http://stalsms.pl


2016-10-11 12:21:20

Rafał Strączek i Radosław Kanach zagrali w reprezentacji Polski U-18

Radosław Kanach (z lewej) i Rafał Strączek zagrali w meczach towarzyskich reprezentacji Polski do lat 18 z Finlandią.
Rafał Strączek (JKS Jarosław) i Radosław Kanach (obecnie Cracovia, wcześniej Stal Rzeszów) wystąpili w towarzyskich meczach reprezentacji Polski do lat 18 z Finlandią.
 
Grający na pozycji pomocnika 17-letni Radosław Kanach wystąpił w obydwu spotkaniach reprezentacji U-18 prowadzonej przez Rafała Janasa. Biało-czerwoni zmierzyli się z Finlandią - najpierw zwyciężyli 2-0, a później 3-2.
 
W pierwszym spotkaniu Radosław Kanach wszedł na boisku w 89. minucie zmieniając Przemysława Macierzyńśkiego. W drugim meczu były zawodnik Stali Rzeszów wyszedł na boisko w pierwszym składzie i rozegrał prawie całe spotkanie (w 73. minucie zmienił go Tomasz Makowski).
 
Debiut w reprezentacji Polski do lat 18 zaliczył także bramkarz Rafał Strączek. Zawodnik trzecioligowego JKS-u Jarosław rozegrał pełne 90 minut w drugim meczu. Puścił wprawdzie dwie bramki, ale zebrał pozytywne recenzje.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem