9 wygranych (69%)
Orzeł Bieździedza 3 wygrane (23%)
Zorza Łęki Dukielskie 1 remis (8%) Orzeł Bieździedza
2023/2024
17:00 18.05.2024
Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza
16:00 30.09.2023
Orzeł Bieździedza
Zorza Łęki Dukielskie
2022/2023
17:00 24.06.2023
Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza
14:00 05.11.2022
Orzeł Bieździedza
Zorza Łęki Dukielskie
2020/2021
11:30 23.05.2021
Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza
16:00 03.10.2020
Orzeł Bieździedza
Zorza Łęki Dukielskie
2019/2020
11:30 13.10.2019
Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza
2018/2019
17:00 04.05.2019
Orzeł Bieździedza
Zorza Łęki Dukielskie
11:30 23.09.2018
Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza
2017/2018
17:00 23.06.2018
Orzeł Bieździedza
Zorza Łęki Dukielskie
11:30 29.10.2017
Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza
2016/2017
11:30 21.05.2017
Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza
15:30 09.10.2016
Orzeł Bieździedza
Zorza Łęki Dukielskie

Krosno > Klasa A, gr. III - aktualna tabela
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 2 6 2 0 0 6-1
2 2 6 2 0 0 4-0
3 2 4 1 1 0 5-2
4 2 4 1 1 0 3-2
5 2 3 1 0 1 7-5
6 2 3 1 0 1 5-5
7 2 3 1 0 1 3-3
8 2 3 1 0 1 4-5
9 2 1 0 1 1 2-3
10 2 1 0 1 1 1-4
11 0 0 0 0 0 0-0
12 1 0 0 0 1 1-2
13 1 0 0 0 1 2-6
14 2 0 0 0 2 0-5
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Krosno > Klasa A, gr. III - mecze rozegrane u siebie
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 1 3 1 0 0 6-2
2 1 3 1 0 0 4-0
3 1 3 1 0 0 4-1
4 1 3 1 0 0 4-1
5 1 3 1 0 0 3-0
6 1 3 1 0 0 3-0
7 1 3 1 0 0 3-1
8 1 1 0 1 0 1-1
9 2 1 0 1 1 2-3
10 0 0 0 0 0 0-0
11 0 0 0 0 0 0-0
12 0 0 0 0 0 0-0
13 1 0 0 0 1 1-2
14 1 0 0 0 1 0-1
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Krosno > Klasa A, gr. III - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 1 3 1 0 0 2-1
2 1 3 1 0 0 2-1
3 1 3 1 0 0 1-0
4 1 1 0 1 0 1-1
5 2 1 0 1 1 1-4
6 0 0 0 0 0 0-0
7 0 0 0 0 0 0-0
8 0 0 0 0 0 0-0
9 1 0 0 0 1 1-3
10 1 0 0 0 1 1-4
11 1 0 0 0 1 1-4
12 1 0 0 0 1 0-3
13 1 0 0 0 1 2-6
14 1 0 0 0 1 0-4
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Zorza Łęki Dukielskie - ostatnie mecze
2026/2027 · Krosno > Klasa A, gr. III
14:00 23.08.2026
Zorza Łęki Dukielskie
Czarni II Jasło
W
15:00 16.08.2026
Jasiołka Świerzowa
Zorza Łęki Dukielskie
W
Orzeł Bieździedza - ostatnie mecze
2026/2027 · Krosno > Klasa A, gr. III
17:30 22.08.2026
Plombier Sparta Osobnica
Orzeł Bieździedza
R
11:00 16.08.2026
Czardasz Osiek Jasielski
Orzeł Bieździedza
P
Zorza Łęki Dukielskie - ostatnie mecze u siebie
2026/2027 · Krosno > Klasa A, gr. III
14:00 23.08.2026
Zorza Łęki Dukielskie
Czarni II Jasło
W
Orzeł Bieździedza - ostatnie mecze na wyjezdzie
2026/2027 · Krosno > Klasa A, gr. III
17:30 22.08.2026
Plombier Sparta Osobnica
Orzeł Bieździedza
R
11:00 16.08.2026
Czardasz Osiek Jasielski
Orzeł Bieździedza
P

Mecz Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Bieździedza (Krosno > Klasa A, gr. III)

Spotkanie pomiędzy Zorza Łęki Dukielskie i Orzeł Bieździedza rozegrane zostanie w ramach Krosno > Klasa A, gr. III (4. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. III).

Na stronie PodkarpacieLive.pl znajdziesz wynik meczu, strzelców bramek, kartki, składy, statystyki i informacje o przebiegu spotkania. To kompletne źródło danych dla kibiców i pasjonatów lokalnej piłki nożnej. Jeżeli aktualnie nie widzisz tutaj danych z pewnością pracujemy nad tym żeby je uzupełnić.

Wynik meczu Zorza Łęki Dukielskie vs Orzeł Bieździedza

Po zakończeniu spotkania automatycznie publikujemy oficjalny wynik spotkania, a także dane meczowe, jeśli są dostępne.

Pełny harmonogram rozgrywek dostępny jest tutaj: Krosno > Klasa A, gr. III - terminarz.

Informacje o składach i strzelcach

W miarę dostępności danych, publikujemy składy wyjściowe, rezerwowych, zmiany oraz listę strzelców bramek. Informacje te aktualizujemy zależnie od poziomu ligi i dostępnych źródeł.

Śledź mecze swojej drużyny

Jeśli jesteś kibicem klubu Zorza Łęki Dukielskie lub Orzeł Bieździedza - zaglądaj tutaj częściej. Nasz serwis regularnie dostarcza informacje o terminach meczów, wynikach, transferach i newsach klubowych.

PodkarpacieLive.pl to największa baza meczów lokalnych drużyn piłkarskich w województwie. Sprawdź nasze relacje, śledź ulubioną ligę i bądź na bieżąco z wydarzeniami z boisk!

Analiza przed meczem: Zorza Łęki Dukielskie vs Orzeł Bieździedza

Mecz Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Bieździedza odbędzie się w ramach 4. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. III. Spotkanie zostanie rozegrane w dniu 05 września 2026. Początek meczu o godz. 17:00.

Zorza Łęki Dukielskie przystępuje do tego spotkania w roli gospodarza. Jak drużyna radzi sobie w sezonie 2026/2027 rozgrywek Krosno > Klasa A, gr. III przed własną publicznością? Na tej stronie możecie zobaczyć tabelę uwzględniającą tylko mecze u siebie. W tabeli biorącej pod uwagę tylko mecze wyjazdowe możecie natomiast sprawdzić jak spisuje się klub Orzeł Bieździedza.

Krosno > Klasa A, gr. III - sytuacja w tabeli

Przed meczami 4. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. III gospodarze (Zorza Łęki Dukielskie) zajmują 1. miejsce w tabeli. Goście (Orzeł Bieździedza) plasują się na 5. miejscu.

Poniżej znajdziesz także ostatnie mecze obu drużyn oraz statystyki bramkowe.

Zorza Łęki Dukielskie vs. Orzeł Bieździedza - relacja, wynik na żywo, transmisja

Wynik meczu Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Bieździedza znajdziesz na naszej stronie zaraz po jego zakończeniu. Jeżeli szukasz informacji meczowych, zajrzyj tutaj: Zorza Łęki Dukielskie vs. Orzeł Bieździedza - wynik, składy, strzelcy

Jeżeli w internecie lub TV dostępna jest transmisja na żywo z meczu Zorza Łęki Dukielskie vs. Orzeł Bieździedza albo innych spotkań Krosno > Klasa A, gr. III na pewno znajdziesz takie informacje na naszym portalu. Możliwe jednak, że nigdzie nie pojawi się stream online z tego pojedynku. Śledź portal podkarpacieLIVE.pl i bądź na bieżąco.