Statystyki: Metalurg Zaporoże - (sezon 2023/2024)

Więcej o klubie: Metalurg Zaporoże

Wybierz sezon:

Tabela: (sezon 2023/2024) Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sanoczanka Święte 15 42 14 0 1 58 4 54
2 Śląsk Wrocław 22 42 12 6 4 31 17 14
3 Jagiellonia Białystok 22 42 12 6 4 50 31 19
4 Wieczysta Kraków 18 41 13 2 3 54 21 33
5 Orzeł Torki 15 40 13 1 1 46 8 38
6 Kotwica Kołobrzeg 21 40 12 4 5 45 30 15
7 Arka Gdynia 21 40 12 4 5 36 21 15
8 Lech Poznań 22 40 11 7 4 36 26 10
9 GKS Tychy 21 40 13 1 7 28 22 6
10 ŁKS Łowisko 14 39 13 0 1 54 6 48
11 Błażowianka Błażowa 15 39 12 3 0 35 12 23
12 Pogoń Szczecin 22 39 12 3 7 43 25 18
13 Cosmos Nowotaniec 17 38 12 2 3 42 17 25
14 Avia Świdnik 18 38 12 2 4 40 19 21
15 LKS Skołoszów 15 37 12 1 2 45 12 33
16 Orzeł Przeworsk 15 37 12 1 2 65 17 48
17 Sparta Chorzelów 13 37 12 1 0 48 6 42
18 Victoria Czermin 15 37 12 1 2 51 19 32
19 Fredro Surochów 15 37 12 1 2 49 19 30
20 Czarni Jasło 14 37 12 1 1 33 10 23
21 Stal Łańcut 17 37 11 4 2 41 21 20
22 KKS 1925 Kalisz 20 37 11 4 5 33 18 15
23 Cosmos II Nowotaniec 13 36 12 0 1 64 11 53
24 Strug Tyczyn 15 36 11 3 1 51 19 32
25 LKS Głowienka 13 36 12 0 1 42 11 31
26 Zorza Łęki Dukielskie 13 36 12 0 1 57 7 50
27 Czarni Pawłosiów 15 36 12 0 3 44 16 28
28 Raków Częstochowa 21 36 10 6 5 39 25 14
29 Legia Warszawa 20 36 10 6 4 31 22 9
30 Pogoń-Sokół II Lubaczów 14 35 11 2 1 77 12 65
31 Plantator Nienadówka 13 35 11 2 0 50 15 35
32 GKS Orły 15 35 11 2 2 34 12 22
33 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 35 10 5 2 29 9 20
34 Motor Lublin 20 35 11 2 7 27 24 3
35 Lechia Gdańsk 20 35 10 5 5 29 18 11
36 Azalia II Wola Zarczycka 13 34 11 1 1 55 17 38
37 LKS Golcowa 12 34 11 1 0 46 12 34
38 Florian Ostrowy Tuszowskie 12 34 11 1 0 41 10 31
39 KS Stobierna 13 34 11 1 1 36 12 24
40 Wisła Kraków 21 34 9 7 5 40 24 16
41 Legion Pilzno 17 34 10 4 3 29 19 10
42 Odra Opole 21 34 10 4 7 24 20 4
43 Czarni Sójkowa 12 33 11 0 1 54 16 38
44 KP Zarzecze 12 33 11 0 1 86 14 72
45 Zdrój Horyniec 12 33 11 0 1 65 8 57
46 LKS Babicha 13 33 11 0 2 48 9 39
47 Wilga Widełka 11 33 11 0 0 46 7 39
48 Jodła Przychojec 13 33 11 0 2 42 11 31
49 Sokół Nisko 14 33 11 0 3 39 9 30
50 Igloopol II Dębica 14 33 11 0 3 48 23 25
51 Słowianin Grębów 13 33 11 0 2 40 15 25
52 Piast Tuczempy 15 33 10 3 2 34 17 17
53 Sokół Sokołów Małopolski 15 33 10 3 2 41 25 16
54 Pogoń Siedlce 20 33 9 6 5 33 27 6
55 Wisła Płock 21 33 9 6 6 30 28 2
56 Strzelec Dąbrowica 12 32 10 2 0 51 11 40
57 Błękitni Jasienica Rosielna 12 32 10 2 0 34 9 25
58 GKS Groble 13 32 10 2 1 37 14 23
59 Siarka Tarnobrzeg 17 32 10 2 5 32 15 17
60 Miedź Legnica 20 32 8 8 4 30 20 10
61 Górnik Zabrze 21 32 9 5 7 28 23 5
62 Rotunda Krzeszów 13 31 10 1 2 62 16 46
63 Wiraż Chłopice 15 31 10 1 4 58 20 38
64 Polonia Kopytowa 12 31 10 1 1 54 17 37
65 Piast Nowa Wieś 13 31 10 1 2 46 13 33
66 LKS Miękisz Nowy 14 31 10 1 3 54 22 32
67 Atut Podborze 13 31 10 1 2 47 15 32
68 Wisznia Nienowice 12 31 10 1 1 35 4 31
69 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 31 10 1 4 49 21 28
70 Korona Tuchla 12 31 10 1 1 36 9 27
71 Stal II Mielec 15 31 9 4 2 38 13 25
72 Huragan Gniewczyna 13 31 10 1 2 39 17 22
73 Olimpia Pysznica 13 31 10 1 2 36 15 21
74 Kolejarz Knapy 13 31 10 1 2 38 17 21
75 Pogoń Leżajsk 14 31 10 1 3 38 19 19
76 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 31 10 1 6 28 18 10
77 Star Starachowice 18 31 9 4 5 29 17 12
78 Hutnik Kraków 21 31 9 4 8 31 29 2
79 Radunia Stężyca 20 31 8 7 5 26 24 2
80 Górnik Łęczna 20 31 7 10 3 20 18 2
81 Wisłoczanka Tryńcza 13 30 9 3 1 74 11 63
82 MKS Kańczuga 13 30 10 0 3 55 24 31
83 LKS Lubatowa 12 30 10 0 2 36 8 28
84 Sanovia Lesko 13 30 10 0 3 38 15 23
85 Novi Nosówka 13 30 9 3 1 35 12 23
86 LKS Nagoszyn 13 30 10 0 3 42 22 20
87 LKS Łopuchowa 14 30 10 0 4 54 33 21
88 Gwiazda Wielkie Oczy 14 30 10 0 4 43 25 18
89 Podlasie Biała Podlaska 18 30 8 6 4 28 14 14
90 Czuwaj Przemyśl 15 30 9 3 3 37 24 13
91 Głogovia Głogów Małopolski 17 30 9 3 5 24 20 4
92 Stal Stalowa Wola 20 30 9 3 8 23 24 -1
93 Chojniczanka Chojnice 21 30 8 6 7 29 28 1
94 Tęcza Wysock 12 29 9 2 1 46 19 27
95 Wisłok Sieniawa 12 29 9 2 1 43 17 26
96 Sokół Domaradz 12 29 9 2 1 50 13 37
97 Płomień Trześń 12 29 9 2 1 49 19 30
98 Crasnovia Krasne 13 29 9 2 2 41 16 25
99 GKS Zarzecze 12 29 9 2 1 35 10 25
100 Azalia Wola Zarczycka 15 29 9 2 4 43 20 23
101 Madras Goleszów 12 29 9 2 1 35 15 20
102 Cisy Jabłonica Polska 12 29 9 2 1 28 10 18
103 Tempo Nienaszów 14 29 8 5 1 33 18 15
104 MKS Radymno 15 29 9 2 4 38 24 14
105 Delin Munina 15 29 9 2 4 41 25 16
106 Sokół Kamień 17 29 8 5 4 35 28 7
107 Zagłębie II Lubin 21 29 8 5 8 32 29 3
108 Olimpia Elbląg 19 29 8 5 6 25 22 3
109 Chełmianka Chełm 17 29 9 2 6 33 31 2
110 Stal Mielec 21 29 8 5 8 28 30 -2
111 Victoria Pakoszówka 11 28 9 1 1 50 11 39
112 Victoria Stary Dzików 10 28 9 1 0 46 7 39
113 Partyzant Targowiska 14 28 9 1 4 46 15 31
114 LZS Kotowa Wola 12 28 9 1 2 54 25 29
115 KS Arłamów 12 28 9 1 2 43 14 29
116 Wisłok Strzyżów 13 28 8 4 1 32 12 20
117 Orzeł Lubla 13 28 9 1 3 44 25 19
118 Janovia Janowiec 12 28 8 4 0 41 22 19
119 Brzostowianka Brzostek 14 28 9 1 4 52 34 18
120 Włókniarz Rakszawa 15 28 9 1 5 38 22 16
121 Start Rymanów 14 28 8 4 2 34 18 16
122 Nafta Gaz Jodłówka 12 28 8 4 0 23 7 16
123 Stal II Stalowa Wola 14 28 9 1 4 44 29 15
124 Czarni Lipa 13 28 9 1 3 28 14 14
125 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 21 28 7 7 7 34 28 6
126 Skra Częstochowa 21 28 7 7 7 28 24 4
127 ŁKS II Łódź 21 28 8 4 9 32 31 1
128 Inter Gnojnica 9 27 9 0 0 48 8 40
129 Alabaster Łopuszka Wielka 12 27 8 3 1 44 12 32
130 Iskra Zgłobień 14 27 8 3 3 42 20 22
131 Górnik Strachocina 13 27 9 0 4 43 24 19
132 Iskra Jawornik Polski 13 27 8 3 2 34 16 18
133 Strażak Grochowe 13 27 9 0 4 35 18 17
134 GKS Niebylec 13 27 9 0 4 36 21 15
135 Dromader Chrząstów 15 27 8 3 4 36 22 14
136 Cresovia Kalników 15 27 8 3 4 32 22 10
137 Beskid Posada Górna 12 27 9 0 3 30 20 10
138 Igloopol Dębica 17 27 8 3 6 31 24 7
139 GKS Katowice 20 27 7 6 7 29 24 5
140 Zagłębie Lubin 22 27 7 6 9 25 36 -11
141 LKS Ujkowice 12 26 8 2 2 35 10 25
142 Sokół II Kolbuszowa Dolna 15 26 8 2 5 58 36 22
143 Grom Wyszatyce 12 26 8 2 2 38 16 22
144 Podlesianka Kamień 12 26 8 2 2 27 10 17
145 Radomyślanka II Radomyśl Wielki 12 26 8 2 2 35 20 15
146 Pogórze Dubiecko 15 26 8 2 5 30 20 10
147 Fenix Leszno 15 26 8 2 5 38 24 14
148 JKS Jarosław 17 26 8 2 7 24 18 6
149 Izolator Boguchwała 17 26 8 2 7 33 24 9
150 Kaskada Kamionka 15 26 7 5 3 32 23 9
151 LKS Jasionka 15 26 8 2 5 32 23 9
152 Wiślanie Jaśkowice 18 26 7 5 6 31 23 8
153 Przełom Besko 14 26 8 2 4 29 22 7
154 Zryw Młodów 14 26 8 2 4 33 29 4
155 Ekoball Stal Sanok 17 26 8 2 7 25 21 4
156 Znicz Pruszków 20 26 8 2 10 16 22 -6
157 Lech II Poznań 20 26 7 5 8 23 32 -9
158 Szarotka Nowosielce 12 25 8 1 3 47 15 32
159 Victoria Budy Głogowskie 11 25 8 1 2 42 11 31
160 Resovia III 10 25 8 1 1 42 11 31
161 Piast Wadowice Górne 12 25 8 1 3 50 21 29
162 Grabowianka Grabówka 12 25 8 1 3 41 20 21
163 Cresovia Krzeczowice 13 25 8 1 4 38 20 18
164 Nelson Polańczyk 11 25 8 1 2 30 13 17
165 LKS Brzyska Wola 13 25 8 1 4 28 14 14
166 LKS Hłudno 12 25 8 1 3 27 20 7
167 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 11 25 8 1 2 28 22 6
168 San Hureczko 15 25 8 1 6 35 30 5
169 Korona Trójczyce 15 25 8 1 6 31 26 5
170 Żuraw Żurawiczki 13 25 8 1 4 31 30 1
171 Piast Gliwice 21 25 4 13 4 20 20 0
172 Unia Tarnów 18 25 7 4 7 28 30 -2
173 Polonia Bytom 21 25 6 7 8 25 30 -5
174 Widzew Łódź 21 25 7 4 10 25 30 -5
175 Czarni Bolestraszyce 12 24 7 3 2 34 10 24
176 Błyskawica Rozbórz 12 24 7 3 2 36 13 23
177 Huragan Basznia Dolna 14 24 7 3 4 45 23 22
178 Wisłoka Nowy Żmigród 11 24 8 0 3 43 21 22
179 Jasiołka Szebnie 11 24 7 3 1 44 13 31
180 Unia Nowa Sarzyna 13 24 7 3 3 41 20 21
181 LKS Hermanowa 10 24 8 0 2 36 20 16
182 Diament Pstrągowa 10 24 8 0 2 36 16 20
183 KS SMP Tuszyma 12 24 8 0 4 39 20 19
184 Górnovia Górno 13 24 7 3 3 27 13 14
185 LKS Czeluśnica 14 24 7 3 4 29 17 12
186 LZS Ździary 14 24 7 3 4 37 26 11
187 KS Zaczernie 15 24 8 0 7 41 31 10
188 Dąbrówka Stara Jastrząbka 14 24 8 0 6 36 26 10
189 Start Pruchnik 15 24 7 3 5 31 24 7
190 Czarni Połaniec 18 24 6 6 6 34 31 3
191 Garbarnia Kraków 17 24 7 3 7 25 26 -1
192 Świdniczanka Świdnik 17 24 7 3 7 27 29 -2
193 Stomil Olsztyn 20 24 7 3 10 21 27 -6
194 Radomiak Radom 21 24 6 6 9 24 33 -9
195 Rędzinianka Wojaszówka 12 23 7 2 3 51 17 34
196 Strażak Lubzina 9 23 7 2 0 37 12 25
197 OKS Wielowieś 12 23 6 5 1 34 16 18
198 Łęg Stany 13 23 6 5 2 34 20 14
199 KS Podwolina 13 23 7 2 4 38 22 16
200 LKS Brzezówka 11 23 7 2 2 38 22 16
201 Orkan Markowce 11 23 7 2 2 33 18 15
202 Strzelec Frysztak 13 23 7 2 4 34 20 14
203 San Wrzawy 13 23 7 2 4 36 23 13
204 LKS Haczów 12 23 7 2 3 29 16 13
205 Jasiołka Świerzowa 12 23 7 2 3 27 15 12
206 Iwełka Iwla 12 23 7 2 3 37 25 12
207 Orzeł Glinianka 12 23 7 2 3 39 28 11
208 Dąb Dobkowice 15 23 7 2 6 41 31 10
209 Sokół III Kolbuszowa Dolna 13 23 7 2 4 34 25 9
210 Wisła Gliny Małe 13 23 7 2 4 32 23 9
211 Lotniarz Bezmiechowa 11 23 6 5 0 18 9 9
212 LKS Górki 13 23 7 2 4 21 13 8
213 KS II Zarzecze 11 23 7 2 2 19 11 8
214 Złotsan Kuryłówka 13 23 7 2 4 34 27 7
215 Granica Stubno 15 23 7 2 6 29 22 7
216 Jutrzenka Ławnica 13 23 7 2 4 24 17 7
217 Orzeł Rudnik 12 23 7 2 3 29 24 5
218 Wisłok Wiśniowa 17 23 6 5 6 32 28 4
219 Team Przecław 14 23 7 2 5 41 41 0
220 Wisła Puławy 20 23 5 8 7 29 31 -2
221 Cracovia 21 23 4 11 6 27 29 -2
222 Warta Poznań 21 23 5 8 8 22 27 -5
223 Stal Rzeszów 21 23 6 5 10 28 36 -8
224 Łęg Kopcie 12 22 7 1 4 23 14 9
225 Koniczynka Ocice 12 22 7 1 4 48 19 29
226 Mrowlanka Mrowla 11 22 7 1 3 38 13 25
227 UKS SMS Rzeszów 10 22 7 1 2 37 15 22
228 Łęg Łowce 12 22 6 4 2 35 16 19
229 Jawor Nehrybka 12 22 7 1 4 31 18 13
230 Sokół Pień 13 22 7 1 5 36 26 10
231 Plombier Sparta Osobnica 13 22 6 4 3 33 23 10
232 Huragan Rozbórz Długi 12 22 6 4 2 28 18 10
233 Grabniak Hucisko 13 22 7 1 5 31 25 6
234 Dynovia Dynów 13 22 7 1 5 27 21 6
235 Kolbuszowianka Kolbuszowa 15 22 7 1 7 31 35 -4
236 Łęk Ostrów 15 22 6 4 5 30 38 -8
237 LKS Żyraków 15 22 7 1 7 25 40 -15
238 Radomyślanka Radomyśl Wielki 15 22 7 1 7 35 27 8
239 LKS Kombornia 12 22 7 1 4 35 27 8
240 Start Mirocin 13 22 7 1 5 29 22 7
241 Kamieniarz Golemki 15 22 7 1 7 32 29 3
242 LKS Głowaczowa 15 22 7 1 7 33 34 -1
243 LKS Wola Dalsza 13 22 7 1 5 25 26 -1
244 Zorza Trzeboś 13 22 6 4 3 22 14 8
245 Gwiazda Maćkowice 15 22 7 1 7 37 34 3
246 Herkules Trzebuska 13 22 7 1 5 31 28 3
247 Zamczysko Mrukowa 14 22 6 4 4 18 20 -2
248 Siarka II Tarnobrzeg 14 22 7 1 6 31 35 -4
249 Błękit Żołynia 15 22 7 1 7 24 28 -4
250 Błękitni Futory 14 22 7 1 6 34 39 -5
251 GKS Jastrzębie 20 22 5 7 8 22 29 -7
252 Puszcza Niepołomice 21 22 5 7 9 28 39 -11
253 Resovia II 17 22 7 1 9 23 35 -12
254 Chrobry Głogów 20 22 6 4 10 20 33 -13
255 KS Wiązownica 18 22 6 4 8 26 42 -16
256 Victoria Ocieka 9 21 7 0 2 43 10 33
257 Orion Pielnia 12 21 7 0 5 42 20 22
258 KS Godowa 10 21 6 3 1 38 16 22
259 Piast Antoniki 10 21 7 0 3 37 15 22
260 Jawor Krzemienica 10 21 6 3 1 33 11 22
261 Paszczyniak Paszczyna 9 21 6 3 0 29 10 19
262 LKS Mołodycz 10 21 7 0 3 37 20 17
263 LKS Głębokie 12 21 6 3 3 37 21 16
264 Bukowa Jastkowice 13 21 6 3 4 41 26 15
265 Artmax Pikulice 12 21 7 0 5 29 21 8
266 Plon Klęczany 9 21 7 0 2 20 14 6
267 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 14 21 7 0 7 31 27 4
268 Victoria Kobylany 12 21 7 0 5 37 34 3
269 Tempo Cmolas 13 21 7 0 6 31 29 2
270 Polonia II Przemyśl 15 21 7 0 8 28 29 -1
271 Tęcza Kosienice 15 21 6 3 6 35 29 6
272 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 13 21 6 3 4 33 28 5
273 KS Bystrzyca 14 21 6 3 5 34 30 4
274 LKS Trzebownisko 15 21 6 3 6 29 25 4
275 LKS Izdebki 12 21 6 3 3 24 25 -1
276 Wiki Sanok 14 21 6 3 5 20 21 -1
277 Korona Kielce 20 21 4 9 7 22 25 -3
278 Promyk Urzejowice 15 21 6 3 6 28 34 -6
279 Start Brzóza Stadnicka 10 20 6 2 2 35 18 17
280 ŁKS Łukawiec 10 20 6 2 2 34 7 27
281 KS Terliczka 10 20 6 2 2 27 11 16
282 Rudnianka Rudna Wielka 11 20 5 5 1 30 15 15
283 KS Pawłokoma 9 20 6 2 1 22 7 15
284 Makovia Makowisko 12 20 6 2 4 28 15 13
285 Kotwica Korczyna 13 20 6 2 5 39 32 7
286 LKS Pisarowce 13 20 6 2 5 30 24 6
287 KS Kisielów 12 20 6 2 4 23 18 5
288 Stal II Rzeszów 17 20 6 2 9 34 32 2
289 Staromieszczanka Stare Miasto 13 20 6 2 5 21 23 -2
290 PUKS Francesco Jelna 13 20 6 2 5 28 26 2
291 Gacovia Gać 12 20 6 2 4 22 20 2
292 Czerwoni Cewków 14 20 6 2 6 26 36 -10
293 Polonia Hyżne 9 19 6 1 2 26 14 12
294 Roztocze Ruda Różaniecka 10 19 6 1 3 28 17 11
295 Grom Mogielnica 10 19 6 1 3 26 16 10
296 Zimowit Rzeszów 13 19 6 1 6 37 28 9
297 LKS Długie 13 19 6 1 6 36 27 9
298 Hetman Dąbrówka Wisłocka 12 19 5 4 3 32 25 7
299 Milenium Bieliny 12 19 6 1 5 32 26 6
300 Kamieniarz II Golemki 9 19 6 1 2 25 19 6
301 Hetman Laszki 15 19 5 4 6 39 35 4
302 Wiar Huwniki 12 19 6 1 5 28 24 4
303 LKS Wesoła 12 19 6 1 5 25 22 3
304 Wisłok Krościenko Wyżne 12 19 5 4 3 23 20 3
305 LKS Wzdów 12 19 6 1 5 26 24 2
306 KS Zarzecze 13 19 6 1 6 25 23 2
307 Grunwald Padew Narodowa 13 19 5 4 4 22 21 1
308 Chemik Pustków 15 19 5 4 6 30 30 0
309 Gorliczanka Gorliczyna 15 19 5 4 6 29 29 0
310 Przełęcz Dukla 14 19 6 1 7 27 31 -4
311 Jedność Niechobrz 14 19 6 1 7 19 25 -6
312 Biało-Czerwoni Kaszyce 15 19 6 1 8 31 38 -7
313 Polonia Warszawa 21 19 5 4 12 25 33 -8
314 Szarotka Rogóżno 13 19 6 1 6 28 38 -10
315 Tanew Wólka Tanewska 15 19 6 1 8 28 39 -11
316 Resovia 20 19 5 4 11 21 36 -15
317 Rolnik Wólka Krowicka 14 19 6 1 7 28 46 -18
318 Orły Ruda 12 18 5 3 4 50 25 25
319 Korona Góra Ropczycka 9 18 6 0 3 29 15 14
320 KS Sarzyna 12 18 4 6 2 17 9 8
321 Orzeł Wysoka Głogowska 11 18 5 3 3 23 20 3
322 Grunwald Rzeszów 10 18 5 3 2 23 9 14
323 KS Żupawa 12 18 5 3 4 34 22 12
324 Orzeł Kosowy 11 18 5 3 3 31 19 12
325 LKS Korzenica 10 18 6 0 4 24 15 9
326 Orzeł Wysoka Łańcucka 9 18 6 0 3 17 8 9
327 Karpaty Klimkówka 12 18 6 0 6 31 28 3
328 Wisłoka Błażkowa 11 18 5 3 3 30 27 3
329 LZS Krzątka 12 18 6 0 6 29 26 3
330 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 18 5 3 9 28 28 0
331 Wisan Skopanie 13 18 6 0 7 27 27 0
332 Progres Kawęczyn 14 18 5 3 6 31 32 -1
333 Start Lisie Jamy 15 18 5 3 7 29 32 -3
334 Atlantic Chałupki Dębniańskie 13 18 6 0 7 27 32 -5
335 Transdźwig Stale 14 18 5 3 6 28 34 -6
336 Legion II Pilzno 14 18 5 3 6 28 34 -6
337 Jamnica Dulcza Wielka 13 18 5 3 5 25 31 -6
338 Czardasz Osiek Jasielski 13 18 6 0 7 22 28 -6
339 KS Węgierka 15 18 5 3 7 29 36 -7
340 Smoczanka Mielec 15 18 4 6 5 21 29 -8
341 Błękitni Grzęska 13 18 6 0 7 33 42 -9
342 Strumyk Hawłowice 13 18 6 0 7 24 34 -10
343 Sandecja Nowy Sącz 20 18 4 6 10 18 29 -11
344 Wisłoka Dębica 18 18 4 6 8 18 30 -12
345 LKS Brzeźnica 9 17 5 2 2 32 15 17
346 Osława Zagórz 11 17 5 2 4 41 25 16
347 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 10 17 5 2 3 26 21 5
348 Werynianka Werynia 11 17 5 2 4 24 18 6
349 Heiro Rzeszów 13 17 5 2 6 29 25 4
350 Gaudium Łężyny 11 17 5 2 4 23 19 4
351 Bizon Medyka 12 17 5 2 5 30 27 3
352 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 13 17 5 2 6 29 26 3
353 Stal Nowa Dęba 14 17 5 2 7 27 25 2
354 LKS Dębiaki 13 17 5 2 6 40 39 1
355 GKS Majdan Sieniawski 13 17 5 2 6 28 28 0
356 Nafta Chorkówka 12 17 5 2 5 21 21 0
357 Iwonka Iwonicz 12 17 5 2 5 19 19 0
358 Tęcza Jankowice 15 17 5 2 8 35 36 -1
359 LZS Wola Rzeczycka 13 17 5 2 6 29 34 -5
360 LKS Płowce Stróże Małe 12 17 5 2 5 17 22 -5
361 Zgoda Zarszyn 13 17 5 2 6 23 28 -5
362 Start Wola Mielecka 13 17 5 2 6 23 29 -6
363 Zacisze Trześń 13 17 4 5 4 26 22 4
364 Fort Jaksmanice 12 17 4 5 3 21 27 -6
365 Santos Piwoda 15 17 5 2 8 27 34 -7
366 LKS Manasterz 15 17 4 5 6 22 29 -7
367 Korona Olszany 15 17 5 2 8 31 40 -9
368 KS Szówsko 15 17 5 2 8 35 46 -11
369 Piast Wolica Piaskowa 15 17 5 2 8 32 43 -11
370 Olimpia Grudziądz 20 17 4 5 11 21 32 -11
371 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 17 3 8 9 16 29 -13
372 Płomyk Lutoryż 10 16 5 1 4 33 21 12
373 LKS Duńkowice 12 16 5 1 6 28 19 9
374 Standart Święcany 11 16 5 1 5 31 26 5
375 LKS Zasów-Mokre 9 16 5 1 3 25 20 5
376 Leśnik Płazów 9 16 5 1 3 24 21 3
377 Nafta Jedlicze 14 16 5 1 8 20 18 2
378 Czarni Kraczkowa 9 16 5 1 3 21 20 1
379 Roztocze Narol 13 16 5 1 7 24 24 0
380 Brzozovia Brzozów 12 16 4 4 4 21 21 0
381 ULKS Czerteż 12 16 5 1 6 25 26 -1
382 Kłyż Tarnogóra 13 16 5 1 7 32 34 -2
383 Junior Zakrzów 13 16 5 1 7 25 27 -2
384 LKS Pustków 15 16 4 4 7 35 38 -3
385 Strumyk Malawa 15 16 5 1 9 30 36 -6
386 Błękitni Ropczyce 17 16 4 4 9 24 35 -11
387 Polonia Przemyśl 17 16 4 4 9 23 29 -6
388 WKS Kurzyna 12 16 5 1 6 21 28 -7
389 Sparta Jeżowe 14 16 5 1 8 27 38 -11
390 Nurt Potok 12 16 5 1 6 31 47 -16
391 Victoria Giedlarowa 13 16 5 1 7 22 40 -18
392 Sanna Zaklików 12 16 5 1 6 25 49 -24
393 KS Dąbrówki 15 16 5 1 9 16 43 -27
394 LKS Tarnawa 11 15 4 3 4 27 22 5
395 Błysk Górki 13 15 4 3 6 27 30 -3
396 Korona Majdan Królewski 13 15 4 3 6 21 25 -4
397 Rzędzian Rzędzianowice 13 15 3 6 4 26 33 -7
398 Przedmieście Jarosław 12 15 5 0 7 27 35 -8
399 LKS Nakło 15 15 4 3 8 26 34 -8
400 Szarotka Uherce 13 15 4 3 6 19 27 -8
401 LKS Wiewiórka 14 15 4 3 7 32 43 -11
402 Ruch Chorzów 22 15 1 12 9 23 36 -13
403 Świlczanka Świlcza 11 15 5 0 6 20 33 -13
404 Start Borek Stary 11 15 5 0 6 25 25 0
405 Zorza Jagiełła 13 15 5 0 8 20 48 -28
406 Błyskawica Rożniatów 13 15 4 3 6 35 27 8
407 Włókniarz II Rakszawa 10 15 5 0 5 24 17 7
408 Piast II Tuczempy 12 15 4 3 5 36 30 6
409 San Mrzygłód 11 15 5 0 6 23 25 -2
410 Kolorado Wola Chorzelowska 13 15 5 0 8 30 41 -11
411 Czarni Czudec 10 14 4 2 4 22 17 5
412 Start Lubenia 10 14 4 2 4 27 20 7
413 KS Cygany 12 14 4 2 6 31 28 3
414 Granit Wysoka Strzyżowska 10 14 4 2 4 24 23 1
415 Jutrzenka Jaćmierz 12 14 4 2 6 26 27 -1
416 Dąb Kosina 9 14 4 2 3 15 16 -1
417 Strażak Sośnica 12 14 4 2 6 16 21 -5
418 Borowiec Straszęcin 13 14 4 2 7 24 30 -6
419 Tęcza Zręcin 13 14 4 2 7 23 32 -9
420 Płomień Morawsko 15 14 4 2 9 27 40 -13
421 LZS Przędzel 12 14 4 2 6 36 55 -19
422 Sokół Sieniawa 18 14 4 2 12 21 50 -29
423 LZS Mała 9 13 4 1 4 20 16 4
424 Otryt Lutowiska 11 13 4 1 6 24 23 1
425 Pasja Krosno 12 13 4 1 7 37 37 0
426 Płomień Zmiennica 12 13 3 4 5 22 22 0
427 Sanovia Michałówka 12 13 3 4 5 20 23 -3
428 Tajfun Łubno Szlacheckie 11 13 4 1 6 22 27 -5
429 Wesoła Zadąbrowie 12 13 4 1 7 22 28 -6
430 Pogórze Srogów Górny 11 13 4 1 6 21 27 -6
431 LKS Czaszyn 11 13 4 1 6 27 33 -6
432 Iskra Łączki Brzeskie 12 13 4 1 7 25 32 -7
433 Astra Medynia Głogowska 13 13 4 1 8 22 29 -7
434 KS Baranówka Rzeszów 11 13 4 1 6 18 25 -7
435 Wisełka Siennów 15 13 3 4 8 30 38 -8
436 Gród Będziemyśl 9 13 4 1 4 16 24 -8
437 Azalia Brzóza Królewska 13 13 4 1 8 23 32 -9
438 OKS Sobniów Jasło 13 13 4 1 8 20 29 -9
439 LKS Wierzchowiny 12 13 3 4 5 19 29 -10
440 Advit Łętownia 13 13 4 1 8 18 29 -11
441 Podhale Nowy Targ 18 13 2 7 9 17 29 -12
442 PKS UNUM Babice 12 13 4 1 7 13 25 -12
443 Zalew Stary Lubliniec 13 13 3 4 6 20 35 -15
444 Florian Rymanów Zdrój 12 13 4 1 7 19 34 -15
445 LKS Milcza 12 13 4 1 7 22 36 -14
446 San Kłyżów 15 13 4 1 10 24 47 -23
447 Zalew Myczkowce 11 12 3 3 5 32 28 4
448 Baszta Zawada 9 12 3 3 3 23 21 2
449 LKS Hucina 10 12 3 3 4 19 24 -5
450 LZS Jadachy 13 12 4 0 9 26 37 -11
451 Zamczysko Odrzykoń 14 12 2 6 6 7 18 -11
452 Junak Rzeszów 13 12 3 3 7 17 32 -15
453 TS Noverra Głogów Małopolski 12 12 3 3 6 21 28 -7
454 HALO Hyżne 13 12 2 6 5 13 20 -7
455 Zorza 03 Łubienko 11 12 3 3 5 27 36 -9
456 Guzikówka Krosno 12 12 4 0 8 21 32 -11
457 Górnik II Grabownica Starzeńska 12 12 4 0 8 26 38 -12
458 LZS Żabno 13 12 3 3 7 19 32 -13
459 Orzeł Bażanówka 13 12 3 3 7 15 31 -16
460 Graniczni Krowica 14 12 4 0 10 25 43 -18
461 Retman Ulanów 11 12 3 3 5 20 38 -18
462 LZS Tarnowska Wola 12 12 4 0 8 23 48 -25
463 Huragan Przedbórz 11 11 3 2 6 29 24 5
464 Juventus Poraż 11 11 3 2 6 23 28 -5
465 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 14 11 3 2 9 20 26 -6
466 Arka Albigowa 9 11 3 2 4 14 20 -6
467 JKS Jasionów 12 11 3 2 7 35 42 -7
468 Rzemieślnik Strażów 13 11 3 2 8 27 39 -12
469 Sprint Żarówka 12 11 3 2 7 28 41 -13
470 PG CNC Skowierzyn 13 11 3 2 8 23 36 -13
471 Sawa Sonina 15 11 3 2 10 26 40 -14
472 LKS Stobierna Krzywe 10 11 3 2 5 20 34 -14
473 Bratek Bratkowice 13 11 3 2 8 18 34 -16
474 Orlęta Radzyń Podlaski 17 11 2 5 10 15 32 -17
475 Zagłębie Sosnowiec 20 11 2 5 13 14 31 -17
476 Pitmark Jaślany 13 11 3 2 8 23 41 -18
477 LKS Warzyce 11 11 3 2 6 12 30 -18
478 Iskra Przysietnica 12 11 3 2 7 19 39 -20
479 LKS Batycze 15 11 3 2 10 17 38 -21
480 Trzcianka Trzciana 13 11 3 2 8 22 44 -22
481 Iskra Sobów 12 11 3 2 7 14 38 -24
482 Wspólnota Serbinów 12 11 3 2 7 15 39 -24
483 Bieszczady Jankowce 13 11 3 2 8 21 49 -28
484 Start II Lisie Jamy 10 10 3 1 6 35 32 3
485 Dąb Żdżary 9 10 3 1 5 23 22 1
486 Pogórze Bachórz 9 10 2 4 3 19 24 -5
487 Rada Orzechowce 12 10 2 4 6 20 29 -9
488 KS Przybyszówka Rzeszów 15 10 3 1 11 25 37 -12
489 Błękitni Wierzbna 12 10 3 1 8 16 28 -12
490 Wiśnia Trzciana 12 10 2 4 6 24 38 -14
491 KS Pełnatycze 12 10 3 1 8 16 30 -14
492 Marmury Przyłęk 11 10 3 1 7 24 40 -16
493 Raniżovia Raniżów 13 10 3 1 9 19 35 -16
494 Stal Gorzyce 14 10 2 4 8 17 33 -16
495 Palkovia Palikówka 10 10 3 1 6 23 40 -17
496 LKS Łęki Górne 13 10 3 1 9 20 37 -17
497 Wisłok Czarna 10 10 3 1 6 14 31 -17
498 Burza Rogi 12 10 3 1 8 15 33 -18
499 Jeziorak Chwałowice 14 10 3 1 10 19 38 -19
500 Piast Nowosielce 13 10 3 1 9 20 40 -20
501 Orzeł Biedaczów 13 10 3 1 9 19 40 -21
502 Żurawianka Żurawica 15 10 3 1 11 17 39 -22
503 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 15 10 3 1 11 14 39 -25
504 ŁKS Łódź 21 10 2 4 15 16 44 -28
505 Orzeł Faliszówka 13 10 3 1 9 26 55 -29
506 Orzeł Bieździedza 13 10 3 1 9 16 35 -19
507 Grom Krzemienica 13 10 3 1 9 21 42 -21
508 Walter Opaka 10 10 3 1 6 14 37 -23
509 Liwocz Brzyska 13 10 3 1 9 19 47 -28
510 KS Zgórsko 12 10 3 1 8 17 45 -28
511 Karpaty Krosno 18 10 2 4 12 14 43 -29
512 Dąb Cetula 15 10 3 1 11 23 57 -34
513 Czarni Oleszyce 14 10 3 1 10 17 53 -36
514 Tanew Wola Wielka 10 9 3 0 7 21 25 -4
515 Olimpia Nockowa 9 9 3 0 6 14 21 -7
516 Victoria Niebocko 12 9 2 3 7 30 43 -13
517 KS Szczepańcowa 12 9 3 0 9 24 37 -13
518 LKS Lubatówka 12 9 2 3 7 17 31 -14
519 Iskra Iskrzynia 12 9 3 0 9 14 28 -14
520 LKS Trześniów 12 9 3 0 9 13 28 -15
521 Pogórze Rokietnica 12 9 2 3 7 19 37 -18
522 Złotniczanka Złotniki 13 9 2 3 8 18 37 -19
523 Sokół Hucisko 13 9 2 3 8 17 37 -20
524 Dąb Dąbrowa 11 9 3 0 8 20 44 -24
525 LZS Rzeczyca Długa 13 9 3 0 10 13 38 -25
526 Walawianka Walawa 12 9 3 0 9 20 49 -29
527 Lechia Sędziszów Małopolski 17 9 3 0 14 12 49 -37
528 Huragan Zdziechowice 12 8 2 2 8 18 39 -21
529 LZS Turbia 12 8 2 2 8 18 30 -12
530 Grunwald Połomia 12 8 2 2 8 19 39 -20
531 Głuchowianka Głuchów 10 8 2 2 6 12 33 -21
532 KS Dzikowiec 13 8 2 2 9 20 46 -26
533 Tanew Harasiuki 13 8 2 2 9 19 45 -26
534 Ostoja Kołaczyce 14 8 1 5 8 15 41 -26
535 Błękitni Siedlanka 13 8 2 2 9 24 52 -28
536 Iskra Zabłotce 15 8 1 5 9 14 42 -28
537 TS Jodłowa 9 7 2 1 6 27 24 3
538 Rudzik Rudna Mała 11 7 2 1 8 22 41 -19
539 Wólczanka Wólka Grodziska 13 7 2 1 10 21 40 -19
540 Błękitni Zalesie 10 7 2 1 7 20 39 -19
541 Korona Dobrzechów 10 7 2 1 7 13 33 -20
542 Piastovia Miejsce Piastowe 12 7 2 1 9 7 27 -20
543 Czarnovia Czarna 15 7 1 4 10 14 46 -32
544 KS Wola Baranowska 12 7 0 7 5 15 50 -35
545 KS Łukowa 13 7 2 1 10 12 47 -35
546 Ostrovia Wola Buchowska 13 7 2 1 10 13 51 -38
547 Sokół Grodzisko 12 7 2 1 9 10 50 -40
548 Galicja Chmielnik 9 6 1 3 5 18 30 -12
549 Grom Handzlówka 9 6 1 3 5 14 18 -4
550 Remix Niebieszczany 13 6 1 3 9 17 29 -12
551 Borkovia Borek Wielki 9 6 2 0 7 10 22 -12
552 Huragan Kozłówek 10 6 2 0 8 17 31 -14
553 Lechia II Sędziszów Małopolski 9 6 2 0 7 22 38 -16
554 Błękitni Maćkówka 12 6 2 0 10 17 37 -20
555 Dragon Nowy Glinik 11 6 2 0 9 14 35 -21
556 Jasiołka Jaśliska 12 6 1 3 8 15 37 -22
557 Sokół Krzywa 14 6 1 3 10 23 46 -23
558 Górnik Grabownica Starzeńska 14 6 1 3 10 12 41 -29
559 LKS Stasiówka 13 6 1 3 9 13 51 -38
560 Gabry Łukowe 11 6 2 0 9 19 58 -39
561 Szkło Młyny 15 6 2 0 13 15 66 -51
562 Wietlin 15 6 2 0 13 15 52 -37
563 Orzeł Harta 9 5 1 2 6 8 17 -9
564 Albatros Szufnarowa 12 5 1 2 9 17 36 -19
565 Apollo Dulcza Mała 12 5 1 2 9 19 41 -22
566 Unia Korniaktów 13 5 1 2 10 14 36 -22
567 LKS Skołyszyn 14 5 0 5 9 16 43 -27
568 Sokół Malinie 13 5 1 2 10 13 43 -30
569 Wisłoka Niegłowice 13 5 1 2 10 14 47 -33
570 Leśna Wólka Podleśna 15 5 1 2 12 11 49 -38
571 Czarni Trześń 15 5 1 2 12 20 59 -39
572 San Wierzawice 13 4 1 1 11 17 46 -29
573 Zryw Dydnia 12 4 1 1 10 19 50 -31
574 Orzeł Pustyny 12 4 1 1 10 16 48 -32
575 KS Wydrza 13 4 1 1 11 18 51 -33
576 KS Jarocin 14 4 1 1 12 11 52 -41
577 Jutrzenka Dębno 13 4 1 1 11 12 54 -42
578 Unia Łukawiec 14 4 1 1 12 10 65 -55
579 Juwenia Cieszanów 14 4 1 1 12 8 49 -41
580 LKS Olszynka 12 4 1 1 10 13 55 -42
581 LKS Odrzechowa 12 4 1 1 10 13 63 -50
582 Dragon Korzeniów 9 3 1 0 8 6 32 -26
583 Markovia Markowa 13 3 0 3 10 18 46 -28
584 Jutrzenka Kopki 12 3 1 0 11 20 56 -36
585 Iskra Cieszacin Wielki 12 3 1 0 11 10 47 -37
586 Sokół Sokolniki 13 3 1 0 12 23 63 -40
587 Herosi Krzaki-Słomiana 12 3 1 0 11 16 58 -42
588 Pionier Średnia Wieś 13 3 0 3 10 13 56 -43
589 Orkan Zapałów 15 3 0 3 12 5 63 -58
590 Victoria Kidałowice 12 3 1 0 11 7 66 -59
591 Rotar Węglówka 12 3 1 0 11 11 77 -66
592 Sobol Niżatyce 13 2 0 2 11 12 57 -45
593 San Gorzyce 15 2 0 2 13 15 69 -54
594 Unia Fredropol 15 2 0 2 13 13 72 -59
595 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 11 1 0 1 10 15 51 -36
596 Vigor Trzęsówka 9 1 0 1 8 7 53 -46
597 Łazowianka Łazy 12 1 0 1 11 9 60 -51
598 Korona Rzeszów 17 1 0 1 16 11 63 -52
599 Orły Jabłonka 12 1 0 1 11 15 70 -55
600 Płomień Chmielów 1 0 0 0 1 0 3 -3
601 KSTŁK Stalowa Wola 3 0 0 0 3 0 17 -17
602 LKS Łąka 10 0 0 0 10 7 49 -42
603 LKS Niziny 12 0 0 0 12 7 49 -42
604 Sokół Dębica 9 0 0 0 9 4 56 -52
605 Potok Dobrynin 12 0 0 0 12 10 64 -54
606 Płomień Zagorzyce 9 0 0 0 9 5 59 -54
607 KS Biała Rzeszów 11 0 0 0 11 6 62 -56
608 Legia Oleszyce 9 0 0 0 9 7 65 -58
609 Orły Pstrągówka 10 0 0 0 10 8 67 -59
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Metalurg Zaporoże - mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 9 27 9 0 0 39 7 32
2 Cosmos Nowotaniec 9 27 9 0 0 31 8 23
3 Raków Częstochowa 11 27 8 3 0 24 5 19
4 Jagiellonia Białystok 11 26 8 2 1 28 10 18
5 Stal Łańcut 9 25 8 1 0 25 6 19
6 Wisła Płock 11 25 8 1 2 21 10 11
7 GKS Tychy 10 25 8 1 1 17 6 11
8 Orzeł Przeworsk 9 24 8 0 1 36 9 27
9 Czarni Jasło 8 24 8 0 0 19 5 14
10 Lech Poznań 12 24 7 3 2 24 12 12
11 Stal Stalowa Wola 10 24 8 0 2 20 9 11
12 Olimpia Elbląg 12 24 7 3 2 19 12 7
13 Iskra Jawornik Polski 9 23 7 2 0 29 9 20
14 Lechia Gdańsk 10 23 7 2 1 18 5 13
15 KKS 1925 Kalisz 11 23 7 2 2 20 8 12
16 Arka Gdynia 10 23 7 2 1 19 7 12
17 Florian Ostrowy Tuszowskie 8 22 7 1 0 30 8 22
18 Siarka Tarnobrzeg 9 22 7 1 1 21 5 16
19 Wisła Kraków 12 22 6 4 2 26 12 14
20 JKS Jarosław 10 22 7 1 2 20 7 13
21 Kotwica Kołobrzeg 11 22 7 1 3 18 10 8
22 Wisłoczanka Tryńcza 7 21 7 0 0 51 1 50
23 KP Zarzecze 7 21 7 0 0 54 7 47
24 ŁKS Łowisko 7 21 7 0 0 33 2 31
25 Sparta Chorzelów 7 21 7 0 0 32 1 31
26 Igloopol II Dębica 7 21 7 0 0 31 5 26
27 Czarni Pawłosiów 8 21 7 0 1 28 6 22
28 Jodła Przychojec 7 21 7 0 0 25 3 22
29 Brzostowianka Brzostek 7 21 7 0 0 31 10 21
30 LKS Głowienka 7 21 7 0 0 23 2 21
31 Stal II Mielec 8 21 7 0 1 24 4 20
32 Słowianin Grębów 7 21 7 0 0 25 6 19
33 LKS Skołoszów 7 21 7 0 0 21 3 18
34 Avia Świdnik 9 21 7 0 2 21 8 13
35 Legia Warszawa 11 21 6 3 2 19 10 9
36 Legion Pilzno 8 21 7 0 1 15 7 8
37 Odra Opole 11 21 6 3 2 12 7 5
38 Piast Tuczempy 8 20 6 2 0 23 5 18
39 Błażowianka Błażowa 8 20 6 2 0 15 4 11
40 Sokół Sokołów Małopolski 8 20 6 2 0 19 9 10
41 Zagłębie II Lubin 10 20 6 2 2 18 9 9
42 Górnik Zabrze 10 20 6 2 2 12 7 5
43 Głogovia Głogów Małopolski 10 20 6 2 2 16 14 2
44 Motor Lublin 11 20 6 2 3 18 17 1
45 Pogoń-Sokół II Lubaczów 8 19 6 1 1 46 9 37
46 Partyzant Targowiska 8 19 6 1 1 26 5 21
47 Crasnovia Krasne 9 19 6 1 2 29 10 19
48 Atut Podborze 7 19 6 1 0 25 6 19
49 Strug Tyczyn 8 19 6 1 1 30 12 18
50 LKS Golcowa 7 19 6 1 0 28 10 18
51 Novi Nosówka 7 19 6 1 0 23 5 18
52 MKS Radymno 7 19 6 1 0 21 8 13
53 Team Przecław 8 19 6 1 1 29 17 12
54 Miedź Legnica 11 19 5 4 2 17 10 7
55 Chojniczanka Chojnice 10 19 5 4 1 16 9 7
56 ŁKS II Łódź 10 19 6 1 3 19 13 6
57 Polonia Bytom 10 19 5 4 1 19 15 4
58 Cosmos II Nowotaniec 6 18 6 0 0 39 5 34
59 Rotunda Krzeszów 7 18 6 0 1 39 5 34
60 Sanoczanka Święte 7 18 6 0 1 31 2 29
61 Czarni Sójkowa 6 18 6 0 0 36 8 28
62 Mrowlanka Mrowla 6 18 6 0 0 32 6 26
63 Piast Wadowice Górne 6 18 6 0 0 30 4 26
64 Azalia II Wola Zarczycka 6 18 6 0 0 33 8 25
65 Unia Nowa Sarzyna 6 18 6 0 0 29 4 25
66 Zorza Łęki Dukielskie 6 18 6 0 0 25 1 24
67 LKS Babicha 8 18 6 0 2 31 8 23
68 Victoria Kobylany 6 18 6 0 0 30 7 23
69 Gwiazda Wielkie Oczy 6 18 6 0 0 27 4 23
70 Wólczanka Wólka Pełkińska 7 18 6 0 1 27 5 22
71 Victoria Pakoszówka 6 18 6 0 0 26 4 22
72 LKS Lubatowa 6 18 6 0 0 24 2 22
73 Plantator Nienadówka 6 18 6 0 0 30 9 21
74 Victoria Czermin 7 18 6 0 1 28 7 21
75 Huragan Basznia Dolna 7 18 6 0 1 28 9 19
76 MKS Kańczuga 7 18 6 0 1 24 6 18
77 Radomyślanka II Radomyśl Wielki 6 18 6 0 0 22 4 18
78 Dynovia Dynów 8 18 6 0 2 23 8 15
79 Górnik Strachocina 7 18 6 0 1 28 14 14
80 Fredro Surochów 7 18 6 0 1 23 11 12
81 LKS Kombornia 7 18 6 0 1 21 10 11
82 LKS Nagoszyn 8 18 6 0 2 23 13 10
83 Górnik Łęczna 10 18 4 6 0 13 6 7
84 Stal Mielec 10 18 5 3 2 17 11 6
85 Śląsk Wrocław 11 18 5 3 3 15 9 6
86 Hutnik Kraków 11 18 5 3 3 20 15 5
87 Stomil Olsztyn 11 18 5 3 3 12 11 1
88 GKS Jastrzębie 10 18 5 3 2 15 12 3
89 Górnovia Górno 7 17 5 2 0 19 4 15
90 Wisłok Strzyżów 7 17 5 2 0 20 8 12
91 Star Starachowice 9 17 5 2 2 17 5 12
92 Czarni Połaniec 9 17 5 2 2 25 14 11
93 LKS Czeluśnica 8 17 5 2 1 18 9 9
94 GKS Katowice 9 17 5 2 2 14 6 8
95 Unia Tarnów 9 17 5 2 2 17 10 7
96 Czuwaj Przemyśl 8 17 5 2 1 16 10 6
97 Skra Częstochowa 10 17 5 2 3 15 9 6
98 Pogoń Szczecin 11 17 5 2 4 25 20 5
99 Wisła Puławy 11 17 4 5 2 17 13 4
100 Puszcza Niepołomice 11 17 4 5 2 16 16 0
101 Orzeł Torki 7 16 5 1 1 25 3 22
102 LKS Miękisz Nowy 8 16 5 1 2 32 11 21
103 Wisłok Sieniawa 6 16 5 1 0 28 7 21
104 Jawor Nehrybka 6 16 5 1 0 26 5 21
105 Czarni Bolestraszyce 7 16 5 1 1 25 5 20
106 UKS SMS Rzeszów 6 16 5 1 0 26 7 19
107 Wisznia Nienowice 7 16 5 1 1 22 3 19
108 Dąb Dobkowice 8 16 5 1 2 29 14 15
109 Zryw Młodów 7 16 5 1 1 23 8 15
110 LKS Brzezówka 6 16 5 1 0 21 6 15
111 Cisy Jabłonica Polska 6 16 5 1 0 18 3 15
112 Siarka II Tarnobrzeg 8 16 5 1 2 25 11 14
113 Podlesianka Kamień 7 16 5 1 1 20 7 13
114 Tęcza Kosienice 9 16 5 1 3 27 15 12
115 Orzeł Lubla 7 16 5 1 1 25 13 12
116 Granica Stubno 8 16 5 1 2 18 6 12
117 Błękitni Jasienica Rosielna 6 16 5 1 0 16 5 11
118 Fenix Leszno 8 16 5 1 2 22 12 10
119 Żuraw Żurawiczki 7 16 5 1 1 20 10 10
120 Izolator Boguchwała 8 16 5 1 2 18 8 10
121 Madras Goleszów 6 16 5 1 0 14 4 10
122 Wiraż Chłopice 8 16 5 1 2 23 14 9
123 Kotwica Korczyna 7 16 5 1 1 22 13 9
124 Kolejarz Knapy 7 16 5 1 1 20 11 9
125 KS II Zarzecze 6 16 5 1 0 13 4 9
126 KS Stobierna 7 16 5 1 1 16 9 7
127 Przełom Besko 8 16 5 1 2 18 12 6
128 Pogoń Leżajsk 8 16 5 1 2 15 10 5
129 Radunia Stężyca 10 16 4 4 2 15 10 5
130 Garbarnia Kraków 9 16 5 1 3 17 13 4
131 Chełmianka Chełm 9 16 5 1 3 15 15 0
132 Zagłębie Lubin 11 16 4 4 3 12 13 -1
133 Szarotka Nowosielce 6 15 5 0 1 38 5 33
134 Zdrój Horyniec 5 15 5 0 0 33 2 31
135 Rędzinianka Wojaszówka 6 15 5 0 1 31 2 29
136 Płomień Trześń 5 15 5 0 0 29 3 26
137 Polonia Kopytowa 6 15 5 0 1 32 7 25
138 Victoria Ocieka 5 15 5 0 0 28 3 25
139 Victoria Stary Dzików 5 15 5 0 0 27 3 24
140 Orion Pielnia 6 15 5 0 1 27 5 22
141 Wilga Widełka 5 15 5 0 0 24 2 22
142 Jasiołka Szebnie 6 15 5 0 1 25 4 21
143 Strzelec Dąbrowica 5 15 5 0 0 24 3 21
144 Strażak Lubzina 5 15 5 0 0 27 7 20
145 KS Arłamów 6 15 5 0 1 26 6 20
146 Korona Góra Ropczycka 5 15 5 0 0 20 1 19
147 LKS Łopuchowa 7 15 5 0 2 30 14 16
148 Sokół Nisko 6 15 5 0 1 19 4 15
149 Stal II Stalowa Wola 6 15 5 0 1 22 9 13
150 KS SMP Tuszyma 6 15 5 0 1 21 9 12
151 LKS Hermanowa 5 15 5 0 0 20 8 12
152 Start Rymanów 6 15 5 0 1 19 7 12
153 Czarni Lipa 6 15 5 0 1 16 4 12
154 LKS Pisarowce 7 15 5 0 2 26 15 11
155 Olimpia Pysznica 6 15 5 0 1 14 3 11
156 Sokół Pień 7 15 5 0 2 21 11 10
157 LKS Brzyska Wola 6 15 5 0 1 17 7 10
158 Wisłoka Nowy Żmigród 6 15 5 0 1 21 12 9
159 GKS Niebylec 7 15 5 0 2 20 11 9
160 Wisłok Wiśniowa 9 15 4 3 2 23 15 8
161 Dąbrówka Stara Jastrząbka 7 15 5 0 2 18 10 8
162 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8 15 5 0 3 17 9 8
163 Beskid Posada Górna 5 15 5 0 0 14 6 8
164 Kaskada Kamionka 8 15 4 3 1 22 15 7
165 Tempo Cmolas 7 15 5 0 2 18 11 7
166 Włókniarz Rakszawa 7 15 5 0 2 17 11 6
167 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 7 15 5 0 2 17 12 5
168 Pogoń Siedlce 8 15 4 3 1 15 10 5
169 Igloopol Dębica 9 15 5 0 4 15 12 3
170 Szarotka Rogóżno 7 15 5 0 2 20 18 2
171 LKS Żyraków 8 15 5 0 3 14 13 1
172 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10 15 4 3 3 13 13 0
173 Widzew Łódź 10 15 5 0 5 11 14 -3
174 Azalia Wola Zarczycka 8 14 4 2 2 27 12 15
175 Plombier Sparta Osobnica 7 14 4 2 1 22 10 12
176 Strzelec Frysztak 7 14 4 2 1 20 8 12
177 Iwełka Iwla 6 14 4 2 0 20 8 12
178 LKS Ujkowice 7 14 4 2 1 17 6 11
179 Gorliczanka Gorliczyna 7 14 4 2 1 21 13 8
180 Nafta Gaz Jodłówka 6 14 4 2 0 11 3 8
181 LKS Trzebownisko 7 14 4 2 1 16 9 7
182 Janovia Janowiec 6 14 4 2 0 21 15 6
183 Podlasie Biała Podlaska 9 14 4 2 3 16 10 6
184 Pogoń-Sokół Lubaczów 7 14 4 2 1 8 3 5
185 Brzozovia Brzozów 8 14 4 2 2 16 14 2
186 Piast Gliwice 10 14 3 5 2 11 9 2
187 Lech II Poznań 10 14 4 2 4 11 19 -8
188 KS Godowa 5 13 4 1 0 24 8 16
189 Grabowianka Grabówka 6 13 4 1 1 23 8 15
190 Roztocze Ruda Różaniecka 5 13 4 1 0 20 5 15
191 Błyskawica Rożniatów 7 13 4 1 2 26 12 14
192 Sokół Domaradz 6 13 4 1 1 22 8 14
193 LKS Głębokie 6 13 4 1 1 19 5 14
194 Sokół III Kolbuszowa Dolna 6 13 4 1 1 24 11 13
195 KS Pawłokoma 5 13 4 1 0 18 5 13
196 Złotsan Kuryłówka 6 13 4 1 1 19 7 12
197 Korona Tuchla 5 13 4 1 0 18 6 12
198 Start Mirocin 6 13 4 1 1 18 6 12
199 Piast Nowa Wieś 6 13 4 1 1 14 2 12
200 Iskra Zgłobień 6 13 4 1 1 21 10 11
201 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 6 13 4 1 1 21 10 11
202 Sokół II Kolbuszowa Dolna 8 13 4 1 3 34 24 10
203 KS Podwolina 7 13 4 1 2 22 12 10
204 Start Pruchnik 7 13 4 1 2 16 6 10
205 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 5 13 4 1 0 14 4 10
206 PUKS Francesco Jelna 6 13 4 1 1 14 4 10
207 GKS Majdan Sieniawski 6 13 4 1 1 19 10 9
208 Huragan Gniewczyna 6 13 4 1 1 15 6 9
209 Promyk Urzejowice 6 13 4 1 1 15 6 9
210 Orzeł Rudnik 6 13 4 1 1 14 5 9
211 Stal II Rzeszów 6 13 4 1 1 18 10 8
212 Wisła Gliny Małe 6 13 4 1 1 17 9 8
213 Cresovia Krzeczowice 6 13 4 1 1 16 8 8
214 GKS Zarzecze 6 13 4 1 1 14 6 8
215 Orzeł Glinianka 6 13 4 1 1 25 18 7
216 Progres Kawęczyn 7 13 4 1 2 21 14 7
217 Tempo Nienaszów 7 13 3 4 0 16 9 7
218 GKS Groble 6 13 4 1 1 14 7 7
219 Zorza Trzeboś 6 13 4 1 1 9 2 7
220 KS Bystrzyca 7 13 4 1 2 21 15 6
221 Błysk Górki 7 13 4 1 2 19 13 6
222 Dromader Chrząstów 7 13 4 1 2 17 11 6
223 Orzeł Wysoka Głogowska 6 13 4 1 1 15 9 6
224 LKS Manasterz 7 13 4 1 2 10 4 6
225 Kamieniarz Golemki 8 13 4 1 3 23 18 5
226 Resovia II 9 13 4 1 4 16 11 5
227 Huragan Rozbórz Długi 6 13 4 1 1 12 7 5
228 Delin Munina 8 13 4 1 3 20 16 4
229 Przełęcz Dukla 6 13 4 1 1 14 10 4
230 Pogórze Dubiecko 7 13 4 1 2 12 8 4
231 GKS Orły 7 13 4 1 2 11 7 4
232 Gacovia Gać 6 13 4 1 1 11 7 4
233 Korona Trójczyce 8 13 4 1 3 15 12 3
234 Korona Kielce 9 13 3 4 2 14 11 3
235 Sokół Kamień 8 13 3 4 1 16 14 2
236 LKS Wola Dalsza 7 13 4 1 2 13 11 2
237 Jutrzenka Ławnica 7 13 4 1 2 11 9 2
238 Staromieszczanka Stare Miasto 7 13 4 1 2 12 11 1
239 Grunwald Padew Narodowa 7 13 4 1 2 11 10 1
240 Sandecja Nowy Sącz 9 13 3 4 2 11 10 1
241 Znicz Pruszków 9 13 4 1 4 7 7 0
242 Błękitni Futory 8 13 4 1 3 21 22 -1
243 Jedność Niechobrz 8 13 4 1 3 13 14 -1
244 Sanna Zaklików 7 13 4 1 2 20 25 -5
245 Chrobry Głogów 10 13 4 1 5 10 18 -8
246 Alabaster Łopuszka Wielka 6 12 3 3 0 28 5 23
247 Piast II Tuczempy 7 12 4 0 3 30 9 21
248 Inter Gnojnica 4 12 4 0 0 19 1 18
249 Resovia III 5 12 4 0 1 20 4 16
250 Diament Pstrągowa 5 12 4 0 1 22 8 14
251 Tęcza Wysock 5 12 4 0 1 22 10 12
252 Polonia II Przemyśl 7 12 4 0 3 20 8 12
253 LZS Krzątka 6 12 4 0 2 20 8 12
254 LKS Haczów 5 12 4 0 1 17 5 12
255 Bizon Medyka 6 12 4 0 2 21 10 11
256 LKS Mołodycz 5 12 4 0 1 18 7 11
257 San Wrzawy 7 12 4 0 3 21 12 9
258 Piast Antoniki 6 12 4 0 2 20 11 9
259 Polonia Hyżne 5 12 4 0 1 19 11 8
260 Łęg Kopcie 6 12 4 0 2 13 5 8
261 Plon Klęczany 5 12 4 0 1 13 5 8
262 Rudnianka Rudna Wielka 6 12 3 3 0 15 8 7
263 Iskra Łączki Brzeskie 6 12 4 0 2 15 8 7
264 Sanovia Lesko 7 12 4 0 3 15 9 6
265 LKS Wesoła 5 12 4 0 1 15 9 6
266 LKS Wzdów 6 12 4 0 2 16 11 5
267 Pogórze Srogów Górny 6 12 4 0 2 16 11 5
268 Atlantic Chałupki Dębniańskie 6 12 4 0 2 17 13 4
269 LKS Jasionka 7 12 4 0 3 16 12 4
270 KS Kisielów 6 12 4 0 2 13 9 4
271 Strumyk Hawłowice 6 12 4 0 2 15 12 3
272 Lotniarz Bezmiechowa 6 12 3 3 0 9 6 3
273 KS Sarzyna 7 12 3 3 1 8 5 3
274 KS Zaczernie 9 12 4 0 5 23 22 1
275 Graniczni Krowica 7 12 4 0 3 17 16 1
276 LKS Płowce Stróże Małe 6 12 4 0 2 9 8 1
277 Kolorado Wola Chorzelowska 8 12 4 0 4 24 24 0
278 Herkules Trzebuska 6 12 4 0 2 16 16 0
279 LKS Hłudno 6 12 4 0 2 12 12 0
280 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 12 2 6 2 11 11 0
281 Start Wola Mielecka 7 12 4 0 3 14 16 -2
282 Resovia 10 12 3 3 4 11 13 -2
283 Rolnik Wólka Krowicka 6 12 4 0 2 16 20 -4
284 Tanew Wólka Tanewska 8 12 4 0 4 16 23 -7
285 OKS Wielowieś 5 11 3 2 0 17 5 12
286 Błyskawica Rozbórz 6 11 3 2 1 18 7 11
287 Orły Ruda 6 11 3 2 1 22 12 10
288 Paszczyniak Paszczyna 5 11 3 2 0 14 6 8
289 Transdźwig Stale 7 11 3 2 2 18 12 6
290 Orkan Markowce 5 11 3 2 0 12 6 6
291 Wisełka Siennów 8 11 3 2 3 24 19 5
292 LKS Górki 7 11 3 2 2 8 6 2
293 Piast Wolica Piaskowa 8 11 3 2 3 22 22 0
294 Cracovia 10 11 2 5 3 19 19 0
295 Świdniczanka Świdnik 8 11 3 2 3 16 16 0
296 Fort Jaksmanice 6 11 3 2 1 14 14 0
297 Olimpia Grudziądz 9 11 3 2 4 11 11 0
298 Stal Rzeszów 10 11 3 2 5 15 17 -2
299 Radomiak Radom 11 11 2 5 4 12 15 -3
300 KS Wiązownica 9 11 3 2 4 14 18 -4
301 Łęg Łowce 5 10 3 1 1 21 7 14
302 LZS Kotowa Wola 5 10 3 1 1 24 11 13
303 Jawor Krzemienica 5 10 3 1 1 18 5 13
304 Victoria Budy Głogowskie 5 10 3 1 1 15 4 11
305 ŁKS Łukawiec 5 10 3 1 1 14 3 11
306 Koniczynka Ocice 6 10 3 1 2 22 12 10
307 KS Żupawa 5 10 3 1 1 14 5 9
308 LZS Mała 5 10 3 1 1 16 8 8
309 LZS Ździary 6 10 3 1 2 20 13 7
310 Granit Wysoka Strzyżowska 5 10 3 1 1 15 9 6
311 LZS Wola Rzeczycka 6 10 3 1 2 19 14 5
312 San Hureczko 7 10 3 1 3 18 13 5
313 Heiro Rzeszów 6 10 3 1 2 15 10 5
314 Cresovia Kalników 7 10 3 1 3 14 9 5
315 Płomień Zmiennica 6 10 3 1 2 14 9 5
316 KS Terliczka 5 10 3 1 1 10 5 5
317 Kłyż Tarnogóra 7 10 3 1 3 21 17 4
318 LKS Dębiaki 6 10 3 1 2 17 13 4
319 Chemik Pustków 7 10 3 1 3 12 8 4
320 Dąb Kosina 5 10 3 1 1 10 6 4
321 Zimowit Rzeszów 7 10 3 1 3 13 10 3
322 HALO Hyżne 7 10 2 4 1 8 5 3
323 LKS Głowaczowa 7 10 3 1 3 18 16 2
324 Gwiazda Maćkowice 8 10 3 1 4 18 16 2
325 Milenium Bieliny 6 10 3 1 2 13 11 2
326 ULKS Czerteż 6 10 3 1 2 12 10 2
327 Jasiołka Świerzowa 6 10 3 1 2 10 8 2
328 Tęcza Jankowice 8 10 3 1 4 20 19 1
329 Juventus Poraż 6 10 3 1 2 15 14 1
330 Wiślanie Jaśkowice 9 10 2 4 3 11 10 1
331 Iwonka Iwonicz 6 10 3 1 2 11 10 1
332 Roztocze Narol 6 10 3 1 2 11 10 1
333 Wiar Huwniki 5 10 3 1 1 9 8 1
334 Nurt Potok 6 10 3 1 2 20 20 0
335 Nafta Jedlicze 8 10 3 1 4 9 9 0
336 Nafta Chorkówka 6 10 3 1 2 12 13 -1
337 Zamczysko Mrukowa 6 10 3 1 2 11 12 -1
338 Wisłok Krościenko Wyżne 6 10 3 1 2 10 11 -1
339 LZS Przędzel 6 10 3 1 2 19 21 -2
340 Kolbuszowianka Kolbuszowa 8 10 3 1 4 13 15 -2
341 Wisłoka Dębica 9 10 2 4 3 9 11 -2
342 Santos Piwoda 8 10 3 1 4 17 20 -3
343 Czerwoni Cewków 7 10 3 1 3 14 18 -4
344 Ekoball Stal Sanok 9 10 3 1 5 7 12 -5
345 Szarotka Uherce 8 10 3 1 4 13 19 -6
346 Łęk Ostrów 8 10 3 1 4 17 25 -8
347 ŁKS Łódź 11 10 2 4 5 10 21 -11
348 Start II Lisie Jamy 5 9 3 0 2 23 13 10
349 LKS Długie 6 9 3 0 3 20 10 10
350 Pasja Krosno 6 9 3 0 3 25 17 8
351 Grom Wyszatyce 5 9 3 0 2 15 7 8
352 Leśnik Płazów 5 9 3 0 2 14 6 8
353 Nelson Polańczyk 5 9 3 0 2 13 7 6
354 LKS Korzenica 5 9 3 0 2 13 7 6
355 Artmax Pikulice 6 9 3 0 3 16 12 4
356 TS Noverra Głogów Małopolski 6 9 2 3 1 13 9 4
357 KS Przybyszówka Rzeszów 8 9 3 0 5 19 16 3
358 Azalia Brzóza Królewska 7 9 3 0 4 17 14 3
359 Łęg Stany 6 9 2 3 1 14 11 3
360 Otryt Lutowiska 5 9 3 0 2 12 9 3
361 Hetman Laszki 7 9 2 3 2 18 16 2
362 Wisan Skopanie 7 9 3 0 4 16 14 2
363 Wisłoka Błażkowa 6 9 2 3 1 13 11 2
364 Czarni Kraczkowa 4 9 3 0 1 9 8 1
365 Gród Będziemyśl 5 9 3 0 2 9 8 1
366 LKS Trześniów 6 9 3 0 3 9 8 1
367 Karpaty Klimkówka 6 9 3 0 3 16 16 0
368 Bukowa Jastkowice 7 9 2 3 2 15 15 0
369 KS Zarzecze 7 9 3 0 4 15 15 0
370 Walawianka Walawa 6 9 3 0 3 15 15 0
371 Start Borek Stary 5 9 3 0 2 14 14 0
372 San Mrzygłód 6 9 3 0 3 13 13 0
373 KS Szczepańcowa 6 9 3 0 3 17 19 -2
374 Czardasz Osiek Jasielski 7 9 3 0 4 14 16 -2
375 Polonia Przemyśl 9 9 2 3 4 13 15 -2
376 Wisłok Czarna 5 9 3 0 2 11 13 -2
377 Burza Rogi 6 9 3 0 3 11 13 -2
378 LKS Izdebki 5 9 3 0 2 14 17 -3
379 Przedmieście Jarosław 6 9 3 0 3 14 17 -3
380 Błękitni Grzęska 6 9 3 0 3 18 22 -4
381 Biało-Czerwoni Kaszyce 7 9 3 0 4 14 18 -4
382 LKS Łęki Górne 7 9 3 0 4 14 18 -4
383 Astra Medynia Głogowska 7 9 3 0 4 12 16 -4
384 Warta Poznań 10 9 2 3 5 8 12 -4
385 Ruch Chorzów 11 9 1 6 4 11 16 -5
386 Guzikówka Krosno 6 9 3 0 3 7 12 -5
387 Bratek Bratkowice 7 9 3 0 4 11 17 -6
388 Sparta Jeżowe 8 9 3 0 5 12 19 -7
389 Florian Rymanów Zdrój 6 9 3 0 3 9 16 -7
390 San Kłyżów 8 9 3 0 5 13 22 -9
391 KS Cygany 6 8 2 2 2 19 13 6
392 LKS Tarnawa 5 8 2 2 1 16 10 6
393 JKS Jasionów 6 8 2 2 2 25 20 5
394 Pogórze Rokietnica 5 8 2 2 1 12 7 5
395 Baszta Zawada 5 8 2 2 1 13 9 4
396 Makovia Makowisko 6 8 2 2 2 11 7 4
397 Grunwald Rzeszów 5 8 2 2 1 9 6 3
398 Korona Majdan Królewski 6 8 2 2 2 9 6 3
399 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 6 8 2 2 2 14 12 2
400 Jamnica Dulcza Wielka 6 8 2 2 2 11 10 1
401 Zacisze Trześń 6 8 2 2 2 11 10 1
402 Strażak Sośnica 6 8 2 2 2 8 7 1
403 Zorza 03 Łubienko 6 8 2 2 2 19 19 0
404 Rzędzian Rzędzianowice 7 8 1 5 1 13 13 0
405 Bieszczady Jankowce 6 8 2 2 2 13 13 0
406 LKS Wierzchowiny 6 8 2 2 2 12 13 -1
407 Iskra Przysietnica 6 8 2 2 2 11 14 -3
408 Wiki Sanok 7 8 2 2 3 9 12 -3
409 Legion II Pilzno 7 8 2 2 3 15 19 -4
410 Zamczysko Odrzykoń 7 8 2 2 3 4 8 -4
411 Orzeł Bażanówka 6 8 2 2 2 8 13 -5
412 Zalew Stary Lubliniec 6 8 2 2 2 7 13 -6
413 KS Szówsko 7 8 2 2 3 14 21 -7
414 Rzemieślnik Strażów 9 8 2 2 5 17 28 -11
415 Start Brzóza Stadnicka 4 7 2 1 1 19 8 11
416 LKS Duńkowice 7 7 2 1 4 19 12 7
417 Grom Mogielnica 5 7 2 1 2 14 7 7
418 Start Lubenia 5 7 2 1 2 15 9 6
419 Stal Nowa Dęba 7 7 2 1 4 17 12 5
420 Strumyk Malawa 6 7 2 1 3 15 11 4
421 LKS Zasów-Mokre 4 7 2 1 1 11 8 3
422 Standart Święcany 5 7 2 1 2 16 14 2
423 Gaudium Łężyny 5 7 2 1 2 14 13 1
424 Werynianka Werynia 6 7 2 1 3 10 9 1
425 Arka Albigowa 5 7 2 1 2 6 5 1
426 LKS Hucina 5 7 2 1 2 12 12 0
427 Pogórze Bachórz 4 7 2 1 1 7 7 0
428 Kamieniarz II Golemki 4 7 2 1 1 12 13 -1
429 LKS Nakło 7 7 2 1 4 15 17 -2
430 Radomyślanka Radomyśl Wielki 7 7 2 1 4 13 15 -2
431 LKS Wiewiórka 5 7 2 1 2 13 15 -2
432 Płomień Morawsko 7 7 2 1 4 13 15 -2
433 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 7 2 1 5 12 14 -2
434 Retman Ulanów 4 7 2 1 1 10 12 -2
435 Walter Opaka 4 7 2 1 1 7 9 -2
436 Jutrzenka Jaćmierz 6 7 2 1 3 15 18 -3
437 KS Dzikowiec 6 7 2 1 3 13 17 -4
438 Jeziorak Chwałowice 7 7 2 1 4 11 15 -4
439 Orzeł Biedaczów 6 7 2 1 3 11 15 -4
440 LZS Turbia 6 7 2 1 3 11 15 -4
441 Grabniak Hucisko 7 7 2 1 4 14 19 -5
442 LKS Batycze 8 7 2 1 5 10 15 -5
443 Błękitni Ropczyce 8 7 1 4 3 6 11 -5
444 Marmury Przyłęk 6 7 2 1 3 15 21 -6
445 Tanew Harasiuki 6 7 2 1 3 14 20 -6
446 KS Węgierka 7 7 2 1 4 13 19 -6
447 Junak Rzeszów 7 7 2 1 4 9 16 -7
448 Zgoda Zarszyn 6 7 2 1 3 6 13 -7
449 Victoria Giedlarowa 6 7 2 1 3 9 17 -8
450 LKS Stobierna Krzywe 6 7 2 1 3 11 20 -9
451 Sprint Żarówka 6 7 2 1 3 14 24 -10
452 Palkovia Palikówka 6 7 2 1 3 13 23 -10
453 Sokół Grodzisko 6 7 2 1 3 10 21 -11
454 PKS UNUM Babice 7 7 2 1 4 7 18 -11
455 Dąb Cetula 8 7 2 1 5 12 32 -20
456 LKS Brzeźnica 4 6 2 0 2 18 7 11
457 Grom Handzlówka 4 6 1 3 0 8 4 4
458 Jasiołka Jaśliska 5 6 1 3 1 11 9 2
459 Czarni Czudec 5 6 2 0 3 9 7 2
460 Orzeł Wysoka Łańcucka 3 6 2 0 1 4 2 2
461 Junior Zakrzów 6 6 2 0 4 13 12 1
462 Wólczanka Wólka Grodziska 7 6 2 0 5 16 16 0
463 LKS Czaszyn 5 6 2 0 3 11 11 0
464 Dragon Nowy Glinik 5 6 2 0 3 11 11 0
465 Galicja Chmielnik 5 6 1 3 1 15 16 -1
466 Huragan Kozłówek 5 6 2 0 3 13 14 -1
467 Hetman Dąbrówka Wisłocka 6 6 1 3 2 14 16 -2
468 PG CNC Skowierzyn 5 6 2 0 3 9 11 -2
469 WKS Kurzyna 5 6 2 0 3 6 8 -2
470 Raniżovia Raniżów 7 6 2 0 5 12 15 -3
471 LKS Lubatówka 7 6 1 3 3 9 12 -3
472 Iskra Iskrzynia 6 6 2 0 4 8 11 -3
473 Sawa Sonina 7 6 2 0 5 13 17 -4
474 KS Baranówka Rzeszów 5 6 2 0 3 9 13 -4
475 Górnik II Grabownica Starzeńska 6 6 2 0 4 16 21 -5
476 LZS Żabno 7 6 1 3 3 11 17 -6
477 Zorza Jagiełła 6 6 2 0 4 11 19 -8
478 LKS Milcza 6 6 2 0 4 9 19 -10
479 Świlczanka Świlcza 5 6 2 0 3 7 17 -10
480 KS Łukowa 7 6 2 0 5 11 22 -11
481 Piast Nowosielce 7 6 2 0 5 12 25 -13
482 Lechia Sędziszów Małopolski 9 6 2 0 7 8 21 -13
483 Trzcianka Trzciana 6 6 2 0 4 9 27 -18
484 KS Dąbrówki 8 6 2 0 6 5 27 -22
485 Czarni Oleszyce 9 6 2 0 7 8 32 -24
486 Zalew Myczkowce 6 5 1 2 3 21 19 2
487 Orzeł Kosowy 5 5 1 2 2 11 9 2
488 Victoria Niebocko 5 5 1 2 2 13 12 1
489 Sanovia Michałówka 5 5 1 2 2 8 8 0
490 LKS Pustków 7 5 1 2 4 16 19 -3
491 Apollo Dulcza Mała 6 5 1 2 3 14 17 -3
492 Czarni Trześń 7 5 1 2 4 15 19 -4
493 Złotniczanka Złotniki 6 5 1 2 3 10 14 -4
494 Borowiec Straszęcin 6 5 1 2 3 7 11 -4
495 Grunwald Połomia 6 5 1 2 3 12 17 -5
496 Błękitni Siedlanka 6 5 1 2 3 17 24 -7
497 Polonia Warszawa 10 5 1 2 7 12 19 -7
498 Start Lisie Jamy 8 5 1 2 5 12 19 -7
499 Karpaty Krosno 9 5 1 2 6 8 15 -7
500 Korona Olszany 9 5 1 2 6 20 28 -8
501 Sokół Krzywa 7 5 1 2 4 18 27 -9
502 Smoczanka Mielec 7 5 1 2 4 4 13 -9
503 Wspólnota Serbinów 7 5 1 2 4 10 20 -10
504 Sokół Hucisko 7 5 1 2 4 7 17 -10
505 LKS Stasiówka 6 5 1 2 3 5 16 -11
506 Pitmark Jaślany 7 5 1 2 4 10 24 -14
507 Sokół Sieniawa 9 5 1 2 6 8 23 -15
508 Górnik Grabownica Starzeńska 7 5 1 2 4 4 19 -15
509 Płomyk Lutoryż 5 4 1 1 3 16 12 4
510 TS Jodłowa 5 4 1 1 3 13 11 2
511 Osława Zagórz 5 4 1 1 3 13 12 1
512 Tajfun Łubno Szlacheckie 5 4 1 1 3 10 10 0
513 Albatros Szufnarowa 5 4 1 1 3 13 15 -2
514 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 7 4 1 1 5 8 12 -4
515 Korona Dobrzechów 5 4 1 1 3 6 10 -4
516 Advit Łętownia 6 4 1 1 4 4 8 -4
517 OKS Sobniów Jasło 6 4 1 1 4 6 12 -6
518 Piastovia Miejsce Piastowe 6 4 1 1 4 4 10 -6
519 Wesoła Zadąbrowie 6 4 1 1 4 4 11 -7
520 Stal Gorzyce 6 4 1 1 4 6 14 -8
521 Głuchowianka Głuchów 5 4 1 1 3 6 14 -8
522 Jutrzenka Dębno 6 4 1 1 4 5 15 -10
523 Orzeł Faliszówka 6 4 1 1 4 14 25 -11
524 Zagłębie Sosnowiec 10 4 1 1 8 9 20 -11
525 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 7 4 1 1 5 6 17 -11
526 Wiśnia Trzciana 6 4 1 1 4 11 23 -12
527 Orzeł Pustyny 6 4 1 1 4 10 22 -12
528 Podhale Nowy Targ 9 4 0 4 5 6 18 -12
529 Rudzik Rudna Mała 6 4 1 1 4 11 24 -13
530 Błękit Żołynia 7 4 1 1 5 6 19 -13
531 Juwenia Cieszanów 7 4 1 1 5 4 18 -14
532 Ostrovia Wola Buchowska 7 4 1 1 5 8 23 -15
533 KS Wola Baranowska 7 4 0 4 3 9 26 -17
534 LKS Odrzechowa 6 4 1 1 4 10 29 -19
535 Iskra Sobów 8 4 1 1 6 6 27 -21
536 LKS Olszynka 6 4 1 1 4 6 27 -21
537 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 3 1 0 0 5 0 5
538 Włókniarz II Rakszawa 1 3 1 0 0 1 0 1
539 Dąb Żdżary 4 3 1 0 3 8 9 -1
540 Tanew Wola Wielka 4 3 1 0 3 7 9 -2
541 Huragan Przedbórz 5 3 1 0 4 10 13 -3
542 Olimpia Nockowa 4 3 1 0 3 6 10 -4
543 Orzeł Harta 5 3 1 0 4 5 9 -4
544 Borkovia Borek Wielki 4 3 1 0 3 5 10 -5
545 Żurawianka Żurawica 5 3 1 0 4 5 12 -7
546 Dragon Korzeniów 4 3 1 0 3 4 11 -7
547 Tęcza Zręcin 6 3 1 0 5 10 18 -8
548 Zryw Dydnia 6 3 1 0 5 9 17 -8
549 Błękitni Wierzbna 6 3 1 0 5 6 15 -9
550 Grom Krzemienica 6 3 1 0 5 10 20 -10
551 Błękitni Maćkówka 6 3 1 0 5 9 19 -10
552 Rada Orzechowce 7 3 0 3 4 8 18 -10
553 Dąb Dąbrowa 6 3 1 0 5 8 18 -10
554 Ostoja Kołaczyce 5 3 0 3 2 7 17 -10
555 Pionier Średnia Wieś 7 3 0 3 4 7 17 -10
556 Orlęta Radzyń Podlaski 8 3 0 3 5 3 13 -10
557 Wisłoka Niegłowice 6 3 1 0 5 7 18 -11
558 KS Pełnatycze 6 3 1 0 5 10 22 -12
559 Iskra Cieszacin Wielki 6 3 1 0 5 7 19 -12
560 Czarnovia Czarna 8 3 0 3 5 8 21 -13
561 LKS Warzyce 5 3 1 0 4 1 15 -14
562 Jutrzenka Kopki 7 3 1 0 6 12 27 -15
563 Liwocz Brzyska 6 3 1 0 5 7 23 -16
564 LZS Rzeczyca Długa 6 3 1 0 5 4 20 -16
565 Rotar Węglówka 6 3 1 0 5 10 27 -17
566 Iskra Zabłotce 8 3 0 3 5 7 25 -18
567 Wietlin 8 3 1 0 7 7 27 -20
568 Sokół Sokolniki 8 3 1 0 7 15 36 -21
569 Herosi Krzaki-Słomiana 6 3 1 0 5 8 29 -21
570 Orkan Zapałów 8 3 0 3 5 4 25 -21
571 KS Zgórsko 6 3 1 0 5 7 29 -22
572 Gabry Łukowe 6 3 1 0 5 9 35 -26
573 Szkło Młyny 7 3 1 0 6 4 32 -28
574 Victoria Kidałowice 7 3 1 0 6 5 36 -31
575 Remix Niebieszczany 6 2 0 2 4 5 11 -6
576 Unia Korniaktów 7 2 0 2 5 10 22 -12
577 LKS Skołyszyn 7 2 0 2 5 8 23 -15
578 Leśna Wólka Podleśna 8 2 0 2 6 5 25 -20
579 Markovia Markowa 1 1 0 1 0 3 3 0
580 Błękitni Zalesie 4 1 0 1 3 10 19 -9
581 Orzeł Bieździedza 6 1 0 1 5 7 23 -16
582 Unia Łukawiec 6 1 0 1 5 7 23 -16
583 KS Wydrza 7 1 0 1 6 10 27 -17
584 Sokół Malinie 8 1 0 1 7 7 26 -19
585 San Wierzawice 7 1 0 1 6 10 30 -20
586 KS Jarocin 7 1 0 1 6 5 27 -22
587 Sobol Niżatyce 7 1 0 1 6 7 31 -24
588 Korona Rzeszów 8 1 0 1 7 10 35 -25
589 San Gorzyce 7 1 0 1 6 10 38 -28
590 Strażak Grochowe 0 0 0 0 0 0 0 0
591 Płomień Chmielów 1 0 0 0 1 0 3 -3
592 KSTŁK Stalowa Wola 1 0 0 0 1 0 3 -3
593 LZS Jadachy 6 0 0 0 6 10 21 -11
594 Huragan Zdziechowice 5 0 0 0 5 5 16 -11
595 LKS Niziny 5 0 0 0 5 2 16 -14
596 LZS Tarnowska Wola 5 0 0 0 5 9 25 -16
597 Lechia II Sędziszów Małopolski 4 0 0 0 4 8 26 -18
598 Łazowianka Łazy 6 0 0 0 6 6 24 -18
599 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 5 0 0 0 5 7 28 -21
600 Płomień Zagorzyce 4 0 0 0 4 5 26 -21
601 Orły Pstrągówka 5 0 0 0 5 5 29 -24
602 Orły Jabłonka 6 0 0 0 6 8 34 -26
603 Vigor Trzęsówka 4 0 0 0 4 3 29 -26
604 KS Biała Rzeszów 5 0 0 0 5 2 29 -27
605 Sokół Dębica 5 0 0 0 5 1 29 -28
606 Potok Dobrynin 6 0 0 0 6 5 34 -29
607 LKS Łąka 7 0 0 0 7 4 35 -31
608 Legia Oleszyce 6 0 0 0 6 6 39 -33
609 Unia Fredropol 8 0 0 0 8 5 43 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Metalurg Zaporoże - mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Strażak Grochowe 13 27 9 0 4 35 18 17
2 Sanoczanka Święte 8 24 8 0 0 27 2 25
3 Orzeł Torki 8 24 8 0 0 21 5 16
4 Śląsk Wrocław 11 24 7 3 1 16 8 8
5 GKS Orły 8 22 7 1 0 23 5 18
6 Pogoń Szczecin 11 22 7 1 3 18 5 13
7 Pogoń-Sokół Lubaczów 10 21 6 3 1 21 6 15
8 Fredro Surochów 8 19 6 1 1 26 8 18
9 GKS Groble 7 19 6 1 0 23 7 16
10 Błażowianka Błażowa 7 19 6 1 0 20 8 12
11 Victoria Czermin 8 19 6 1 1 23 12 11
12 Zorza Łęki Dukielskie 7 18 6 0 1 32 6 26
13 Zdrój Horyniec 7 18 6 0 1 32 6 26
14 Piast Nowa Wieś 7 18 6 0 1 32 11 21
15 Cosmos II Nowotaniec 7 18 6 0 1 25 6 19
16 Sanovia Lesko 6 18 6 0 0 23 6 17
17 Wilga Widełka 6 18 6 0 0 22 5 17
18 ŁKS Łowisko 7 18 6 0 1 21 4 17
19 KS Stobierna 6 18 6 0 0 20 3 17
20 LZS Kotowa Wola 7 18 6 0 1 30 14 16
21 Sokół Nisko 8 18 6 0 2 20 5 15
22 Korona Tuchla 7 18 6 0 1 18 3 15
23 Huragan Gniewczyna 7 18 6 0 1 24 11 13
24 Błękit Żołynia 8 18 6 0 2 18 9 9
25 Kotwica Kołobrzeg 10 18 5 3 2 27 20 7
26 Pogoń Siedlce 12 18 5 3 4 18 17 1
27 Strzelec Dąbrowica 7 17 5 2 0 27 8 19
28 Tęcza Wysock 7 17 5 2 0 24 9 15
29 Grom Wyszatyce 7 17 5 2 0 23 9 14
30 Strug Tyczyn 7 17 5 2 0 21 7 14
31 Plantator Nienadówka 7 17 5 2 0 20 6 14
32 Avia Świdnik 9 17 5 2 2 19 11 8
33 Cresovia Kalników 8 17 5 2 1 18 13 5
34 Arka Gdynia 11 17 5 2 4 17 14 3
35 Pogoń-Sokół II Lubaczów 6 16 5 1 0 31 3 28
36 Sokół Domaradz 6 16 5 1 0 28 5 23
37 GKS Zarzecze 6 16 5 1 0 21 4 17
38 LKS Skołoszów 8 16 5 1 2 24 9 15
39 Błękitni Jasienica Rosielna 6 16 5 1 0 18 4 14
40 Azalia II Wola Zarczycka 7 16 5 1 1 22 9 13
41 Polonia Kopytowa 6 16 5 1 0 22 10 12
42 Delin Munina 7 16 5 1 1 21 9 12
43 Nelson Polańczyk 6 16 5 1 0 17 6 11
44 Sparta Chorzelów 6 16 5 1 0 16 5 11
45 Olimpia Pysznica 7 16 5 1 1 22 12 10
46 Ekoball Stal Sanok 8 16 5 1 2 18 9 9
47 Tempo Nienaszów 7 16 5 1 1 17 9 8
48 Podlasie Biała Podlaska 9 16 4 4 1 12 4 8
49 Wiślanie Jaśkowice 9 16 5 1 3 20 13 7
50 Sokół Kamień 9 16 5 1 3 19 14 5
51 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 9 16 5 1 3 11 9 2
52 Jagiellonia Białystok 11 16 4 4 3 22 21 1
53 Lech Poznań 10 16 4 4 2 12 14 -2
54 Wiraż Chłopice 7 15 5 0 2 35 6 29
55 Inter Gnojnica 5 15 5 0 0 29 7 22
56 Victoria Budy Głogowskie 6 15 5 0 1 27 7 20
57 LKS Golcowa 5 15 5 0 0 18 2 16
58 LKS Babicha 5 15 5 0 0 17 1 16
59 Pogoń Leżajsk 6 15 5 0 1 23 9 14
60 Kolejarz Knapy 6 15 5 0 1 18 6 12
61 Wisznia Nienowice 5 15 5 0 0 13 1 12
62 LKS Miękisz Nowy 6 15 5 0 1 22 11 11
63 Grabniak Hucisko 6 15 5 0 1 17 6 11
64 Radomyślanka Radomyśl Wielki 8 15 5 0 3 22 12 10
65 LKS Głowienka 6 15 5 0 1 19 9 10
66 Czarni Sójkowa 6 15 5 0 1 18 8 10
67 Alabaster Łopuszka Wielka 6 15 5 0 1 16 7 9
68 Azalia Wola Zarczycka 7 15 5 0 2 16 8 8
69 Czarni Pawłosiów 7 15 5 0 2 16 10 6
70 LKS Łopuchowa 7 15 5 0 2 24 19 5
71 Motor Lublin 9 15 5 0 4 9 7 2
72 San Hureczko 8 15 5 0 3 17 17 0
73 Legia Warszawa 9 15 4 3 2 12 12 0
74 Radunia Stężyca 10 15 4 3 3 11 14 -3
75 GKS Tychy 11 15 5 0 6 11 16 -5
76 Janovia Janowiec 6 14 4 2 0 20 7 13
77 Iskra Zgłobień 8 14 4 2 2 21 10 11
78 Łęg Stany 7 14 4 2 1 20 9 11
79 Dromader Chrząstów 8 14 4 2 2 19 11 8
80 Nafta Gaz Jodłówka 6 14 4 2 0 12 4 8
81 LKS Jasionka 8 14 4 2 2 16 11 5
82 Płomień Trześń 7 14 4 2 1 20 16 4
83 LZS Ździary 8 14 4 2 2 17 13 4
84 KKS 1925 Kalisz 9 14 4 2 3 13 10 3
85 Wieczysta Kraków 9 14 4 2 3 15 14 1
86 Star Starachowice 9 14 4 2 3 12 12 0
87 Warta Poznań 11 14 3 5 3 14 15 -1
88 Polonia Warszawa 11 14 4 2 5 13 14 -1
89 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 12 14 4 2 6 24 26 -2
90 Orzeł Przeworsk 6 13 4 1 1 29 8 21
91 Osława Zagórz 6 13 4 1 1 28 13 15
92 Resovia III 5 13 4 1 0 22 7 15
93 Victoria Stary Dzików 5 13 4 1 0 19 4 15
94 Sokół II Kolbuszowa Dolna 7 13 4 1 2 24 12 12
95 Rotunda Krzeszów 6 13 4 1 1 23 11 12
96 Błyskawica Rozbórz 6 13 4 1 1 18 6 12
97 Madras Goleszów 6 13 4 1 1 21 11 10
98 Włókniarz Rakszawa 8 13 4 1 3 21 11 10
99 Orzeł Kosowy 6 13 4 1 1 20 10 10
100 Jasiołka Świerzowa 6 13 4 1 1 17 7 10
101 Hetman Dąbrówka Wisłocka 6 13 4 1 1 18 9 9
102 KS Arłamów 6 13 4 1 1 17 8 9
103 Czarni Jasło 6 13 4 1 1 14 5 9
104 Czuwaj Przemyśl 7 13 4 1 2 21 14 7
105 LKS Hłudno 6 13 4 1 1 15 8 7
106 Sokół Sokołów Małopolski 7 13 4 1 2 22 16 6
107 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 13 4 1 3 22 16 6
108 Wisłok Sieniawa 6 13 4 1 1 15 10 5
109 Start Rymanów 8 13 3 4 1 15 11 4
110 Miedź Legnica 9 13 3 4 2 13 10 3
111 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 11 13 3 4 4 21 15 6
112 Pogórze Dubiecko 8 13 4 1 3 18 12 6
113 Start Brzóza Stadnicka 6 13 4 1 1 16 10 6
114 Start Lisie Jamy 7 13 4 1 2 17 13 4
115 Cisy Jabłonica Polska 6 13 4 1 1 10 7 3
116 Stal II Stalowa Wola 8 13 4 1 3 22 20 2
117 Chełmianka Chełm 8 13 4 1 3 18 16 2
118 Legion Pilzno 9 13 3 4 2 14 12 2
119 Czarni Lipa 7 13 4 1 2 12 10 2
120 Wiki Sanok 7 13 4 1 2 11 9 2
121 Smoczanka Mielec 8 13 3 4 1 17 16 1
122 Odra Opole 10 13 4 1 5 12 13 -1
123 Piast Tuczempy 7 13 4 1 2 11 12 -1
124 Świdniczanka Świdnik 9 13 4 1 4 11 13 -2
125 Hutnik Kraków 10 13 4 1 5 11 14 -3
126 Górnik Łęczna 10 13 3 4 3 7 12 -5
127 Radomiak Radom 10 13 4 1 5 12 18 -6
128 Znicz Pruszków 11 13 4 1 6 9 15 -6
129 KP Zarzecze 5 12 4 0 1 32 7 25
130 Koniczynka Ocice 6 12 4 0 2 26 7 19
131 Bukowa Jastkowice 6 12 4 0 2 26 11 15
132 LKS Ujkowice 5 12 4 0 1 18 4 14
133 MKS Kańczuga 6 12 4 0 2 31 18 13
134 Atut Podborze 6 12 4 0 2 22 9 13
135 Cresovia Krzeczowice 7 12 4 0 3 22 12 10
136 LKS Nagoszyn 5 12 4 0 1 19 9 10
137 Orkan Markowce 6 12 4 0 2 21 12 9
138 KS Zaczernie 6 12 4 0 2 18 9 9
139 Jodła Przychojec 6 12 4 0 2 17 8 9
140 Makovia Makowisko 6 12 4 0 2 17 8 9
141 Florian Ostrowy Tuszowskie 4 12 4 0 0 11 2 9
142 Płomyk Lutoryż 5 12 4 0 1 17 9 8
143 Orzeł Lubla 6 12 4 0 2 19 12 7
144 Kamieniarz II Golemki 5 12 4 0 1 13 6 7
145 Orzeł Wysoka Łańcucka 6 12 4 0 2 13 6 7
146 Włókniarz II Rakszawa 9 12 4 0 5 23 17 6
147 Grabowianka Grabówka 6 12 4 0 2 18 12 6
148 OKS Wielowieś 7 12 3 3 1 17 11 6
149 GKS Niebylec 6 12 4 0 2 16 10 6
150 Słowianin Grębów 6 12 4 0 2 15 9 6
151 Diament Pstrągowa 5 12 4 0 1 14 8 6
152 LKS Górki 6 12 4 0 2 13 7 6
153 LKS Lubatowa 6 12 4 0 2 12 6 6
154 Łęg Łowce 7 12 3 3 1 14 9 5
155 Igloopol Dębica 8 12 3 3 2 16 12 4
156 Artmax Pikulice 6 12 4 0 2 13 9 4
157 Grom Mogielnica 5 12 4 0 1 12 9 3
158 Beskid Posada Górna 7 12 4 0 3 16 14 2
159 Korona Trójczyce 7 12 4 0 3 16 14 2
160 Wisła Kraków 9 12 3 3 3 14 12 2
161 LKS Izdebki 7 12 3 3 1 10 8 2
162 Gwiazda Maćkowice 7 12 4 0 3 19 18 1
163 Stal Łańcut 8 12 3 3 2 16 15 1
164 Górnik Zabrze 11 12 3 3 5 16 16 0
165 LZS Jadachy 7 12 4 0 3 16 16 0
166 Łęk Ostrów 7 12 3 3 1 13 13 0
167 Igloopol II Dębica 7 12 4 0 3 17 18 -1
168 Lech II Poznań 10 12 3 3 4 12 13 -1
169 Korona Olszany 6 12 4 0 2 11 12 -1
170 Zamczysko Mrukowa 8 12 3 3 2 7 8 -1
171 Kolbuszowianka Kolbuszowa 7 12 4 0 3 18 20 -2
172 Lechia Gdańsk 10 12 3 3 4 11 13 -2
173 Cracovia 11 12 2 6 3 8 10 -2
174 LKS Głowaczowa 8 12 4 0 4 15 18 -3
175 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 6 12 4 0 2 14 18 -4
176 Gwiazda Wielkie Oczy 8 12 4 0 4 16 21 -5
177 Stal Rzeszów 11 12 3 3 5 13 19 -6
178 LZS Tarnowska Wola 7 12 4 0 3 14 23 -9
179 Jawor Krzemienica 5 11 3 2 0 15 6 9
180 Wisłok Strzyżów 6 11 3 2 1 12 4 8
181 LKS Brzeźnica 5 11 3 2 0 14 8 6
182 Lotniarz Bezmiechowa 5 11 3 2 0 9 3 6
183 Novi Nosówka 6 11 3 2 1 12 7 5
184 San Wrzawy 6 11 3 2 1 15 11 4
185 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 11 3 2 4 16 14 2
186 Cosmos Nowotaniec 8 11 3 2 3 11 9 2
187 Kaskada Kamionka 7 11 3 2 2 10 8 2
188 LKS Haczów 7 11 3 2 2 12 11 1
189 LKS Pustków 8 11 3 2 3 19 19 0
190 KS Węgierka 8 11 3 2 3 16 17 -1
191 Tęcza Zręcin 7 11 3 2 2 13 14 -1
192 Skra Częstochowa 11 11 2 5 4 13 15 -2
193 Piast Gliwice 11 11 1 8 2 9 11 -2
194 Start Pruchnik 8 11 3 2 3 15 18 -3
195 Chojniczanka Chojnice 11 11 3 2 6 13 19 -6
196 Stal Mielec 11 11 3 2 6 11 19 -8
197 Zagłębie Lubin 11 11 3 2 6 13 23 -10
198 KS Wiązownica 9 11 3 2 4 12 24 -12
199 Victoria Pakoszówka 5 10 3 1 1 24 7 17
200 ŁKS Łukawiec 5 10 3 1 1 20 4 16
201 KS Terliczka 5 10 3 1 1 17 6 11
202 Paszczyniak Paszczyna 4 10 3 1 0 15 4 11
203 Grunwald Rzeszów 5 10 3 1 1 14 3 11
204 KS Podwolina 6 10 3 1 2 16 10 6
205 Crasnovia Krasne 4 10 3 1 0 12 6 6
206 Stal II Mielec 7 10 2 4 1 14 9 5
207 Werynianka Werynia 5 10 3 1 1 14 9 5
208 Jutrzenka Ławnica 6 10 3 1 2 13 8 5
209 Fenix Leszno 7 10 3 1 3 16 12 4
210 Orzeł Glinianka 6 10 3 1 2 14 10 4
211 LKS Brzyska Wola 7 10 3 1 3 11 7 4
212 Podlesianka Kamień 5 10 3 1 1 7 3 4
213 Herkules Trzebuska 7 10 3 1 3 15 12 3
214 Gaudium Łężyny 6 10 3 1 2 9 6 3
215 Hetman Laszki 8 10 3 1 4 21 19 2