http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Najbliższe mecze - III liga, gr. IV

Zobacz też: Terminarze i wyniki Statystyki

III liga, gr. IV 14 kwietnia
koniec Avia Świdnik 4 - 0 Wiślanie Jaśkowice
koniec Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Wisła Sandomierz
koniec Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 2 Chełmianka Chełm
koniec Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 Spartakus Aureus Daleszyce
koniec Resovia 2 - 1 JKS Jarosław
koniec Podhale Nowy Targ 3 - 0 MKS Trzebinia
koniec Karpaty Krosno 0 - 2 Stal Rzeszów
koniec KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 0 Soła Oświęcim
koniec Motor Lublin 4 - 4 Unia Tarnów

III liga, gr. IV 18 kwietnia
koniec Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Resovia
koniec Stal Rzeszów 4 - 0 Wiślanie Jaśkowice
koniec Soła Oświęcim 1 - 1 Wisła Sandomierz
koniec JKS Jarosław 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
koniec Unia Tarnów 0 - 0 Avia Świdnik
koniec Spartakus Aureus Daleszyce 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
koniec Karpaty Krosno 0 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
III liga, gr. IV 21 kwietnia
koniec MKS Trzebinia 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska
koniec Wiślanie Jaśkowice 2 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
koniec Stal Rzeszów 1 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
koniec Chełmianka Chełm 1 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
koniec Wisła Sandomierz 0 - 2 Avia Świdnik
koniec Spartakus Aureus Daleszyce 0 - 1 Resovia
koniec Soła Oświęcim 0 - 2 Podhale Nowy Targ
koniec JKS Jarosław 0 - 1 Motor Lublin
koniec Unia Tarnów 3 - 0 Karpaty Krosno
III liga, gr. IV 25 kwietnia
koniec Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Soła Oświęcim
koniec Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
koniec Unia Tarnów 0 - 5 Stal Rzeszów
koniec Karpaty Krosno 0 - 1 JKS Jarosław
koniec Resovia 4 - 1 MKS Trzebinia
koniec Podhale Nowy Targ 4 - 0 Wiślanie Jaśkowice
koniec Avia Świdnik 2 - 1 Chełmianka Chełm
koniec Wisła Sandomierz 0 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
koniec Motor Lublin 5 - 0 Spartakus Aureus Daleszyce

III liga, gr. IV 28 kwietnia
12:00 Wiślanie Jaśkowice ? - ? Podlasie Biała Podlaska
14:30 Soła Oświęcim ? - ? Resovia
16:00 Stal Rzeszów ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
16:00 Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Avia Świdnik
16:00 MKS Trzebinia ? - ? Motor Lublin
16:00 Spartakus Aureus Daleszyce ? - ? Karpaty Krosno
17:00 JKS Jarosław ? - ? Unia Tarnów
III liga, gr. IV 29 kwietnia
13:00 Wisła Sandomierz ? - ? Podhale Nowy Targ
14:00 Chełmianka Chełm ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem