Statystyki: Brak klubu - (sezon 2023/2024)

Więcej o klubie: Brak klubu

Wybierz sezon:

Tabela: (sezon 2023/2024) Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 24 57 18 3 3 67 23 44
2 Sanoczanka Święte 19 52 17 1 1 72 5 67
3 Orzeł Torki 19 52 17 1 1 61 10 51
4 Jagiellonia Białystok 27 52 15 7 5 63 35 28
5 Arka Gdynia 27 52 15 7 5 45 27 18
6 Cosmos Nowotaniec 22 51 16 3 3 59 23 36
7 Lechia Gdańsk 26 50 15 5 6 43 21 22
8 Śląsk Wrocław 27 50 14 8 5 38 24 14
9 Orzeł Przeworsk 19 49 16 1 2 90 18 72
10 Fredro Surochów 19 49 16 1 2 64 23 41
11 Pogoń Siedlce 28 49 13 10 5 46 35 11
12 ŁKS Łowisko 17 48 16 0 1 68 7 61
13 Czarni Pawłosiów 19 48 16 0 3 52 17 35
14 Lech Poznań 27 48 13 9 5 39 30 9
15 Pogoń-Sokół II Lubaczów 18 47 15 2 1 106 13 93
16 Stal Łańcut 22 47 14 5 3 51 26 25
17 Siarka Tarnobrzeg 24 47 14 5 5 46 21 25
18 Pogoń Szczecin 28 47 14 5 9 54 32 22
19 KKS 1925 Kalisz 27 47 13 8 6 40 24 16
20 Strug Tyczyn 19 46 14 4 1 63 25 38
21 LKS Skołoszów 19 46 15 1 3 54 18 36
22 Błażowianka Błażowa 20 46 14 4 2 41 15 26
23 Star Starachowice 24 46 14 4 6 40 18 22
24 Zdrój Horyniec 16 45 15 0 1 82 9 73
25 Victoria Czermin 19 45 14 3 2 58 22 36
26 Pogoń-Sokół Lubaczów 22 45 13 6 3 39 11 28
27 GKS Katowice 26 45 13 6 7 46 25 21
28 Raków Częstochowa 27 45 12 9 6 49 30 19
29 Legia Warszawa 26 45 12 9 5 42 30 12
30 Górnik Łęczna 27 45 11 12 4 30 24 6
31 Motor Lublin 27 45 13 6 8 38 33 5
32 Sparta Chorzelów 16 44 14 2 0 54 8 46
33 GKS Orły 19 44 14 2 3 47 16 31
34 Florian Ostrowy Tuszowskie 15 43 14 1 0 52 13 39
35 Avia Świdnik 24 43 13 4 7 45 27 18
36 Kotwica Kołobrzeg 27 43 12 7 8 50 39 11
37 Legion Pilzno 22 43 13 4 5 37 28 9
38 KP Zarzecze 15 42 14 0 1 95 16 79
39 LKS Babicha 16 42 14 0 2 61 13 48
40 Plantator Nienadówka 16 42 13 3 0 60 17 43
41 Sokół Nisko 17 42 14 0 3 47 10 37
42 Igloopol II Dębica 17 42 14 0 3 60 28 32
43 Słowianin Grębów 16 42 14 0 2 51 21 30
44 Piast Tuczempy 19 42 13 3 3 45 20 25
45 Górnik Zabrze 27 42 12 6 9 36 32 4
46 GKS Tychy 26 42 13 3 10 32 29 3
47 Stal II Mielec 19 41 12 5 2 49 14 35
48 Wisła Kraków 26 41 11 8 7 48 32 16
49 Podlasie Biała Podlaska 24 41 11 8 5 38 22 16
50 Wisła Płock 26 41 11 8 7 38 35 3
51 Chojniczanka Chojnice 27 41 11 8 8 34 31 3
52 Wiraż Chłopice 19 40 13 1 5 71 26 45
53 Piast Nowa Wieś 16 40 13 1 2 56 13 43
54 Jodła Przychojec 16 40 13 1 2 51 13 38
55 KS Stobierna 16 40 13 1 2 42 16 26
56 Czarni Jasło 16 40 13 1 2 38 15 23
57 Polonia Bytom 28 40 10 10 8 41 39 2
58 Radunia Stężyca 27 40 10 10 7 36 34 2
59 Cosmos II Nowotaniec 14 39 13 0 1 68 12 56
60 Strzelec Dąbrowica 15 39 12 3 0 58 12 46
61 LKS Głowienka 14 39 13 0 1 45 13 32
62 Zorza Łęki Dukielskie 14 39 13 0 1 60 7 53
63 LKS Łopuchowa 18 39 13 0 5 62 37 25
64 Sokół Sokołów Małopolski 19 39 12 3 4 49 33 16
65 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 23 39 12 3 8 37 26 11
66 ŁKS II Łódź 27 39 11 6 10 40 37 3
67 Stal Stalowa Wola 27 39 11 6 10 33 34 -1
68 Atut Podborze 16 38 12 2 2 56 18 38
69 Azalia II Wola Zarczycka 16 38 12 2 2 59 22 37
70 MKS Radymno 19 38 12 2 5 52 26 26
71 Włókniarz Rakszawa 20 38 12 2 6 50 27 23
72 Ekoball Stal Sanok 22 38 12 2 8 38 28 10
73 Widzew Łódź 27 38 11 5 11 36 36 0
74 Hutnik Kraków 27 38 10 8 9 36 36 0
75 Wisznia Nienowice 14 37 12 1 1 51 4 47
76 Czarni Sójkowa 14 37 12 1 1 62 18 44
77 LKS Golcowa 13 37 12 1 0 55 12 43
78 Huragan Gniewczyna 15 37 12 1 2 46 18 28
79 Pogoń Leżajsk 17 37 12 1 4 43 22 21
80 Czuwaj Przemyśl 19 37 11 4 4 44 29 15
81 Igloopol Dębica 22 37 11 4 7 40 29 11
82 Odra Opole 26 37 10 7 9 29 27 2
83 Miedź Legnica 26 37 9 10 7 35 28 7
84 Stal Mielec 27 37 10 7 10 33 34 -1
85 Wilga Widełka 12 36 12 0 0 49 7 42
86 Płomień Trześń 15 36 11 3 1 61 23 38
87 MKS Kańczuga 15 36 12 0 3 63 26 37
88 Fenix Leszno 19 36 11 3 5 48 25 23
89 Strażak Grochowe 16 36 12 0 4 41 19 22
90 LKS Jasionka 19 36 11 3 5 45 27 18
91 Izolator Boguchwała 22 36 11 3 8 43 28 15
92 Sokół Kolbuszowa Dolna 23 36 11 3 9 49 32 17
93 Lech II Poznań 27 36 10 6 11 31 39 -8
94 Skra Częstochowa 27 36 9 9 9 33 30 3
95 Zagłębie II Lubin 27 36 10 6 11 40 39 1
96 Rotunda Krzeszów 16 35 11 2 3 67 21 46
97 Tęcza Wysock 14 35 11 2 1 61 20 41
98 Błękitni Jasienica Rosielna 13 35 11 2 0 37 9 28
99 Olimpia Pysznica 16 35 11 2 3 43 20 23
100 Tempo Nienaszów 17 35 10 5 2 46 25 21
101 GKS Groble 16 35 11 2 3 42 21 21
102 Kolejarz Knapy 16 35 11 2 3 42 23 19
103 LKS Nagoszyn 18 35 11 2 5 56 38 18
104 Delin Munina 19 35 11 2 6 49 31 18
105 Chełmianka Chełm 23 35 11 2 10 42 43 -1
106 Sokół Kamień 22 35 10 5 7 42 44 -2
107 Stal Rzeszów 27 35 10 5 12 38 43 -5
108 Radomiak Radom 27 35 9 8 10 32 40 -8
109 Zagłębie Lubin 27 35 9 8 10 30 39 -9
110 Wisłoczanka Tryńcza 15 34 10 4 1 81 12 69
111 Polonia Kopytowa 13 34 11 1 1 63 19 44
112 KS Arłamów 14 34 11 1 2 57 14 43
113 LZS Kotowa Wola 15 34 11 1 3 64 30 34
114 Partyzant Targowiska 17 34 11 1 5 53 19 34
115 Korona Tuchla 13 34 11 1 1 39 10 29
116 Wólczanka Wólka Pełkińska 19 34 11 1 7 57 30 27
117 Wisłok Strzyżów 16 34 10 4 2 37 14 23
118 Brzostowianka Brzostek 17 34 11 1 5 60 38 22
119 Stal II Stalowa Wola 17 34 11 1 5 53 32 21
120 LKS Brzyska Wola 16 34 11 1 4 37 17 20
121 Start Rymanów 16 34 10 4 2 39 20 19
122 Dąbrówka Stara Jastrząbka 18 34 11 1 6 44 29 15
123 Kaskada Kamionka 19 34 9 7 3 40 25 15
124 Huragan Basznia Dolna 17 33 10 3 4 54 26 28
125 LKS Miękisz Nowy 18 33 10 3 5 59 31 28
126 Crasnovia Krasne 16 33 10 3 3 44 19 25
127 LZS Ździary 17 33 10 3 4 51 30 21
128 LKS Czeluśnica 17 33 10 3 4 40 19 21
129 Dąb Dobkowice 19 33 10 3 6 55 37 18
130 KS Zaczernie 20 33 11 0 9 53 40 13
131 Wisłok Wiśniowa 22 33 9 6 7 47 35 12
132 Zryw Młodów 18 33 10 3 5 43 35 8
133 Wisła Puławy 27 33 7 12 8 41 40 1
134 Głogovia Głogów Małopolski 22 33 10 3 9 31 34 -3
135 Olimpia Elbląg 27 33 9 6 12 31 39 -8
136 Wisłok Sieniawa 13 32 10 2 1 50 17 33
137 Sokół Domaradz 13 32 10 2 1 54 13 41
138 Grom Wyszatyce 14 32 10 2 2 47 17 30
139 Novi Nosówka 16 32 9 5 2 40 18 22
140 Madras Goleszów 13 32 10 2 1 37 16 21
141 Azalia Wola Zarczycka 17 32 10 2 5 48 29 19
142 Orzeł Rudnik 15 32 10 2 3 41 25 16
143 Radomyślanka Radomyśl Wielki 19 32 10 2 7 46 31 15
144 Cresovia Kalników 19 32 9 5 5 37 24 13
145 Pogórze Dubiecko 19 32 10 2 7 36 26 10
146 Przełom Besko 17 32 10 2 5 35 27 8
147 Team Przecław 18 32 10 2 6 53 46 7
148 Wiślanie Jaśkowice 24 32 9 5 10 37 32 5
149 Błękit Żołynia 19 32 10 2 7 34 35 -1
150 Unia Tarnów 24 32 9 5 10 38 40 -2
151 Chrobry Głogów 26 32 9 5 12 29 41 -12
152 Koniczynka Ocice 15 31 10 1 4 64 20 44
153 Victoria Stary Dzików 11 31 10 1 0 49 7 42
154 Sanovia Lesko 14 31 10 1 3 39 16 23
155 Orzeł Lubla 14 31 10 1 3 46 26 20
156 Dromader Chrząstów 19 31 9 4 6 45 32 13
157 Czarni Lipa 16 31 10 1 5 33 22 11
158 Tęcza Kosienice 19 31 9 4 6 44 35 9
159 San Hureczko 19 31 10 1 8 42 43 -1
160 Świdniczanka Świdnik 25 31 8 7 10 32 39 -7
161 Warta Poznań 28 31 7 10 11 26 33 -7
162 Znicz Pruszków 26 31 9 4 13 20 30 -10
163 OKS Wielowieś 15 30 8 6 1 48 18 30
164 LKS Lubatowa 12 30 10 0 2 36 8 28
165 Unia Nowa Sarzyna 16 30 9 3 4 46 23 23
166 Iskra Zgłobień 18 30 9 3 6 54 32 22
167 Górnik Strachocina 14 30 10 0 4 46 24 22
168 Bukowa Jastkowice 16 30 9 3 4 50 29 21
169 Sokół II Kolbuszowa Dolna 18 30 9 3 6 61 41 20
170 KS Podwolina 16 30 9 3 4 43 25 18
171 Górnovia Górno 16 30 9 3 4 30 16 14
172 Łęg Stany 16 30 8 6 2 40 24 16
173 Złotsan Kuryłówka 16 30 9 3 4 44 30 14
174 GKS Niebylec 16 30 10 0 6 42 29 13
175 Gwiazda Wielkie Oczy 17 30 10 0 7 46 38 8
176 JKS Jarosław 22 30 9 3 10 31 28 3
177 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26 30 7 9 10 39 39 0
178 LKS Żyraków 19 30 9 3 7 39 46 -7
179 Czerwoni Cewków 18 30 9 3 6 34 41 -7
180 Olimpia Grudziądz 28 30 7 9 12 29 36 -7
181 GKS Jastrzębie 27 30 7 9 11 31 38 -7
182 Victoria Pakoszówka 12 29 9 2 1 50 11 39
183 LKS Ujkowice 14 29 9 2 3 39 14 25
184 Radomyślanka II Radomyśl Wielki 13 29 9 2 2 36 20 16
185 Podlesianka Kamień 15 29 9 2 4 30 14 16
186 Cisy Jabłonica Polska 13 29 9 2 2 28 12 16
187 Sokół III Kolbuszowa Dolna 16 29 9 2 5 40 31 9
188 Staromieszczanka Stare Miasto 16 29 9 2 5 29 25 4
189 Korona Trójczyce 19 29 9 2 8 34 32 2
190 Czarni Połaniec 24 29 7 8 9 40 43 -3
191 Piast Gliwice 27 29 5 14 8 26 32 -6
192 Stomil Olsztyn 28 29 8 5 15 24 33 -9
193 Victoria Budy Głogowskie 12 28 9 1 2 44 12 32
194 Resovia III 11 28 9 1 1 50 11 39
195 Czarni Bolestraszyce 14 28 8 4 2 40 13 27
196 Łęg Łowce 14 28 8 4 2 40 16 24
197 Grabowianka Grabówka 13 28 9 1 3 45 23 22
198 Janovia Janowiec 13 28 8 4 1 41 23 18
199 Sokół Pień 16 28 9 1 6 47 31 16
200 Cresovia Krzeczowice 15 28 9 1 5 44 28 16
201 Iskra Jawornik Polski 15 28 8 4 3 35 19 16
202 LKS Hłudno 13 28 9 1 3 34 21 13
203 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 18 28 9 1 8 41 33 8
204 Grabniak Hucisko 16 28 9 1 6 40 33 7
205 LKS Trzebownisko 19 28 8 4 7 34 28 6
206 Start Pruchnik 19 28 8 4 7 38 33 5
207 Kamieniarz Golemki 19 28 9 1 9 39 36 3
208 LKS Wola Dalsza 15 28 9 1 5 30 28 2
209 Zorza Trzeboś 16 28 8 4 4 29 18 11
210 Beskid Posada Górna 13 28 9 1 3 31 21 10
211 Żuraw Żurawiczki 15 28 9 1 5 33 35 -2
212 Zamczysko Mrukowa 17 28 8 4 5 20 23 -3
213 KS Wiązownica 25 28 7 7 11 36 59 -23
214 Garbarnia Kraków 23 28 7 7 9 33 41 -8
215 Inter Gnojnica 9 27 9 0 0 48 8 40
216 KS SMP Tuszyma 13 27 9 0 4 44 23 21
217 LKS Hermanowa 11 27 9 0 2 40 20 20
218 Artmax Pikulice 14 27 9 0 5 38 24 14
219 Stal II Rzeszów 22 27 8 3 11 48 40 8
220 Kolbuszowianka Kolbuszowa 18 27 8 3 7 35 38 -3
221 Polonia II Przemyśl 19 27 9 0 10 35 38 -3
222 Korona Kielce 28 27 5 12 11 30 38 -8
223 Rędzinianka Wojaszówka 13 26 8 2 3 58 18 40
224 Orkan Markowce 12 26 8 2 2 37 19 18
225 Szarotka Nowosielce 13 26 8 2 3 49 17 32
226 Iwełka Iwla 13 26 8 2 3 39 25 14
227 Łęg Kopcie 14 26 8 2 4 28 16 12
228 Zacisze Trześń 16 26 7 5 4 32 23 9
229 Hetman Laszki 19 26 7 5 7 46 38 8
230 Herkules Trzebuska 15 26 8 2 5 35 31 4
231 Grunwald Padew Narodowa 16 26 7 5 4 30 26 4
232 Granica Stubno 19 26 8 2 9 33 31 2
233 Cracovia 26 26 4 14 8 33 38 -5
234 Polonia Warszawa 26 26 6 8 12 30 37 -7
235 Puszcza Niepołomice 27 26 5 11 11 32 45 -13
236 Wisłoka Dębica 24 26 6 8 10 28 41 -13
237 Rolnik Wólka Krowicka 18 26 8 2 8 42 56 -14
238 Piast Wadowice Górne 13 25 8 1 4 51 24 27
239 Nelson Polańczyk 11 25 8 1 2 30 13 17
240 Jawor Nehrybka 14 25 8 1 5 39 24 15
241 Start Mirocin 15 25 8 1 6 34 25 9
242 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 11 25 8 1 2 28 22 6
243 Dynovia Dynów 16 25 8 1 7 29 25 4
244 Tempo Cmolas 16 25 8 1 7 34 31 3
245 Start Lisie Jamy 19 25 7 4 8 37 39 -2
246 Transdźwig Stale 17 25 7 4 6 34 36 -2
247 LKS Głowaczowa 19 25 8 1 10 42 48 -6
248 Gwiazda Maćkowice 19 25 8 1 10 45 53 -8
249 Jedność Niechobrz 18 25 8 1 9 27 35 -8
250 Błękitni Futory 17 25 8 1 8 39 52 -13
251 Resovia II 22 25 8 1 13 33 46 -13
252 Sandecja Nowy Sącz 27 25 6 7 14 27 40 -13
253 Łęk Ostrów 19 25 7 4 8 34 50 -16
254 Resovia 27 25 7 4 16 28 49 -21
255 Wisłoka Nowy Żmigród 11 24 8 0 3 43 21 22
256 Jasiołka Szebnie 11 24 7 3 1 44 13 31
257 Diament Pstrągowa 11 24 8 0 3 37 18 19
258 Strzelec Frysztak 14 24 7 3 4 36 22 14
259 San Wrzawy 16 24 7 3 6 41 30 11
260 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 16 24 7 3 6 36 27 9
261 KS Sarzyna 15 24 6 6 3 20 11 9
262 Jutrzenka Ławnica 16 24 7 3 6 26 21 5
263 Wisan Skopanie 16 24 8 0 8 33 30 3
264 Orzeł Glinianka 15 24 7 3 5 41 40 1
265 LKS Nakło 19 24 7 3 9 38 38 0
266 LKS Izdebki 13 24 7 3 3 25 25 0
267 Wiki Sanok 17 24 7 3 7 24 25 -1
268 Progres Kawęczyn 18 24 7 3 8 39 42 -3
269 Strażak Lubzina 9 23 7 2 0 37 12 25
270 LKS Brzezówka 11 23 7 2 2 38 22 16
271 Rudnianka Rudna Wielka 12 23 6 5 1 32 16 16
272 LKS Haczów 13 23 7 2 4 32 20 12
273 Jasiołka Świerzowa 13 23 7 2 4 28 17 11
274 Lotniarz Bezmiechowa 11 23 6 5 0 18 9 9
275 LKS Dębiaki 16 23 7 2 7 49 41 8
276 Milenium Bieliny 15 23 7 2 6 40 32 8
277 KS II Zarzecze 11 23 7 2 2 19 11 8
278 LKS Pisarowce 14 23 7 2 5 31 24 7
279 LKS Górki 14 23 7 2 5 21 14 7
280 Wisła Gliny Małe 16 23 7 2 7 36 32 4
281 Heiro Rzeszów 16 23 7 2 7 35 35 0
282 Start Wola Mielecka 16 23 7 2 7 29 33 -4
283 KS Szówsko 19 23 7 2 10 46 53 -7
284 Piast Wolica Piaskowa 19 23 7 2 10 41 50 -9
285 Smoczanka Mielec 19 23 5 8 6 28 36 -8
286 Santos Piwoda 19 23 7 2 10 35 44 -9
287 LZS Przędzel 15 23 7 2 6 51 61 -10
288 LKS Manasterz 19 23 6 5 8 27 38 -11
289 Orlęta Radzyń Podlaski 23 23 5 8 10 25 37 -12
290 Biało-Czerwoni Kaszyce 19 23 7 2 10 33 48 -15
291 Mrowlanka Mrowla 12 22 7 1 4 39 15 24
292 Orion Pielnia 13 22 7 1 5 42 20 22
293 Piast Antoniki 11 22 7 1 3 38 16 22
294 UKS SMS Rzeszów 10 22 7 1 2 37 15 22
295 LKS Mołodycz 11 22 7 1 3 38 21 17
296 Roztocze Ruda Różaniecka 11 22 7 1 3 29 17 12
297 Grom Mogielnica 11 22 7 1 3 28 16 12
298 Zimowit Rzeszów 15 22 7 1 7 41 31 10
299 Plombier Sparta Osobnica 14 22 6 4 4 35 26 9
300 Hetman Dąbrówka Wisłocka 13 22 6 4 3 35 26 9
301 LKS Kombornia 12 22 7 1 4 35 27 8
302 Roztocze Narol 17 22 7 1 9 39 34 5
303 KS Zarzecze 14 22 7 1 6 27 23 4
304 LZS Krzątka 15 22 7 1 7 33 31 2
305 Nafta Jedlicze 17 22 7 1 9 24 22 2
306 KS Bystrzyca 17 22 6 4 7 38 38 0
307 Gorliczanka Gorliczyna 19 22 6 4 9 40 42 -2
308 Kłyż Tarnogóra 16 22 7 1 8 40 43 -3
309 Przełęcz Dukla 17 22 7 1 9 34 37 -3
310 Chemik Pustków 19 22 6 4 9 34 39 -5
311 Wisełka Siennów 19 22 6 4 9 40 48 -8
312 Strumyk Malawa 19 22 7 1 11 34 43 -9
313 Strumyk Hawłowice 15 22 7 1 7 32 41 -9
314 Siarka II Tarnobrzeg 17 22 7 1 9 34 45 -11
315 Legion II Pilzno 17 22 6 4 7 32 43 -11
316 Błękitni Ropczyce 23 22 6 4 13 37 49 -12
317 Promyk Urzejowice 19 22 6 4 9 32 44 -12
318 Victoria Ocieka 9 21 7 0 2 43 10 33
319 Jawor Krzemienica 10 21 6 3 1 33 11 22
320 KS Godowa 11 21 6 3 2 38 18 20
321 Paszczyniak Paszczyna 9 21 6 3 0 29 10 19
322 LKS Głębokie 12 21 6 3 3 37 21 16
323 Grunwald Rzeszów 11 21 6 3 2 25 10 15
324 LKS Korzenica 11 21 7 0 4 26 15 11
325 KS Żupawa 15 21 6 3 6 43 33 10
326 Plon Klęczany 9 21 7 0 2 20 14 6
327 Victoria Kobylany 12 21 7 0 5 37 34 3
328 GKS Majdan Sieniawski 15 21 6 3 6 32 29 3
329 Czardasz Osiek Jasielski 14 21 7 0 7 25 29 -4
330 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 16 21 6 3 7 35 40 -5
331 Korona Olszany 19 21 6 3 10 36 44 -8
332 Podhale Nowy Targ 24 21 4 9 11 25 33 -8
333 Sawa Sonina 20 21 6 3 11 34 45 -11
334 Podbeskidzie Bielsko-Biała 26 21 4 9 13 20 41 -21
335 Start Brzóza Stadnicka 10 20 6 2 2 35 18 17
336 ŁKS Łukawiec 10 20 6 2 2 34 7 27
337 KS Terliczka 10 20 6 2 2 27 11 16
338 KS Pawłokoma 9 20 6 2 1 22 7 15
339 Kotwica Korczyna 14 20 6 2 6 39 35 4
340 Wisłok Krościenko Wyżne 13 20 5 5 3 24 21 3
341 Iwonka Iwonicz 13 20 6 2 5 24 20 4
342 Zgoda Zarszyn 14 20 6 2 6 30 29 1
343 LKS Długie 14 20 6 2 6 37 28 9
344 Makovia Makowisko 13 20 6 2 5 28 19 9
345 Leśnik Płazów 12 20 6 2 4 28 24 4
346 Wiar Huwniki 14 20 6 2 6 32 30 2
347 LKS Wzdów 13 20 6 2 5 28 26 2
348 Nafta Chorkówka 13 20 6 2 5 24 23 1
349 Stal Nowa Dęba 17 20 6 2 9 31 31 0
350 PUKS Francesco Jelna 16 20 6 2 8 31 32 -1
351 LKS Płowce Stróże Małe 13 20 6 2 5 20 22 -2
352 Tęcza Jankowice 19 20 6 2 11 39 49 -10
353 Płomień Morawsko 19 20 6 2 11 34 49 -15
354 Victoria Giedlarowa 16 20 6 2 8 27 43 -16
355 Ruch Chorzów 28 20 2 14 12 29 47 -18
356 KS Dąbrówki 19 20 6 2 11 21 47 -26
357 Polonia Hyżne 9 19 6 1 2 26 14 12
358 Kamieniarz II Golemki 9 19 6 1 2 25 19 6
359 Brzozovia Brzozów 13 19 5 4 4 23 21 2
360 Przedmieście Jarosław 14 19 6 1 7 33 36 -3
361 Wesoła Zadąbrowie 14 19 6 1 7 28 29 -1
362 LKS Wesoła 13 19 6 1 6 25 26 -1
363 Stal Gorzyce 17 19 5 4 8 30 35 -5
364 LZS Wola Rzeczycka 16 19 5 4 7 30 37 -7
365 LKS Pustków 19 19 5 4 10 38 48 -10
366 Atlantic Chałupki Dębniańskie 15 19 6 1 8 29 39 -10
367 Borowiec Straszęcin 18 19 5 4 9 32 43 -11
368 Polonia Przemyśl 22 19 5 4 13 27 38 -11
369 Graniczni Krowica 18 19 6 1 11 37 49 -12
370 Błękitni Grzęska 15 19 6 1 8 34 48 -14
371 Tanew Wólka Tanewska 17 19 6 1 10 32 50 -18
372 Szarotka Rogóżno 16 19 6 1 9 28 47 -19
373 Karpaty Krosno 24 19 4 7 13 17 46 -29
374 Orły Ruda 13 18 5 3 5 53 30 23
375 Korona Góra Ropczycka 9 18 6 0 3 29 15 14
376 Orzeł Kosowy 11 18 5 3 3 31 19 12
377 Orzeł Wysoka Łańcucka 9 18 6 0 3 17 8 9
378 Werynianka Werynia 12 18 5 3 4 25 19 6
379 Karpaty Klimkówka 12 18 6 0 6 31 28 3
380 Wisłoka Błażkowa 11 18 5 3 3 30 27 3
381 Orzeł Wysoka Głogowska 12 18 5 3 4 25 23 2
382 Start Borek Stary 12 18 6 0 6 28 27 1
383 LZS Jadachy 16 18 6 0 10 42 42 0
384 Błysk Górki 16 18 5 3 8 31 35 -4
385 Zamczysko Odrzykoń 17 18 4 6 7 11 20 -9
386 Jamnica Dulcza Wielka 16 18 5 3 8 29 42 -13
387 Korona Majdan Królewski 16 18 5 3 8 24 34 -10
388 Kolorado Wola Chorzelowska 16 18 6 0 10 32 46 -14
389 KS Węgierka 19 18 5 3 11 31 50 -19
390 LZS Tarnowska Wola 15 18 6 0 9 31 53 -22
391 ŁKS Łódź 27 18 4 6 17 23 56 -33
392 LKS Brzeźnica 9 17 5 2 2 32 15 17
393 Osława Zagórz 11 17 5 2 4 41 25 16
394 Czarni Czudec 11 17 5 2 4 33 21 12
395 Jutrzenka Jaćmierz 13 17 5 2 6 35 27 8
396 Start Lubenia 11 17 5 2 4 29 21 8
397 Granit Wysoka Strzyżowska 11 17 5 2 4 30 25 5
398 Gaudium Łężyny 11 17 5 2 4 23 19 4
399 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 11 17 5 2 4 26 24 2
400 Bizon Medyka 13 17 5 2 6 30 30 0
401 TS Noverra Głogów Małopolski 15 17 4 5 6 30 31 -1
402 Junior Zakrzów 15 17 5 2 8 29 33 -4
403 Fort Jaksmanice 14 17 4 5 5 24 35 -11
404 LZS Żabno 16 17 4 5 7 22 34 -12
405 LKS Wiewiórka 17 17 4 5 8 41 54 -13
406 Pitmark Jaślany 16 17 5 2 9 31 46 -15
407 Sokół Sieniawa 24 17 5 2 17 25 60 -35
408 Płomyk Lutoryż 11 16 5 1 5 33 25 8
409 LKS Duńkowice 14 16 5 1 8 29 23 6
410 Standart Święcany 11 16 5 1 5 31 26 5
411 LKS Zasów-Mokre 9 16 5 1 3 25 20 5
412 Błyskawica Rożniatów 15 16 4 4 7 41 37 4
413 Płomień Zmiennica 13 16 4 4 5 26 24 2
414 Czarni Kraczkowa 9 16 5 1 3 21 20 1
415 Sanovia Michałówka 14 16 4 4 6 26 27 -1
416 LKS Wierzchowiny 13 16 4 4 5 22 30 -8
417 Azalia Brzóza Królewska 15 16 5 1 9 25 34 -9
418 Astra Medynia Głogowska 16 16 5 1 10 24 34 -10
419 Rzemieślnik Strażów 16 16 4 4 8 32 42 -10
420 ULKS Czerteż 13 16 5 1 7 25 35 -10
421 WKS Kurzyna 15 16 5 1 9 23 38 -15
422 Wiśnia Trzciana 15 16 4 4 7 34 51 -17
423 Sparta Jeżowe 17 16 5 1 11 29 48 -19
424 Nurt Potok 13 16 5 1 7 33 56 -23
425 Sanna Zaklików 14 16 5 1 8 29 58 -29
426 Włókniarz II Rakszawa 10 15 5 0 5 24 17 7
427 San Mrzygłód 11 15 5 0 6 23 25 -2
428 LKS Tarnawa 11 15 4 3 4 27 22 5
429 Piast II Tuczempy 14 15 4 3 7 37 34 3
430 HALO Hyżne 16 15 3 6 7 16 22 -6
431 Strażak Sośnica 14 15 4 3 7 17 25 -8
432 Guzikówka Krosno 13 15 5 0 8 23 33 -10
433 PG CNC Skowierzyn 16 15 4 3 9 28 42 -14
434 Świlczanka Świlcza 12 15 5 0 7 21 35 -14
435 Szarotka Uherce 14 15 4 3 7 20 34 -14
436 Rzędzian Rzędzianowice 16 15 3 6 7 30 47 -17
437 Złotniczanka Złotniki 16 15 4 3 9 24 42 -18
438 Retman Ulanów 14 15 4 3 7 23 43 -20
439 Junak Rzeszów 16 15 4 3 9 19 40 -21
440 Iskra Sobów 15 15 4 3 8 25 50 -25
441 Zorza Jagiełła 15 15 5 0 10 21 53 -32
442 Dąb Kosina 9 14 4 2 3 15 16 -1
443 KS Cygany 14 14 4 2 8 32 38 -6
444 OKS Sobniów Jasło 14 14 4 2 8 22 31 -9
445 Tęcza Zręcin 14 14 4 2 8 24 34 -10
446 Advit Łętownia 16 14 4 2 10 21 34 -13
447 Piast Nowosielce 15 14 4 2 9 25 41 -16
448 Iskra Przysietnica 13 14 4 2 7 23 40 -17
449 Florian Rymanów Zdrój 13 14 4 2 7 20 35 -15
450 Zalew Stary Lubliniec 16 14 3 5 8 26 48 -22
451 Zagłębie Sosnowiec 27 14 2 8 17 16 43 -27
452 Sokół Grodzisko 16 14 4 2 10 23 62 -39
453 LZS Mała 9 13 4 1 4 20 16 4
454 Otryt Lutowiska 11 13 4 1 6 24 23 1
455 Pasja Krosno 13 13 4 1 8 39 40 -1
456 Tajfun Łubno Szlacheckie 11 13 4 1 6 22 27 -5
457 Pogórze Srogów Górny 11 13 4 1 6 21 27 -6
458 LKS Czaszyn 11 13 4 1 6 27 33 -6
459 Iskra Łączki Brzeskie 13 13 4 1 8 26 34 -8
460 KS Baranówka Rzeszów 12 13 4 1 7 19 27 -8
461 Gród Będziemyśl 9 13 4 1 4 16 24 -8
462 Rada Orzechowce 14 13 3 4 7 23 34 -11
463 Marmury Przyłęk 12 13 4 1 7 26 40 -14
464 LKS Milcza 13 13 4 1 8 23 40 -17
465 Grom Krzemienica 16 13 4 1 11 23 48 -25
466 Żurawianka Żurawica 19 13 4 1 14 22 48 -26
467 Liwocz Brzyska 14 13 4 1 9 22 49 -27
468 San Kłyżów 17 13 4 1 12 25 56 -31
469 Dąb Cetula 19 13 4 1 14 27 65 -38
470 Tanew Wola Wielka 11 12 4 0 7 31 26 5
471 Huragan Przedbórz 12 12 3 3 6 30 25 5
472 Zalew Myczkowce 11 12 3 3 5 32 28 4
473 Baszta Zawada 9 12 3 3 3 23 21 2
474 LKS Hucina 11 12 3 3 5 19 26 -7
475 Zorza 03 Łubienko 11 12 3 3 5 27 36 -9
476 Górnik II Grabownica Starzeńska 13 12 4 0 9 26 41 -15
477 Bratek Bratkowice 16 12 3 3 10 19 37 -18
478 Orzeł Bażanówka 14 12 3 3 8 15 34 -19
479 Sokół Hucisko 16 12 3 3 10 22 44 -22
480 LKS Łęki Górne 18 12 3 3 12 23 46 -23
481 Grunwald Połomia 16 12 3 3 10 23 50 -27
482 Wietlin 19 12 4 0 15 25 65 -40
483 Juventus Poraż 11 11 3 2 6 23 28 -5
484 Arka Albigowa 9 11 3 2 4 14 20 -6
485 JKS Jasionów 12 11 3 2 7 35 42 -7
486 Sprint Żarówka 12 11 3 2 7 28 41 -13
487 LKS Stobierna Krzywe 10 11 3 2 5 20 34 -14
488 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 17 11 3 2 12 21 37 -16
489 Raniżovia Raniżów 16 11 3 2 11 23 41 -18
490 LKS Warzyce 11 11 3 2 6 12 30 -18
491 KS Dzikowiec 16 11 3 2 11 26 52 -26
492 Orzeł Biedaczów 16 11 3 2 11 21 48 -27
493 Bieszczady Jankowce 14 11 3 2 9 21 50 -29
494 Trzcianka Trzciana 16 11 3 2 11 23 54 -31
495 Albatros Szufnarowa 16 11 3 2 11 24 41 -17
496 Wólczanka Wólka Grodziska 16 11 3 2 11 27 46 -19
497 Walter Opaka 12 11 3 2 7 15 41 -26
498 Wspólnota Serbinów 14 11 3 2 9 16 47 -31
499 LKS Batycze 19 11 3 2 14 20 52 -32
500 Iskra Zabłotce 19 11 2 5 12 20 53 -33
501 Czarni Oleszyce 18 11 3 2 13 23 68 -45
502 Start II Lisie Jamy 11 10 3 1 7 36 35 1
503 Dąb Żdżary 9 10 3 1 5 23 22 1
504 Pogórze Bachórz 9 10 2 4 3 19 24 -5
505 Rudzik Rudna Mała 12 10 3 1 8 25 42 -17
506 Wisłok Czarna 10 10 3 1 6 14 31 -17
507 Palkovia Palikówka 10 10 3 1 6 23 40 -17
508 KS Przybyszówka Rzeszów 19 10 3 1 15 29 48 -19
509 Sokół Krzywa 18 10 2 4 12 33 55 -22
510 Burza Rogi 13 10 3 1 9 16 38 -22
511 Jeziorak Chwałowice 17 10 3 1 13 20 45 -25
512 Orzeł Faliszówka 14 10 3 1 10 26 57 -31
513 Orzeł Bieździedza 14 10 3 1 10 18 38 -20
514 Błękitni Siedlanka 16 10 2 4 10 27 57 -30
515 KS Zgórsko 13 10 3 1 9 18 49 -31
516 LZS Rzeczyca Długa 15 10 3 1 11 15 46 -31
517 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 19 10 3 1 15 15 50 -35
518 Jutrzenka Dębno 16 10 3 1 12 20 58 -38
519 Czarnovia Czarna 19 10 2 4 13 17 57 -40
520 Olimpia Nockowa 9 9 3 0 6 14 21 -7
521 KS Szczepańcowa 13 9 3 0 10 24 39 -15
522 Victoria Niebocko 13 9 2 3 8 31 47 -16
523 LZS Turbia 15 9 2 3 10 19 35 -16
524 Jasiołka Jaśliska 13 9 2 3 8 19 38 -19
525 LKS Lubatówka 13 9 2 3 8 19 35 -16
526 Iskra Iskrzynia 13 9 3 0 10 15 32 -17
527 LKS Trześniów 13 9 3 0 10 13 35 -22
528 Huragan Zdziechowice 14 9 2 3 9 20 44 -24
529 Dąb Dąbrowa 12 9 3 0 9 20 52 -32
530 Górnik Grabownica Starzeńska 17 9 2 3 12 17 51 -34
531 Walawianka Walawa 14 9 3 0 11 21 64 -43
532 Lechia Sędziszów Małopolski 22 9 3 0 19 18 69 -51
533 Apollo Dulcza Mała 13 8 2 2 9 23 42 -19
534 Głuchowianka Głuchów 10 8 2 2 6 12 33 -21
535 Ostoja Kołaczyce 17 8 1 5 11 20 51 -31
536 Tanew Harasiuki 16 8 2 2 12 22 54 -32
537 TS Jodłowa 9 7 2 1 6 27 24 3
538 Korona Dobrzechów 10 7 2 1 7 13 33 -20
539 Błękitni Zalesie 11 7 2 1 8 20 41 -21
540 Piastovia Miejsce Piastowe 13 7 2 1 10 8 34 -26
541 Jutrzenka Kopki 15 7 2 1 12 26 61 -35
542 KS Łukowa 16 7 2 1 13 16 57 -41
543 Ostrovia Wola Buchowska 15 7 2 1 12 17 59 -42
544 LKS Stasiówka 17 7 1 4 12 18 62 -44
545 Juwenia Cieszanów 18 7 2 1 15 12 60 -48
546 KS Wola Baranowska 15 7 0 7 8 18 72 -54
547 Nafta Gaz Jodłówka 2 6 2 0 0 9 2 7
548 GKS Zarzecze 2 6 2 0 0 5 0 5
549 Galicja Chmielnik 9 6 1 3 5 18 30 -12
550 Grom Handzlówka 9 6 1 3 5 14 18 -4
551 Borkovia Borek Wielki 9 6 2 0 7 10 22 -12
552 Remix Niebieszczany 14 6 1 3 10 18 33 -15
553 Lechia II Sędziszów Małopolski 9 6 2 0 7 22 38 -16
554 Huragan Kozłówek 11 6 2 0 9 21 42 -21
555 Dragon Nowy Glinik 11 6 2 0 9 14 35 -21
556 Markovia Markowa 16 6 1 3 12 20 50 -30
557 Gabry Łukowe 11 6 2 0 9 19 58 -39
558 Herosi Krzaki-Słomiana 15 6 2 0 13 19 72 -53
559 Szkło Młyny 19 6 2 0 17 18 84 -66
560 Orzeł Harta 9 5 1 2 6 8 17 -9
561 Unia Korniaktów 13 5 1 2 10 14 36 -22
562 LKS Skołyszyn 16 5 0 5 11 16 47 -31
563 San Wierzawice 16 5 1 2 13 19 51 -32
564 Orzeł Pustyny 13 5 1 2 10 17 49 -32
565 Sokół Malinie 16 5 1 2 13 19 54 -35
566 Wisłoka Niegłowice 14 5 1 2 11 15 50 -35
567 Czarni Trześń 19 5 1 2 16 22 71 -49
568 KS Jarocin 17 5 1 2 14 12 64 -52
569 Leśna Wólka Podleśna 19 5 1 2 16 16 69 -53
570 San Gorzyce 19 5 1 2 16 22 86 -64
571 Błyskawica Rozbórz 2 4 1 1 0 4 2 2
572 Alabaster Łopuszka Wielka 2 4 1 1 0 5 1 4
573 Zryw Dydnia 12 4 1 1 10 19 50 -31
574 KS Wydrza 16 4 1 1 14 19 60 -41
575 LKS Olszynka 14 4 1 1 12 15 65 -50
576 LKS Odrzechowa 13 4 1 1 11 14 70 -56
577 Unia Fredropol 19 4 0 4 15 17 80 -63
578 Unia Łukawiec 18 4 1 1 16 11 93 -82
579 Błękitni Maćkówka 1 3 1 0 0 4 1 3
580 Pogórze Rokietnica 2 3 1 0 1 2 3 -1
581 Gacovia Gać 2 3 1 0 1 3 2 1
582 PKS UNUM Babice 2 3 1 0 1 3 4 -1
583 Huragan Rozbórz Długi 2 3 1 0 1 4 6 -2
584 Dragon Korzeniów 9 3 1 0 8 6 32 -26
585 LKS Niziny 13 3 1 0 12 11 52 -41
586 Pionier Średnia Wieś 14 3 0 3 11 13 59 -46
587 Sokół Sokolniki 16 3 1 0 15 25 75 -50
588 Rotar Węglówka 12 3 1 0 11 11 77 -66
589 Victoria Kidałowice 14 3 1 0 13 7 77 -70
590 Orkan Zapałów 19 3 0 3 16 6 77 -71
591 Sobol Niżatyce 15 2 0 2 13 12 63 -51
592 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 11 1 0 1 10 15 51 -36
593 Vigor Trzęsówka 9 1 0 1 8 7 53 -46
594 Orły Jabłonka 13 1 0 1 12 15 79 -64
595 Łazowianka Łazy 14 1 0 1 13 10 86 -76
596 Korona Rzeszów 22 1 0 1 21 14 96 -82
597 Płomień Chmielów 1 0 0 0 1 0 3 -3
598 Błękitni Wierzbna 1 0 0 0 1 0 3 -3
599 Iskra Cieszacin Wielki 2 0 0 0 2 3 8 -5
600 KS Kisielów 2 0 0 0 2 2 7 -5
601 KS Pełnatycze 2 0 0 0 2 1 6 -5
602 KSTŁK Stalowa Wola 3 0 0 0 3 0 17 -17
603 LKS Łąka 10 0 0 0 10 7 49 -42
604 Sokół Dębica 9 0 0 0 9 4 56 -52
605 Płomień Zagorzyce 9 0 0 0 9 5 59 -54
606 Potok Dobrynin 13 0 0 0 13 11 67 -56
607 KS Biała Rzeszów 12 0 0 0 12 7 65 -58
608 Orły Pstrągówka 11 0 0 0 11 10 73 -63
609 Legia Oleszyce 10 0 0 0 10 8 75 -67
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Brak klubu - mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 12 34 11 1 0 46 8 38
2 Cosmos Nowotaniec 11 33 11 0 0 39 12 27
3 Jagiellonia Białystok 13 32 10 2 1 37 11 26
4 Lechia Gdańsk 13 32 10 2 1 28 6 22
5 Raków Częstochowa 13 31 9 4 0 29 6 23
6 Siarka Tarnobrzeg 12 31 10 1 1 29 9 20
7 Orzeł Przeworsk 11 30 10 0 1 51 9 42
8 Lech Poznań 14 30 9 3 2 27 12 15
9 GKS Katowice 13 29 9 2 2 25 7 18
10 Pogoń-Sokół II Lubaczów 11 28 9 1 1 69 10 59
11 Florian Ostrowy Tuszowskie 10 28 9 1 0 38 10 28
12 Stal Łańcut 11 28 9 1 1 28 8 20
13 Arka Gdynia 13 28 8 4 1 24 11 13
14 Wisła Płock 13 28 9 1 3 24 13 11
15 Stal Stalowa Wola 13 28 9 1 3 24 13 11
16 ŁKS Łowisko 9 27 9 0 0 45 3 42
17 Sanoczanka Święte 10 27 9 0 1 44 2 42
18 Igloopol II Dębica 9 27 9 0 0 39 9 30
19 Czarni Pawłosiów 10 27 9 0 1 33 6 27
20 Pogoń Siedlce 14 27 7 6 1 23 14 9
21 Polonia Bytom 14 27 7 6 1 28 21 7
22 Widzew Łódź 14 27 9 0 5 19 16 3
23 Star Starachowice 12 26 8 2 2 25 5 20
24 Legia Warszawa 14 26 7 5 2 24 13 11
25 Orzeł Torki 10 25 8 1 1 39 5 34
26 Victoria Czermin 10 25 8 1 1 34 9 25
27 Strug Tyczyn 10 25 8 1 1 36 15 21
28 KKS 1925 Kalisz 13 25 7 4 2 22 10 12
29 Śląsk Wrocław 14 25 7 4 3 19 11 8
30 GKS Tychy 13 25 8 1 4 18 10 8
31 Wisła Kraków 14 25 7 4 3 29 15 14
32 Stal Mielec 13 25 7 4 2 21 12 9
33 Wisłoczanka Tryńcza 8 24 8 0 0 57 1 56
34 KP Zarzecze 8 24 8 0 0 55 7 48
35 Sparta Chorzelów 8 24 8 0 0 33 1 32
36 Plantator Nienadówka 8 24 8 0 0 38 9 29
37 Huragan Basznia Dolna 9 24 8 0 1 34 10 24
38 Jodła Przychojec 8 24 8 0 0 28 4 24
39 Brzostowianka Brzostek 9 24 8 0 1 36 13 23
40 Stal II Mielec 9 24 8 0 1 27 4 23
41 Słowianin Grębów 8 24 8 0 0 29 8 21
42 Iskra Jawornik Polski 10 24 7 3 0 30 10 20
43 LKS Skołoszów 9 24 8 0 1 27 8 19
44 Fredro Surochów 9 24 8 0 1 29 14 15
45 Czarni Jasło 8 24 8 0 0 19 5 14
46 Legion Pilzno 11 24 8 0 3 18 13 5
47 Olimpia Elbląg 14 24 7 3 4 21 17 4
48 Górnik Zabrze 13 24 7 3 3 15 11 4
49 Piast Tuczempy 10 23 7 2 1 26 7 19
50 Sokół Sokołów Małopolski 9 23 7 2 0 22 10 12
51 Błażowianka Błażowa 10 23 7 2 1 17 5 12
52 JKS Jarosław 12 23 7 2 3 21 10 11
53 Pogoń Szczecin 14 23 7 2 5 33 23 10
54 Górnik Łęczna 13 23 5 8 0 17 8 9
55 Kotwica Kołobrzeg 14 23 7 2 5 21 15 6
56 Chojniczanka Chojnice 13 23 6 5 2 18 11 7
57 Hutnik Kraków 14 23 6 5 3 24 18 6
58 ŁKS II Łódź 13 23 7 2 4 21 16 5
59 Motor Lublin 14 23 6 5 3 22 21 1
60 Azalia II Wola Zarczycka 8 22 7 1 0 36 9 27
61 Partyzant Targowiska 9 22 7 1 1 29 5 24
62 MKS Radymno 9 22 7 1 1 26 9 17
63 Team Przecław 10 22 7 1 2 36 20 16
64 Włókniarz Rakszawa 10 22 7 1 2 25 12 13
65 Izolator Boguchwała 11 22 7 1 3 25 12 13
66 Avia Świdnik 12 22 7 1 4 22 11 11
67 Skra Częstochowa 14 22 6 4 4 17 12 5
68 GKS Jastrzębie 13 22 6 4 3 20 16 4
69 Odra Opole 13 22 6 4 3 13 9 4
70 Czarni Sójkowa 7 21 7 0 0 43 9 34
71 Płomień Trześń 7 21 7 0 0 39 5 34
72 LKS Babicha 9 21 7 0 2 38 10 28
73 Zorza Łęki Dukielskie 7 21 7 0 0 28 1 27
74 Unia Nowa Sarzyna 8 21 7 0 1 31 6 25
75 MKS Kańczuga 8 21 7 0 1 29 6 23
76 LKS Głowienka 7 21 7 0 0 23 2 21
77 Sokół Nisko 8 21 7 0 1 25 5 20
78 Radomyślanka II Radomyśl Wielki 7 21 7 0 0 23 4 19
79 Start Rymanów 8 21 7 0 1 24 9 15
80 Dynovia Dynów 10 21 7 0 3 25 11 14
81 LKS Brzyska Wola 8 21 7 0 1 23 9 14
82 Dąbrówka Stara Jastrząbka 9 21 7 0 2 23 11 12
83 Pogoń-Sokół Lubaczów 10 21 6 3 1 16 4 12
84 Zagłębie II Lubin 12 21 6 3 3 20 12 8
85 Wisła Puławy 14 21 5 6 3 23 17 6
86 Radunia Stężyca 14 21 5 6 3 21 16 5
87 Stomil Olsztyn 14 21 6 3 5 15 13 2
88 Atut Podborze 8 20 6 2 0 26 7 19
89 Novi Nosówka 8 20 6 2 0 26 8 18
90 Górnovia Górno 8 20 6 2 0 20 4 16
91 Stal II Rzeszów 10 20 6 2 2 31 16 15
92 LKS Czeluśnica 9 20 6 2 1 24 10 14
93 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11 20 6 2 3 25 14 11
94 Fenix Leszno 10 20 6 2 2 24 13 11
95 Unia Tarnów 12 20 6 2 4 23 16 7
96 Podlasie Biała Podlaska 12 20 6 2 4 21 14 7
97 Czuwaj Przemyśl 10 20 6 2 2 19 13 6
98 Miedź Legnica 13 20 5 5 3 19 13 6
99 Głogovia Głogów Małopolski 11 20 6 2 3 17 16 1
100 Zagłębie Lubin 14 20 5 5 4 14 15 -1
101 Lech II Poznań 14 20 6 2 6 16 23 -7
102 Wisłok Sieniawa 7 19 6 1 0 35 7 28
103 Jawor Nehrybka 7 19 6 1 0 31 7 24
104 Strzelec Dąbrowica 7 19 6 1 0 28 4 24
105 Czarni Bolestraszyce 8 19 6 1 1 28 5 23
106 Wisznia Nienowice 8 19 6 1 1 23 3 20
107 Piast Nowa Wieś 8 19 6 1 1 22 2 20
108 Dąb Dobkowice 9 19 6 1 2 33 14 19
109 Crasnovia Krasne 9 19 6 1 2 29 10 19
110 LKS Golcowa 7 19 6 1 0 28 10 18
111 Sokół III Kolbuszowa Dolna 8 19 6 1 1 29 13 16
112 Podlesianka Kamień 8 19 6 1 1 22 8 14
113 Błękitni Jasienica Rosielna 7 19 6 1 0 19 5 14
114 Olimpia Pysznica 8 19 6 1 1 18 4 14
115 Wiraż Chłopice 9 19 6 1 2 27 14 13
116 Sokół Kolbuszowa Dolna 12 19 6 1 5 29 17 12
117 Kaskada Kamionka 10 19 5 4 1 28 16 12
118 Delin Munina 10 19 6 1 3 28 17 11
119 GKS Orły 10 19 6 1 3 21 10 11
120 Granica Stubno 10 19 6 1 3 21 9 12
121 Czarni Połaniec 12 19 5 4 3 29 19 10
122 LKS Jasionka 10 19 6 1 3 26 16 10
123 Kolejarz Knapy 8 19 6 1 1 22 12 10
124 LKS Manasterz 9 19 6 1 2 14 5 9
125 KS Stobierna 9 19 6 1 2 20 12 8
126 Pogoń Leżajsk 9 19 6 1 2 18 10 8
127 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 9 19 6 1 2 23 16 7
128 Przełom Besko 9 19 6 1 2 22 15 7
129 Igloopol Dębica 11 19 6 1 4 20 13 7
130 Pogórze Dubiecko 9 19 6 1 2 15 9 6
131 LKS Żyraków 10 19 6 1 3 20 15 5
132 Olimpia Grudziądz 14 19 5 4 5 17 14 3
133 Korona Kielce 14 19 4 7 3 21 19 2
134 Sokół Kamień 11 19 5 4 2 22 22 0
135 Puszcza Niepołomice 13 19 4 7 2 18 18 0
136 Chrobry Głogów 13 19 6 1 6 15 22 -7
137 Cosmos II Nowotaniec 6 18 6 0 0 39 5 34
138 Polonia Kopytowa 7 18 6 0 1 41 9 32
139 Rotunda Krzeszów 8 18 6 0 2 39 8 31
140 Mrowlanka Mrowla 6 18 6 0 0 32 6 26
141 Piast Wadowice Górne 6 18 6 0 0 30 4 26
142 Wilga Widełka 6 18 6 0 0 27 2 25
143 KS Arłamów 7 18 6 0 1 30 6 24
144 Victoria Kobylany 6 18 6 0 0 30 7 23
145 Victoria Pakoszówka 6 18 6 0 0 26 4 22
146 LKS Lubatowa 6 18 6 0 0 24 2 22
147 Wólczanka Wólka Pełkińska 9 18 6 0 3 30 11 19
148 LKS Łopuchowa 9 18 6 0 3 34 16 18
149 Stal II Stalowa Wola 8 18 6 0 2 28 10 18
150 Sokół Pień 8 18 6 0 2 27 11 16
151 Gwiazda Wielkie Oczy 8 18 6 0 2 28 13 15
152 Polonia II Przemyśl 10 18 6 0 4 27 12 15
153 Górnik Strachocina 7 18 6 0 1 28 14 14
154 KS SMP Tuszyma 7 18 6 0 1 26 12 14
155 Czarni Lipa 8 18 6 0 2 21 9 12
156 LKS Kombornia 7 18 6 0 1 21 10 11
157 Wisłok Wiśniowa 11 18 5 3 3 28 18 10
158 GKS Niebylec 8 18 6 0 2 21 11 10
159 Tempo Cmolas 8 18 6 0 2 21 12 9
160 LKS Trzebownisko 9 18 5 3 1 18 10 8
161 LKS Nagoszyn 9 18 6 0 3 24 17 7
162 KS Zaczernie 11 18 6 0 5 30 25 5
163 Piast Gliwice 13 18 4 6 3 16 14 2
164 Garbarnia Kraków 12 18 5 3 4 21 20 1
165 OKS Wielowieś 7 17 5 2 0 30 6 24
166 Azalia Wola Zarczycka 9 17 5 2 2 32 15 17
167 Złotsan Kuryłówka 8 17 5 2 1 26 10 16
168 LKS Ujkowice 8 17 5 2 1 21 6 15
169 Iwełka Iwla 7 17 5 2 0 22 8 14
170 Zryw Młodów 9 17 5 2 2 25 12 13
171 Dromader Chrząstów 9 17 5 2 2 25 13 12
172 GKS Majdan Sieniawski 8 17 5 2 1 23 11 12
173 Wisłok Strzyżów 8 17 5 2 1 20 10 10
174 Wisełka Siennów 10 17 5 2 3 31 23 8
175 Stal Rzeszów 13 17 5 2 6 20 21 -1
176 Znicz Pruszków 12 17 5 2 5 9 9 0
177 Sandecja Nowy Sącz 14 17 4 5 5 16 18 -2
178 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 13 17 4 5 4 17 20 -3
179 Radomiak Radom 14 17 4 5 5 16 19 -3
180 Szarotka Nowosielce 7 16 5 1 1 40 7 33
181 Orion Pielnia 7 16 5 1 1 27 5 22
182 Koniczynka Ocice 8 16 5 1 2 33 13 20
183 UKS SMS Rzeszów 6 16 5 1 0 26 7 19
184 Sokół Domaradz 7 16 5 1 1 26 8 18
185 LKS Miękisz Nowy 10 16 5 1 4 33 16 17
186 Roztocze Ruda Różaniecka 6 16 5 1 0 21 5 16
187 LKS Brzezówka 6 16 5 1 0 21 6 15
188 Korona Tuchla 6 16 5 1 0 21 7 14
189 Iskra Zgłobień 8 16 5 1 2 29 16 13
190 Cisy Jabłonica Polska 7 16 5 1 1 18 5 13
191 LZS Ździary 8 16 5 1 2 29 17 12
192 Tęcza Kosienice 9 16 5 1 3 27 15 12
193 Orzeł Lubla 7 16 5 1 1 25 13 12
194 Siarka II Tarnobrzeg 9 16 5 1 3 25 13 12
195 Tempo Nienaszów 9 16 4 4 1 24 12 12
196 Cresovia Krzeczowice 7 16 5 1 1 22 10 12
197 Huragan Gniewczyna 7 16 5 1 1 18 6 12
198 KS Podwolina 8 16 5 1 2 24 13 11
199 Orzeł Rudnik 7 16 5 1 1 17 6 11
200 Żuraw Żurawiczki 7 16 5 1 1 20 10 10
201 Madras Goleszów 6 16 5 1 0 14 4 10
202 Kotwica Korczyna 7 16 5 1 1 22 13 9
203 KS II Zarzecze 6 16 5 1 0 13 4 9
204 Heiro Rzeszów 8 16 5 1 2 21 13 8
205 Beskid Posada Górna 6 16 5 1 0 15 7 8
206 GKS Groble 8 16 5 1 2 18 11 7
207 Kamieniarz Golemki 10 16 5 1 4 26 21 5
208 Staromieszczanka Stare Miasto 8 16 5 1 2 15 11 4
209 LKS Wola Dalsza 8 16 5 1 2 15 11 4
210 Zorza Trzeboś 8 16 5 1 2 13 5 8
211 Progres Kawęczyn 9 16 5 1 3 28 21 7
212 Hetman Laszki 10 16 4 4 2 24 17 7
213 Przełęcz Dukla 8 16 5 1 2 18 12 6
214 Graniczni Krowica 9 16 5 1 3 23 20 3
215 LZS Przędzel 8 16 5 1 2 27 26 1
216 Błękitni Futory 9 16 5 1 3 25 24 1
217 Jedność Niechobrz 9 16 5 1 3 14 14 0
218 Ekoball Stal Sanok 11 16 5 1 5 12 13 -1
219 Czerwoni Cewków 9 16 5 1 3 17 19 -2
220 Chełmianka Chełm 12 16 5 1 6 16 21 -5
221 Zdrój Horyniec 5 15 5 0 0 33 2 31
222 Rędzinianka Wojaszówka 6 15 5 0 1 31 2 29
223 Victoria Ocieka 5 15 5 0 0 28 3 25
224 Resovia III 6 15 5 0 1 28 4 24
225 Victoria Stary Dzików 5 15 5 0 0 27 3 24
226 Tęcza Wysock 6 15 5 0 1 33 11 22
227 Jasiołka Szebnie 6 15 5 0 1 25 4 21
228 Strażak Lubzina 5 15 5 0 0 27 7 20
229 Korona Góra Ropczycka 5 15 5 0 0 20 1 19
230 LKS Hermanowa 5 15 5 0 0 20 8 12
231 LKS Pisarowce 7 15 5 0 2 26 15 11
232 Łęg Kopcie 7 15 5 0 2 17 6 11
233 Wisłoka Nowy Żmigród 6 15 5 0 1 21 12 9
234 Transdźwig Stale 9 15 4 3 2 22 14 8
235 Wisan Skopanie 9 15 5 0 4 22 15 7
236 LKS Hłudno 7 15 5 0 2 19 13 6
237 Strumyk Hawłowice 7 15 5 0 2 19 15 4
238 LKS Płowce Stróże Małe 7 15 5 0 2 12 8 4
239 Herkules Trzebuska 7 15 5 0 2 18 17 1
240 Start Wola Mielecka 8 15 5 0 3 18 17 1
241 Rolnik Wólka Krowicka 8 15 5 0 3 25 26 -1
242 Szarotka Rogóżno 8 15 5 0 3 20 21 -1
243 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 15 3 6 4 15 16 -1
244 Resovia 14 15 4 3 7 14 20 -6
245 Błyskawica Rożniatów 8 14 4 2 2 30 16 14
246 Plombier Sparta Osobnica 7 14 4 2 1 22 10 12
247 Strzelec Frysztak 7 14 4 2 1 20 8 12
248 Sokół II Kolbuszowa Dolna 9 14 4 2 3 35 25 10
249 Cresovia Kalników 9 14 4 2 3 19 9 10
250 Orkan Markowce 6 14 4 2 0 16 7 9
251 Start Pruchnik 9 14 4 2 3 18 10 8
252 Gorliczanka Gorliczyna 9 14 4 2 3 27 21 6
253 Janovia Janowiec 6 14 4 2 0 21 15 6
254 KS Bystrzyca 9 14 4 2 3 23 18 5
255 Zacisze Trześń 8 14 4 2 2 15 10 5
256 Promyk Urzejowice 10 14 4 2 4 19 16 3
257 Korona Trójczyce 9 14 4 2 3 15 12 3
258 Brzozovia Brzozów 8 14 4 2 2 16 14 2
259 Grunwald Padew Narodowa 8 14 4 2 2 11 10 1
260 Zamczysko Odrzykoń 9 14 4 2 3 8 9 -1
261 Świdniczanka Świdnik 12 14 3 5 4 18 22 -4
262 Warta Poznań 14 14 3 5 6 10 14 -4
263 ŁKS Łódź 13 14 3 5 5 14 24 -10
264 Łęg Łowce 6 13 4 1 1 24 7 17
265 KS Żupawa 6 13 4 1 1 21 5 16
266 Grabowianka Grabówka 6 13 4 1 1 23 8 15
267 LZS Kotowa Wola 7 13 4 1 2 30 16 14
268 KS Godowa 6 13 4 1 1 24 10 14
269 LKS Głębokie 6 13 4 1 1 19 5 14
270 KS Pawłokoma 5 13 4 1 0 18 5 13
271 Victoria Budy Głogowskie 6 13 4 1 1 17 5 12
272 LKS Dębiaki 7 13 4 1 2 24 13 11
273 Start Mirocin 7 13 4 1 2 20 9 11
274 LKS Mołodycz 6 13 4 1 1 19 8 11
275 Roztocze Narol 8 13 4 1 3 22 12 10
276 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 5 13 4 1 0 14 4 10
277 LZS Krzątka 8 13 4 1 3 21 12 9
278 PUKS Francesco Jelna 8 13 4 1 3 16 8 8
279 Kłyż Tarnogóra 8 13 4 1 3 25 18 7
280 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 8 13 4 1 3 23 16 7
281 Płomień Zmiennica 7 13 4 1 2 18 11 7
282 Zimowit Rzeszów 8 13 4 1 3 17 10 7
283 Orzeł Wysoka Głogowska 6 13 4 1 1 15 9 6
284 Milenium Bieliny 7 13 4 1 2 17 12 5
285 Iwonka Iwonicz 7 13 4 1 2 16 11 5
286 Gwiazda Maćkowice 9 13 4 1 4 21 17 4
287 Wisła Gliny Małe 8 13 4 1 3 20 16 4
288 Błysk Górki 8 13 4 1 3 20 16 4
289 Łęg Stany 8 13 3 4 1 19 15 4
290 Orzeł Glinianka 7 13 4 1 2 25 22 3
291 Radomyślanka Radomyśl Wielki 9 13 4 1 4 20 17 3
292 Santos Piwoda 9 13 4 1 4 22 20 2
293 San Hureczko 9 13 4 1 4 20 19 1
294 Błękitni Ropczyce 11 13 3 4 4 17 16 1
295 Wiślanie Jaśkowice 12 13 3 4 5 14 13 1
296 Nafta Jedlicze 9 13 4 1 4 10 9 1
297 Sawa Sonina 10 13 4 1 5 19 19 0
298 Jutrzenka Ławnica 9 13 4 1 4 13 13 0
299 LKS Głowaczowa 10 13 4 1 5 25 26 -1
300 Cracovia 13 13 2 7 4 23 24 -1
301 Atlantic Chałupki Dębniańskie 8 13 4 1 3 19 20 -1
302 Resovia II 12 13 4 1 7 16 18 -2
303 Ruch Chorzów 14 13 2 7 5 15 18 -3
304 Zamczysko Mrukowa 8 13 4 1 3 12 15 -3
305 Sanna Zaklików 7 13 4 1 2 20 25 -5
306 Sokół Grodzisko 8 13 4 1 3 18 25 -7
307 KS Wiązownica 13 13 3 4 6 19 28 -9
308 Łęk Ostrów 10 13 4 1 5 20 30 -10
309 Piast II Tuczempy 8 12 4 0 4 30 11 19
310 Inter Gnojnica 4 12 4 0 0 19 1 18
311 Diament Pstrągowa 5 12 4 0 1 22 8 14
312 Grom Wyszatyce 6 12 4 0 2 20 8 12
313 Bizon Medyka 6 12 4 0 2 21 10 11
314 LKS Haczów 6 12 4 0 2 20 9 11
315 Piast Antoniki 6 12 4 0 2 20 11 9
316 San Wrzawy 8 12 4 0 4 24 16 8
317 Artmax Pikulice 7 12 4 0 3 22 14 8
318 Polonia Hyżne 5 12 4 0 1 19 11 8
319 Plon Klęczany 5 12 4 0 1 13 5 8
320 Rudnianka Rudna Wielka 6 12 3 3 0 15 8 7
321 Iskra Łączki Brzeskie 7 12 4 0 3 16 10 6
322 Sanovia Lesko 7 12 4 0 3 15 9 6
323 LKS Wesoła 5 12 4 0 1 15 9 6
324 LKS Wzdów 6 12 4 0 2 16 11 5
325 Pogórze Srogów Górny 6 12 4 0 2 16 11 5
326 Lotniarz Bezmiechowa 6 12 3 3 0 9 6 3
327 Przedmieście Jarosław 7 12 4 0 3 19 17 2
328 Bukowa Jastkowice 8 12 3 3 2 17 15 2
329 KS Sarzyna 8 12 3 3 2 8 6 2
330 Start Borek Stary 6 12 4 0 2 17 16 1
331 Kolorado Wola Chorzelowska 9 12 4 0 5 25 26 -1
332 LKS Izdebki 6 12 4 0 2 15 17 -2
333 Astra Medynia Głogowska 8 12 4 0 4 13 16 -3
334 Tanew Wólka Tanewska 8 12 4 0 4 16 23 -7
335 Orły Ruda 6 11 3 2 1 22 12 10
336 Paszczyniak Paszczyna 5 11 3 2 0 14 6 8
337 LZS Wola Rzeczycka 8 11 3 2 3 20 17 3
338 LKS Górki 7 11 3 2 2 8 6 2
339 Wiar Huwniki 7 11 3 2 2 13 14 -1
340 Fort Jaksmanice 7 11 3 2 2 15 17 -2
341 Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 11 3 2 4 14 16 -2
342 Legion II Pilzno 8 11 3 2 3 17 20 -3
343 Piast Wolica Piaskowa 10 11 3 2 5 25 29 -4
344 KS Szówsko 9 11 3 2 4 20 24 -4
345 Wisłoka Dębica 12 11 2 5 5 11 17 -6
346 Jawor Krzemienica 5 10 3 1 1 18 5 13
347 ŁKS Łukawiec 5 10 3 1 1 14 3 11
348 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 10 3 1 0 12 1 11
349 LKS Długie 7 10 3 1 3 21 11 10
350 LZS Mała 5 10 3 1 1 16 8 8
351 Leśnik Płazów 6 10 3 1 2 15 7 8
352 Start Lubenia 6 10 3 1 2 17 10 7
353 Jutrzenka Jaćmierz 7 10 3 1 3 24 18 6
354 Stal Nowa Dęba 9 10 3 1 5 21 15 6
355 Granit Wysoka Strzyżowska 5 10 3 1 1 15 9 6
356 KS Terliczka 5 10 3 1 1 10 5 5
357 TS Noverra Głogów Małopolski 7 10 2 4 1 15 11 4
358 Dąb Kosina 5 10 3 1 1 10 6 4
359 ULKS Czerteż 6 10 3 1 2 12 10 2
360 HALO Hyżne 8 10 2 4 2 8 6 2
361 Albatros Szufnarowa 8 10 3 1 4 20 19 1
362 Juventus Poraż 6 10 3 1 2 15 14 1
363 Jasiołka Świerzowa 7 10 3 1 3 11 10 1
364 LKS Nakło 9 10 3 1 5 20 20 0
365 Nurt Potok 6 10 3 1 2 20 20 0
366 Stal Gorzyce 8 10 3 1 4 16 16 0
367 Chemik Pustków 9 10 3 1 5 13 14 -1
368 Zgoda Zarszyn 7 10 3 1 3 13 14 -1
369 Retman Ulanów 6 10 3 1 2 13 14 -1
370 Nafta Chorkówka 6 10 3 1 2 12 13 -1
371 Wisłok Krościenko Wyżne 6 10 3 1 2 10 11 -1
372 Grabniak Hucisko 8 10 3 1 4 19 22 -3
373 PG CNC Skowierzyn 8 10 3 1 4 14 17 -3
374 Błękitni Grzęska 7 10 3 1 3 19 23 -4
375 Płomień Morawsko 9 10 3 1 5 16 20 -4
376 Tęcza Jankowice 10 10 3 1 6 22 27 -5
377 Polonia Warszawa 13 10 2 4 7 16 22 -6
378 Szarotka Uherce 8 10 3 1 4 13 19 -6
379 Bratek Bratkowice 8 10 3 1 4 12 18 -6
380 Orlęta Radzyń Podlaski 11 10 2 4 5 6 14 -8
381 Wiśnia Trzciana 8 10 3 1 4 19 29 -10
382 Biało-Czerwoni Kaszyce 9 10 3 1 5 15 26 -11
383 Błękit Żołynia 9 10 3 1 5 10 21 -11
384 Start II Lisie Jamy 6 9 3 0 3 24 16 8
385 Pasja Krosno 7 9 3 0 4 27 20 7
386 Nelson Polańczyk 5 9 3 0 2 13 7 6
387 LKS Korzenica 5 9 3 0 2 13 7 6
388 Jasiołka Jaśliska 6 9 2 3 1 15 10 5
389 Strażak Grochowe 3 9 3 0 0 6 1 5
390 Azalia Brzóza Królewska 7 9 3 0 4 17 14 3
391 Otryt Lutowiska 5 9 3 0 2 12 9 3
392 Wisłoka Błażkowa 6 9 2 3 1 13 11 2
393 Czarni Kraczkowa 4 9 3 0 1 9 8 1
394 Strażak Sośnica 7 9 2 3 2 9 8 1
395 Gród Będziemyśl 5 9 3 0 2 9 8 1
396 LKS Trześniów 6 9 3 0 3 9 8 1
397 Hetman Dąbrówka Wisłocka 7 9 2 3 2 17 17 0
398 Karpaty Klimkówka 6 9 3 0 3 16 16 0
399 KS Zarzecze 7 9 3 0 4 15 15 0
400 San Mrzygłód 6 9 3 0 3 13 13 0
401 KS Przybyszówka Rzeszów 10 9 3 0 7 22 23 -1
402 LKS Wiewiórka 7 9 2 3 2 20 22 -2
403 KS Szczepańcowa 6 9 3 0 3 17 19 -2
404 Czardasz Osiek Jasielski 7 9 3 0 4 14 16 -2
405 Wisłok Czarna 5 9 3 0 2 11 13 -2
406 Burza Rogi 6 9 3 0 3 11 13 -2
407 Grunwald Połomia 8 9 2 3 3 14 18 -4
408 LZS Żabno 8 9 2 3 3 13 18 -5
409 Guzikówka Krosno 6 9 3 0 3 7 12 -5
410 LKS Łęki Górne 9 9 3 0 6 15 22 -7
411 Polonia Przemyśl 11 9 2 3 6 13 20 -7
412 Zalew Stary Lubliniec 8 9 2 3 3 12 19 -7
413 Florian Rymanów Zdrój 6 9 3 0 3 9 16 -7
414 Piast Nowosielce 8 9 3 0 5 16 25 -9
415 Sparta Jeżowe 9 9 3 0 6 12 21 -9
416 Walawianka Walawa 7 9 3 0 4 15 25 -10
417 Rzemieślnik Strażów 10 9 2 3 5 19 30 -11
418 San Kłyżów 9 9 3 0 6 13 25 -12
419 LKS Tarnawa 5 8 2 2 1 16 10 6
420 JKS Jasionów 6 8 2 2 2 25 20 5
421 Baszta Zawada 5 8 2 2 1 13 9 4
422 Grunwald Rzeszów 5 8 2 2 1 9 6 3
423 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 6 8 2 2 2 14 12 2
424 KS Cygany 7 8 2 2 3 19 18 1
425 Zorza 03 Łubienko 6 8 2 2 2 19 19 0
426 Makovia Makowisko 7 8 2 2 3 11 11 0
427 Bieszczady Jankowce 7 8 2 2 3 13 14 -1
428 LKS Wierzchowiny 6 8 2 2 2 12 13 -1
429 Rzędzian Rzędzianowice 8 8 1 5 2 16 18 -2
430 Złotniczanka Złotniki 7 8 2 2 3 12 15 -3
431 Iskra Przysietnica 6 8 2 2 2 11 14 -3
432 Jamnica Dulcza Wielka 8 8 2 2 4 14 18 -4
433 Korona Majdan Królewski 8 8 2 2 4 11 15 -4
434 Wiki Sanok 8 8 2 2 4 10 14 -4
435 Sokół Krzywa 9 8 2 2 5 24 30 -6
436 Start Lisie Jamy 10 8 2 2 6 16 23 -7
437 LZS Turbia 8 8 2 2 4 12 19 -7
438 Orzeł Bażanówka 7 8 2 2 3 8 16 -8
439 Victoria Giedlarowa 8 8 2 2 4 11 20 -9
440 Pitmark Jaślany 8 8 2 2 4 13 25 -12
441 Sokół Sieniawa 12 8 2 2 8 11 26 -15
442 Górnik Grabownica Starzeńska 9 8 2 2 5 8 23 -15
443 Start Brzóza Stadnicka 4 7 2 1 1 19 8 11
444 LKS Duńkowice 7 7 2 1 4 19 12 7
445 Grom Mogielnica 5 7 2 1 2 14 7 7
446 LKS Zasów-Mokre 4 7 2 1 1 11 8 3
447 Standart Święcany 5 7 2 1 2 16 14 2
448 Junior Zakrzów 7 7 2 1 4 15 14 1
449 Gaudium Łężyny 5 7 2 1 2 14 13 1
450 Werynianka Werynia 6 7 2 1 3 10 9 1
451 Arka Albigowa 5 7 2 1 2 6 5 1
452 Pogórze Bachórz 4 7 2 1 1 7 7 0
453 Kamieniarz II Golemki 4 7 2 1 1 12 13 -1
454 Strumyk Malawa 8 7 2 1 5 16 18 -2
455 Marmury Przyłęk 6 7 2 1 3 15 21 -6
456 LKS Hucina 6 7 2 1 3 12 14 -2
457 Walter Opaka 5 7 2 1 2 7 12 -5
458 Borowiec Straszęcin 9 7 1 4 4 11 17 -6
459 Jeziorak Chwałowice 8 7 2 1 5 11 17 -6
460 Wesoła Zadąbrowie 7 7 2 1 4 6 12 -6
461 Błękitni Siedlanka 8 7 1 4 3 19 26 -7
462 KS Dzikowiec 8 7 2 1 5 15 22 -7
463 Jutrzenka Dębno 8 7 2 1 5 10 18 -8
464 LKS Batycze 10 7 2 1 7 13 22 -9
465 LKS Stobierna Krzywe 6 7 2 1 3 11 20 -9
466 Podhale Nowy Targ 12 7 1 4 7 11 22 -11
467 Karpaty Krosno 12 7 1 4 7 8 17 -9
468 Tanew Harasiuki 8 7 2 1 5 16 26 -10
469 Sprint Żarówka 6 7 2 1 3 14 24 -10
470 Palkovia Palikówka 6 7 2 1 3 13 23 -10
471 Orzeł Biedaczów 8 7 2 1 5 12 22 -10
472 KS Węgierka 9 7 2 1 6 15 28 -13
473 Junak Rzeszów 8 7 2 1 5 9 22 -13
474 Juwenia Cieszanów 9 7 2 1 6 8 24 -16
475 Dąb Cetula 9 7 2 1 6 13 34 -21
476 Czarni Oleszyce 11 7 2 1 8 12 39 -27
477 LKS Brzeźnica 4 6 2 0 2 18 7 11
478 Tanew Wola Wielka 5 6 2 0 3 17 10 7
479 Grom Handzlówka 4 6 1 3 0 8 4 4
480 Czarni Czudec 5 6 2 0 3 9 7 2
481 Orzeł Wysoka Łańcucka 3 6 2 0 1 4 2 2
482 LZS Jadachy 8 6 2 0 6 25 24 1
483 LKS Czaszyn 5 6 2 0 3 11 11 0
484 Dragon Nowy Glinik 5 6 2 0 3 11 11 0
485 Galicja Chmielnik 5 6 1 3 1 15 16 -1
486 Wólczanka Wólka Grodziska 8 6 2 0 6 16 19 -3
487 LKS Lubatówka 7 6 1 3 3 9 12 -3
488 Iskra Iskrzynia 6 6 2 0 4 8 11 -3
489 Raniżovia Raniżów 8 6 2 0 6 13 17 -4
490 Górnik II Grabownica Starzeńska 6 6 2 0 4 16 21 -5
491 KS Baranówka Rzeszów 6 6 2 0 4 10 15 -5
492 Huragan Kozłówek 6 6 2 0 4 17 25 -8
493 WKS Kurzyna 7 6 2 0 5 7 15 -8
494 Zorza Jagiełła 7 6 2 0 5 12 21 -9
495 LZS Tarnowska Wola 7 6 2 0 5 16 26 -10
496 Grom Krzemienica 8 6 2 0 6 12 23 -11
497 Żurawianka Żurawica 9 6 2 0 7 10 21 -11
498 Świlczanka Świlcza 6 6 2 0 4 8 19 -11
499 Smoczanka Mielec 9 6 1 3 5 6 17 -11
500 Czarnovia Czarna 10 6 1 3 6 11 23 -12
501 KS Łukowa 8 6 2 0 6 12 25 -13
502 LKS Milcza 7 6 2 0 5 10 23 -13
503 LKS Stasiówka 8 6 1 3 4 7 20 -13
504 Liwocz Brzyska 7 6 2 0 5 10 25 -15
505 Zagłębie Sosnowiec 14 6 1 3 10 10 26 -16
506 Lechia Sędziszów Małopolski 11 6 2 0 9 10 27 -17
507 Iskra Zabłotce 10 6 1 3 6 10 30 -20
508 Trzcianka Trzciana 8 6 2 0 6 10 33 -23
509 Wietlin 10 6 2 0 8 10 34 -24
510 KS Dąbrówki 10 6 2 0 8 6 30 -24
511 Zalew Myczkowce 6 5 1 2 3 21 19 2
512 Orzeł Kosowy 5 5 1 2 2 11 9 2
513 Victoria Niebocko 5 5 1 2 2 13 12 1
514 Apollo Dulcza Mała 6 5 1 2 3 14 17 -3
515 Sanovia Michałówka 6 5 1 2 3 8 12 -4
516 Advit Łętownia 8 5 1 2 5 6 11 -5
517 OKS Sobniów Jasło 7 5 1 2 4 8 14 -6
518 Czarni Trześń 9 5 1 2 6 16 23 -7
519 Korona Olszany 10 5 1 2 7 21 30 -9
520 LKS Pustków 9 5 1 2 6 16 25 -9
521 Wspólnota Serbinów 7 5 1 2 4 10 20 -10
522 Orzeł Pustyny 7 5 1 2 4 11 23 -12
523 Sokół Hucisko 8 5 1 2 5 8 20 -12
524 Iskra Sobów 9 5 1 2 6 8 29 -21
525 TS Jodłowa 5 4 1 1 3 13 11 2
526 Osława Zagórz 5 4 1 1 3 13 12 1
527 Płomyk Lutoryż 6 4 1 1 4 16 16 0
528 Tajfun Łubno Szlacheckie 5 4 1 1 3 10 10 0
529 Markovia Markowa 3 4 1 1 1 5 5 0
530 Huragan Przedbórz 6 4 1 1 4 11 14 -3
531 Korona Dobrzechów 5 4 1 1 3 6 10 -4
532 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 8 4 1 1 6 9 14 -5
533 Głuchowianka Głuchów 5 4 1 1 3 6 14 -8
534 Piastovia Miejsce Piastowe 7 4 1 1 5 5 17 -12
535 Orzeł Faliszówka 7 4 1 1 5 14 27 -13
536 Rudzik Rudna Mała 6 4 1 1 4 11 24 -13
537 Jutrzenka Kopki 8 4 1 1 6 13 28 -15
538 LZS Rzeczyca Długa 7 4 1 1 5 4 20 -16
539 Ostrovia Wola Buchowska 8 4 1 1 6 9 27 -18
540 LKS Odrzechowa 6 4 1 1 4 10 29 -19
541 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 10 4 1 1 8 7 26 -19
542 LKS Olszynka 6 4 1 1 4 6 27 -21
543 KS Wola Baranowska 8 4 0 4 4 12 34 -22
544 San Gorzyce 9 4 1 1 7 15 41 -26
545 Nafta Gaz Jodłówka 1 3 1 0 0 6 2 4
546 GKS Zarzecze 1 3 1 0 0 4 0 4
547 Błękitni Maćkówka 1 3 1 0 0 4 1 3
548 Gacovia Gać 1 3 1 0 0 3 0 3
549 Błyskawica Rozbórz 1 3 1 0 0 3 1 2
550 Włókniarz II Rakszawa 1 3 1 0 0 1 0 1
551 Dąb Żdżary 4 3 1 0 3 8 9 -1
552 Pogórze Rokietnica 2 3 1 0 1 2 3 -1
553 Olimpia Nockowa 4 3 1 0 3 6 10 -4
554 Orzeł Harta 5 3 1 0 4 5 9 -4
555 Borkovia Borek Wielki 4 3 1 0 3 5 10 -5
556 Dragon Korzeniów 4 3 1 0 3 4 11 -7
557 Zryw Dydnia 6 3 1 0 5 9 17 -8
558 Tęcza Zręcin 7 3 1 0 6 11 20 -9
559 Dąb Dąbrowa 6 3 1 0 5 8 18 -10
560 Pionier Średnia Wieś 7 3 0 3 4 7 17 -10
561 Ostoja Kołaczyce 7 3 0 3 4 12 25 -13
562 Wisłoka Niegłowice 7 3 1 0 6 8 21 -13
563 LKS Niziny 6 3 1 0 5 6 19 -13
564 Rada Orzechowce 8 3 0 3 5 8 22 -14
565 LKS Warzyce 5 3 1 0 4 1 15 -14
566 Rotar Węglówka 6 3 1 0 5 10 27 -17
567 Sokół Sokolniki 8 3 1 0 7 15 36 -21
568 KS Zgórsko 7 3 1 0 6 8 33 -25
569 Orkan Zapałów 10 3 0 3 7 5 30 -25
570 Gabry Łukowe 6 3 1 0 5 9 35 -26
571 Herosi Krzaki-Słomiana 8 3 1 0 7 9 42 -33
572 Szkło Młyny 9 3 1 0 8 6 41 -35
573 Victoria Kidałowice 8 3 1 0 7 5 42 -37
574 Remix Niebieszczany 7 2 0 2 5 6 15 -9
575 Unia Korniaktów 7 2 0 2 5 10 22 -12
576 LKS Skołyszyn 8 2 0 2 6 8 24 -16
577 Leśna Wólka Podleśna 10 2 0 2 8 8 34 -26
578 Alabaster Łopuszka Wielka 1 1 0 1 0 1 1 0
579 Błękitni Zalesie 5 1 0 1 4 10 21 -11
580 Huragan Zdziechowice 7 1 0 1 6 7 21 -14
581 Orzeł Bieździedza 7 1 0 1 6 9 26 -17
582 KS Wydrza 8 1 0 1 7 11 30 -19
583 Sokół Malinie 9 1 0 1 8 7 27 -20
584 San Wierzawice 8 1 0 1 7 10 31 -21
585 Unia Łukawiec 8 1 0 1 7 8 33 -25
586 Sobol Niżatyce 8 1 0 1 7 7 34 -27
587 KS Jarocin 8 1 0 1 7 5 32 -27
588 Korona Rzeszów 11 1 0 1 10 13 54 -41
589 Unia Fredropol 10 1 0 1 9 9 50 -41
590 PKS UNUM Babice 0 0 0 0 0 0 0 0
591 Błękitni Wierzbna 0 0 0 0 0 0 0 0
592 KS Kisielów 1 0 0 0 1 0 1 -1
593 Iskra Cieszacin Wielki 1 0 0 0 1 2 4 -2
594 Płomień Chmielów 1 0 0 0 1 0 3 -3
595 KS Pełnatycze 1 0 0 0 1 0 3 -3
596 KSTŁK Stalowa Wola 1 0 0 0 1 0 3 -3
597 Huragan Rozbórz Długi 1 0 0 0 1 0 4 -4
598 Lechia II Sędziszów Małopolski 4 0 0 0 4 8 26 -18
599 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 5 0 0 0 5 7 28 -21
600 Płomień Zagorzyce 4 0 0 0 4 5 26 -21
601 Vigor Trzęsówka 4 0 0 0 4 3 29 -26
602 Orły Pstrągówka 6 0 0 0 6 7 35 -28
603 Sokół Dębica 5 0 0 0 5 1 29 -28
604 KS Biała Rzeszów 6 0 0 0 6 3 32 -29
605 Potok Dobrynin 7 0 0 0 7 6 37 -31
606 LKS Łąka 7 0 0 0 7 4 35 -31
607 Łazowianka Łazy 7 0 0 0 7 6 39 -33
608 Legia Oleszyce 6 0 0 0 6 6 39 -33
609 Orły Jabłonka 7 0 0 0 7 8 43 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Brak klubu - mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Zdrój Horyniec 11 30 10 0 1 49 7 42
2 Strażak Grochowe 13 27 9 0 4 35 18 17
3 Orzeł Torki 9 27 9 0 0 22 5 17
4 Fredro Surochów 10 25 8 1 1 35 9 26
5 Sanoczanka Święte 9 25 8 1 0 28 3 25
6 GKS Orły 9 25 8 1 0 26 6 20
7 Śląsk Wrocław 13 25 7 4 2 19 13 6
8 Pogoń-Sokół Lubaczów 12 24 7 3 2 23 7 16
9 Pogoń Szczecin 14 24 7 3 4 21 9 12
10 Arka Gdynia 14 24 7 3 4 21 16 5
11 Błażowianka Błażowa 10 23 7 2 1 24 10 14
12 Wieczysta Kraków 12 23 7 2 3 21 15 6
13 LKS Skołoszów 10 22 7 1 2 27 10 17
14 Ekoball Stal Sanok 11 22 7 1 3 26 15 11
15 Błękit Żołynia 10 22 7 1 2 24 14 10
16 KKS 1925 Kalisz 14 22 6 4 4 18 14 4
17 Motor Lublin 13 22 7 1 5 16 12 4
18 Pogoń Siedlce 14 22 6 4 4 23 21 2
19 Górnik Łęczna 14 22 6 4 4 13 16 -3
20 Piast Nowa Wieś 8 21 7 0 1 34 11 23
21 LKS Babicha 7 21 7 0 0 23 3 20
22 ŁKS Łowisko 8 21 7 0 1 23 4 19
23 Strug Tyczyn 9 21 6 3 0 27 10 17
24 Sokół Nisko 9 21 7 0 2 22 5 17
25 Podlasie Biała Podlaska 12 21 5 6 1 17 8 9
26 Czarni Pawłosiów 9 21 7 0 2 19 11 8
27 Wiraż Chłopice 10 21 7 0 3 44 12 32
28 Cosmos II Nowotaniec 8 21 7 0 1 29 7 22
29 LZS Kotowa Wola 8 21 7 0 1 34 14 20
30 KS Stobierna 7 21 7 0 0 22 4 18
31 Huragan Gniewczyna 8 21 7 0 1 28 12 16
32 LKS Łopuchowa 9 21 7 0 2 28 21 7
33 Avia Świdnik 12 21 6 3 3 23 16 7
34 Strzelec Dąbrowica 8 20 6 2 0 30 8 22
35 Tęcza Wysock 8 20 6 2 0 28 9 19
36 Grom Wyszatyce 8 20 6 2 0 27 9 18
37 Sparta Chorzelów 8 20 6 2 0 21 7 14
38 Victoria Czermin 9 20 6 2 1 24 13 11
39 Kotwica Kołobrzeg 13 20 5 5 3 29 24 5
40 Jagiellonia Białystok 14 20 5 5 4 26 24 2
41 Star Starachowice 12 20 6 2 4 15 13 2
42 Pogoń-Sokół II Lubaczów 7 19 6 1 0 37 3 34
43 Orzeł Przeworsk 8 19 6 1 1 39 9 30
44 Sanovia Lesko 7 19 6 1 0 24 7 17
45 GKS Groble 8 19 6 1 1 24 10 14
46 Radomyślanka Radomyśl Wielki 10 19 6 1 3 26 14 12
47 Tempo Nienaszów 8 19 6 1 1 22 13 9
48 Piast Tuczempy 9 19 6 1 2 19 13 6
49 Legion Pilzno 11 19 5 4 2 19 15 4
50 Stal Łańcut 11 19 5 4 2 23 18 5
51 Chełmianka Chełm 11 19 6 1 4 26 22 4
52 Wiślanie Jaśkowice 12 19 6 1 5 23 19 4
53 Legia Warszawa 12 19 5 4 3 18 17 1
54 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 19 6 1 5 12 12 0
55 Radunia Stężyca 13 19 5 4 4 15 18 -3
56 KP Zarzecze 7 18 6 0 1 40 9 31
57 Wisznia Nienowice 6 18 6 0 0 28 1 27
58 Zorza Łęki Dukielskie 7 18 6 0 1 32 6 26
59 LKS Golcowa 6 18 6 0 0 27 2 25
60 Bukowa Jastkowice 8 18 6 0 2 33 14 19
61 Atut Podborze 8 18 6 0 2 30 11 19
62 Wilga Widełka 6 18 6 0 0 22 5 17
63 Korona Tuchla 7 18 6 0 1 18 3 15
64 Plantator Nienadówka 8 18 5 3 0 22 8 14
65 Pogoń Leżajsk 8 18 6 0 2 25 12 13
66 LKS Głowienka 7 18 6 0 1 22 11 11
67 Grabniak Hucisko 8 18 6 0 2 21 11 10
68 Słowianin Grębów 8 18 6 0 2 22 13 9
69 Cosmos Nowotaniec 11 18 5 3 3 20 11 9
70 Igloopol Dębica 11 18 5 3 3 20 16 4
71 Cresovia Kalników 10 18 5 3 2 18 15 3
72 Górnik Zabrze 14 18 5 3 6 21 21 0
73 Lechia Gdańsk 13 18 5 3 5 15 15 0
74 San Hureczko 10 18 6 0 4 22 24 -2
75 Stal Rzeszów 14 18 5 3 6 18 22 -4
76 Chojniczanka Chojnice 14 18 5 3 6 16 20 -4
77 Lech Poznań 13 18 4 6 3 12 18 -6
78 Radomiak Radom 13 18 5 3 5 16 21 -5
79 Rotunda Krzeszów 8 17 5 2 1 28 13 15
80 Wisłok Strzyżów 8 17 5 2 1 17 4 13
81 Stal II Mielec 10 17 4 5 1 22 10 12
82 Łęg Stany 8 17 5 2 1 21 9 12
83 LKS Nagoszyn 9 17 5 2 2 32 21 11
84 LKS Miękisz Nowy 8 17 5 2 1 26 15 11
85 Czuwaj Przemyśl 9 17 5 2 2 25 16 9
86 LZS Ździary 9 17 5 2 2 22 13 9
87 LKS Jasionka 9 17 5 2 2 19 11 8
88 Start Lisie Jamy 9 17 5 2 2 21 16 5
89 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 17 5 2 4 20 15 5
90 Smoczanka Mielec 10 17 4 5 1 22 19 3
91 GKS Tychy 13 17 5 2 6 14 19 -5
92 Miedź Legnica 13 17 4 5 4 16 15 1
93 Warta Poznań 14 17 4 5 5 16 19 -3
94 Świdniczanka Świdnik 13 17 5 2 6 14 17 -3
95 Sokół Domaradz 6 16 5 1 0 28 5 23
96 KS Arłamów 7 16 5 1 1 27 8 19
97 Victoria Stary Dzików 6 16 5 1 0 22 4 18
98 Jodła Przychojec 8 16 5 1 2 23 9 14
99 Błękitni Jasienica Rosielna 6 16 5 1 0 18 4 14
100 Fenix Leszno 9 16 5 1 3 24 12 12
101 Polonia Kopytowa 6 16 5 1 0 22 10 12
102 Madras Goleszów 7 16 5 1 1 23 12 11
103 Nelson Polańczyk 6 16 5 1 0 17 6 11
104 Sokół II Kolbuszowa Dolna 9 16 5 1 3 26 16 10
105 Włókniarz Rakszawa 10 16 5 1 4 25 15 10
106 Azalia II Wola Zarczycka 8 16 5 1 2 23 13 10
107 Czarni Sójkowa 7 16 5 1 1 19 9 10
108 MKS Radymno 10 16 5 1 4 26 17 9
109 Olimpia Pysznica 8 16 5 1 2 25 16 9
110 Kolejarz Knapy 8 16 5 1 2 20 11 9
111 Czarni Jasło 8 16 5 1 2 19 10 9
112 Wólczanka Wólka Pełkińska 10 16 5 1 4 27 19 8
113 Delin Munina 9 16 5 1 3 21 14 7
114 Orzeł Rudnik 8 16 5 1 2 24 19 5
115 Siarka Tarnobrzeg 12 16 4 4 4 17 12 5
116 Sokół Sokołów Małopolski 10 16 5 1 4 27 23 4
117 Stal II Stalowa Wola 9 16 5 1 3 25 22 3
118 GKS Katowice 13 16 4 4 5 21 18 3
119 Wiki Sanok 9 16 5 1 3 14 11 3
120 Wisła Kraków 12 16 4 4 4 19 17 2
121 Korona Olszany 9 16 5 1 3 15 14 1
122 Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 16 5 1 3 21 22 -1
123 Lech II Poznań 13 16 4 4 5 15 16 -1
124 Polonia Warszawa 13 16 4 4 5 14 15 -1
125 Sokół Kamień 11 16 5 1 5 20 22 -2
126 ŁKS II Łódź 14 16 4 4 6 19 21 -2
127 Zryw Młodów 9 16 5 1 3 18 23 -5
128 Koniczynka Ocice 7 15 5 0 2 31 7 24
129 Inter Gnojnica 5 15 5 0 0 29 7 22
130 Victoria Budy Głogowskie 6 15 5 0 1 27 7 20
131 MKS Kańczuga 7 15 5 0 2 34 20 14
132 Florian Ostrowy Tuszowskie 5 15 5 0 0 14 3 11
133 KS Zaczernie 9 15 5 0 4 23 15 8
134 Orzeł Lubla 7 15 5 0 2 21 13 8
135 Grabowianka Grabówka 7 15 5 0 2 22 15 7
136 Łęg Łowce 8 15 4 3 1 16 9 7
137 Artmax Pikulice 7 15 5 0 2 16 10 6
138 Grom Mogielnica 6 15 5 0 1 14 9 5
139 Płomień Trześń 8 15 4 3 1 22 18 4
140 Kaskada Kamionka 9 15 4 3 2 12 9 3
141 Igloopol II Dębica 8 15 5 0 3 21 19 2
142 Wisłok Wiśniowa 11 15 4 3 4 19 17 2
143 Azalia Wola Zarczycka 8 15 5 0 3 16 14 2
144 Zamczysko Mrukowa 9 15 4 3 2 8 8 0
145 Korona Trójczyce 10 15 5 0 5 19 20 -1
146 Odra Opole 13 15 4 3 6 16 18 -2
147 Tęcza Kosienice 10 15 4 3 3 17 20 -3
148 Zagłębie II Lubin 15 15 4 3 8 20 27 -7
149 Hutnik Kraków 13 15 4 3 6 12 18 -6
150 Strumyk Malawa 11 15 5 0 6 18 25 -7
151 Wisłoka Dębica 12 15 4 3 5 17 24 -7
152 Zagłębie Lubin 13 15 4 3 6 16 24 -8
153 KS Wiązownica 12 15 4 3 5 17 31 -14
154 Janovia Janowiec 7 14 4 2 1 20 8 12
155 Iskra Zgłobień 10 14 4 2 4 25 16 9
156 KS Podwolina 8 14 4 2 2 19 12 7
157 Crasnovia Krasne 7 14 4 2 1 15 9 6
158 Podhale Nowy Targ 12 14 3 5 4 14 11 3
159 Izolator Boguchwała 11 14 4 2 5 18 16 2
160 Dromader Chrząstów 10 14 4 2 4 20 19 1
161 LKS Nakło 10 14 4 2 4 18 18 0
162 Dąb Dobkowice 10 14 4 2 4 22 23 -1
163 LKS Pustków 10 14 4 2 4 22 23 -1
164 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 12 14 4 2 6 24 26 -2
165 Skra Częstochowa 13 14 3 5 5 16 18 -2
166 KS Dąbrówki 9 14 4 2 3 15 17 -2
167 Start Pruchnik 10 14 4 2 4 20 23 -3
168 Raków Częstochowa 14 14 3 5 6 20 24 -4
169 Czerwoni Cewków 9 14 4 2 3 17 22 -5
170 Znicz Pruszków 14 14 4 2 8 11 21 -10
171 Osława Zagórz 6 13 4 1 1 28 13 15
172 Resovia III 5 13 4 1 0 22 7 15
173 Grunwald Rzeszów 6 13 4 1 1 16 4 12
174 Orzeł Kosowy 6 13 4 1 1 20 10 10
175 Jasiołka Świerzowa 6 13 4 1 1 17 7 10
176 Hetman Dąbrówka Wisłocka 6 13 4 1 1 18 9 9
177 LKS Czeluśnica 8 13 4 1 3 16 9 7
178 LKS Hłudno 6 13 4 1 1 15 8 7
179 OKS Wielowieś 8 13 3 4 1 18 12 6
180 Start Brzóza Stadnicka 6 13 4 1 1 16 10 6
181 LKS Brzyska Wola 8 13 4 1 3 14 8 6
182 Wisłok Sieniawa 6 13 4 1 1 15 10 5
183 Pogórze Dubiecko 10 13 4 1 5 21 17 4
184 Start Rymanów 8 13 3 4 1 15 11 4
185 KS Zarzecze 7 13 4 1 2 12 8 4
186 Dąbrówka Stara Jastrząbka 9 13 4 1 4 21 18 3
187 Przełom Besko 8 13 4 1 3 13 12 1
188 Czarni Lipa 8 13 4 1 3 12 13 -1
189 Złotsan Kuryłówka 8 13 4 1 3 18 20 -2
190 Głogovia Głogów Małopolski 11 13 4 1 6 14 18 -4