2024-03-01 11:06:00

Jacek Klimek oficjalnie kandydatem na prezydenta Mielca!

Czy Jacek Klimek zostanie prezydentem Mielca? (fot. własne)
Czy Jacek Klimek zostanie prezydentem Mielca? (fot. własne)
Jacek Klimek został kandydatem na prezydenta Mielca. Prezes PGE FKS Stali Mielec oficjalnie potwierdził start w wyborach!
 
I stało się! Jacek Klimek powołał Komitet Wyborczy Wyborców Jacek Klimek. Kandydatem tego ugrupowania na prezydenta Mielca będzie Jacek Klimek. Ponadto Komitet wystawi swoich kandydatów w wyborach na radnych do Rady Miejskiej.
 
- Chciałbym oficjalnie zakomunikować, że będę brał udział w wyborach na stanowisko Prezydenta miasta Mielca. Jestem kandydatem niezależnym, nigdy nie byłem politykiem i nigdy nie należałem do żadnej partii. Nie jestem samorządowcem, ale to moja zaleta, bo nie jestem obciążony żadnymi zobowiązaniami i nawykami - powiedział sam zainteresowany.

Jacek Klimek: 1. Solidne zarządzanie, 2. Poprawa życia wszystkich mieszkańców, 3. Infrastruktura i polityka przestrzenna, 4. Przedsiębiorczość

Prezes PGE FKS Stali Mielec będzie chciał zapewnić przyszłość, rozwój oraz dobrobyt miastu. W związku z tym jego porgram wyborczy opiera się na czterech punktach.
 
- Przez ostatnie cztery lata pracowałem na rzecz ekstraklasowego klubu piłki nożnej. Dzięki sprawnemu zarządzaniu, konsekwentnej i ciężkiej pracy, dziś nasz klub jest w zupełnie innym miejscu, niż gdy go przejmowałem z siedmioma milionami długu. Dziś to organizacja, która generuje zyski. Mam też pomysł na Mielec, pomysł na to, jak poprawić funkcjonowanie naszego miasta, by było przyjazne dla mieszkańców, dobrze zarządzane, a co najważniejsze by się rozwijało. Moja oferta dla mielczan to: 1. Solidne zarządzanie, 2. Poprawa życia wszystkich mieszkańców, 3. Infrastruktura i polityka przestrzenna, 4. Przedsiębiorczość - dodał Klimek.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

Stańczyk 2024-03-01 14:01:07

I po co ci chłopie polityka. Najpierw sprwadź życorosys

mielcok 2024-03-02 16:17:07

panie klimek nie sztuka jest zrobic wynik jsak sie mialo za plecami porębę i kapinosa bedac prezydentem trzeba te pieniadze zorganizowac a nie wydawac tylko .ten sklad do rady miasta to zart i lepiec zacznij patrzec za plecy do ten rudy G. CZYTAJ FALSZYWY tylko patrzy jak pan sie potknie

~anonim 2024-03-02 21:51:36

Finansowanie zawodowych klubów z pieniędzy podatników powinno być zabronione.

napewno 2024-03-03 17:17:36

chyba klimek przelicytowal . niewielkie szanse na prezydenta ale gdy okret tonie to trzeba uciekac jak kiedys historia sie powtarza kiedys tez zostawił Stal.....i znowu zostanie mu psia karma ale co pozostali przyd****asy zrobia?

drNO 2024-04-04 14:31:26

do Anonim: wtedy 90% zawodowych klubów do piachu....

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij