http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Najbliższe mecze - IV liga podkarpacka

Zobacz też: Terminarze i wyniki Statystyki

IV liga podkarpacka 7 kwietnia
koniec Igloopol Dębica 1 - 1 KS Wiązownica
koniec LKS Pisarowce 0 - 3 Błękitni Ropczyce
koniec Izolator Boguchwała 4 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
koniec Granica Stubno 1 - 1 Rzemieślnik Pilzno
koniec Polonia Przemyśl 1 - 1 Ekoball Stal Sanok
koniec Wisłoka Dębica 2 - 3 Sokół Nisko
koniec Wisłok Strzyżów 1 - 2 Sokół Sieniawa

IV liga podkarpacka 8 kwietnia
koniec Wisłok Wiśniowa 3 - 0 Unia Nowa Sarzyna
IV liga podkarpacka 14 kwietnia
koniec Sokół Nisko 2 - 3 Izolator Boguchwała
koniec Piast Tuczempy 1 - 1 Wisłok Strzyżów
koniec Wisłoka Dębica 4 - 0 LKS Pisarowce
koniec Głogovia Głogów Małopolski 1 - 1 Polonia Przemyśl
koniec Unia Nowa Sarzyna 1 - 1 Igloopol Dębica
koniec Rzemieślnik Pilzno 2 - 2 Błękitni Ropczyce
IV liga podkarpacka 15 kwietnia
koniec Sokół Sieniawa 2 - 1 Wisłok Wiśniowa
koniec KS Wiązownica 2 - 0 Granica Stubno

IV liga podkarpacka 17 kwietnia
koniec Izolator Boguchwała 2 - 1 Unia Nowa Sarzyna
IV liga podkarpacka 18 kwietnia
koniec LKS Pisarowce 2 - 2 Igloopol Dębica
koniec Wisłok Wiśniowa 3 - 1 Granica Stubno
koniec Wisłoka Dębica 0 - 0 Sokół Sieniawa
koniec Sokół Nisko 2 - 0 Piast Tuczempy
koniec Głogovia Głogów Małopolski 1 - 3 Ekoball Stal Sanok
koniec Wisłok Strzyżów 0 - 3 Błękitni Ropczyce
koniec Polonia Przemyśl 1 - 3 KS Wiązownica
IV liga podkarpacka 21 kwietnia
11:00 LKS Pisarowce ? - ? Rzemieślnik Pilzno
11:00 Igloopol Dębica ? - ? Sokół Sieniawa
15:00 Błękitni Ropczyce ? - ? KS Wiązownica
16:00 Polonia Przemyśl ? - ? Sokół Nisko
16:00 Izolator Boguchwała ? - ? Wisłoka Dębica
17:05 Wisłok Strzyżów ? - ? Ekoball Stal Sanok

IV liga podkarpacka 22 kwietnia
15:00 Granica Stubno ? - ? Unia Nowa Sarzyna
15:00 Wisłok Wiśniowa ? - ? Piast Tuczempy
IV liga podkarpacka 25 kwietnia
16:30 Izolator Boguchwała ? - ? LKS Pisarowce
17:00 Wisłoka Dębica ? - ? Polonia Przemyśl
17:00 Głogovia Głogów Małopolski ? - ? Wisłok Strzyżów
17:00 Ekoball Stal Sanok ? - ? Wisłok Wiśniowa
17:00 Piast Tuczempy ? - ? Igloopol Dębica
17:00 Sokół Sieniawa ? - ? Granica Stubno
17:00 Unia Nowa Sarzyna ? - ? Błękitni Ropczyce
17:00 KS Wiązownica ? - ? Rzemieślnik Pilzno

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem