2024-03-17 16:25:31

Bartłomiej Wasiluk: W drugą połowę weszliśmy odmienieni

fot. P. Golonka/ Resovia
fot. P. Golonka/ Resovia
- Powiedzieliśmy sobie dużo słów w szatni, a sztab przeprowadził zmiany. Chcieliśmy grać cierpliwie i finalnie cieszymy się z trzech punktów- mówił po meczu z Termalicą Bartłomiej Wasiluk w wywiadzie udzielonym mediom klubowym. 
 
 - Mecz idealnie nam się ułożył, bo graliśmy w przewadze dwóch zawodników i jedyne czego nam zabrakło to cierpliwości. Chcieliśmy za szybko i nam to nie wychodziło. Termalica już od 25. minuty grała na czas, więc im to wszystko było na rękę. Straciliśmy bramkę po kontrze, gdzie to jest niebywałe grając w ośmiu. Powiedzieliśmy sobie w szatni bardzo dużo słów i w drugą połowę weszliśmy odmienieni- mówił Bartłomiej Wasiluk
 
- Cieszę się bardzo, bo była to bramka na 2-1 i złapaliśmy troszeczkę oddechu. Musieliśmy strzelić jeszcze trzecią, żeby być już do końca meczu spokojnym. Powiedzieliśmy sobie dużo słów w szatni, sztab przeprowadził zmiany. Chcieliśmy grać cierpliwie i finalnie cieszymy się z trzech punktów- dodał pomocnik Resovii. 
 
Zobaczcie całą rozmowę dla Resovia TV:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

JK 2024-03-18 12:32:06

Bardzo słabą formę prezentują piłkarze Resovii. Gdyby nie 2 czerwone kartki nie wygraliby w Niecieczy.

Gra bez pomysłu, bez polotu. Nie ma kto kreować sytuacji.

Do JK 2024-03-18 12:55:51

Zgadza się, ale najważniejsze 3 punkty. Walczymy i twardo stąpamy po ziemi, a nie pierd.olimy jak ci kupieni przez FIBREJN z darmowymi karnetami, ze gramy o ligę mistrzów mając punkt więcej.

fino 2024-03-18 14:42:02

Jeszcze chwile i zejdziecie na ziemię .
Fart się niedługo skończy , przyjdą mecze trudniejsze z Łęczną , Tychami , Arką , Wisła , Miedzią , Motorem to was szybko zweryfikują .

Do fino 2024-03-18 16:32:33

Tak jak was weryfikuja - 8 meczy i 5 pkt. Kiedy wy kibice fibrejnu w koncu otworzycie oczy. Cierpicie na jakas manie wyzszosci - kompletnie niczym nie poparta.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij