2024-02-09 16:55:04

RELACJA NA ŻYWO: Stal Mielec - Puszcza Niepołomice [KOMENTARZ LIVE]

Stal Mielec (biało-niebieskie stroje) w pierwszym tegorocznym spotkaniu o punkty zmierzy się z Puszczą Niepołomice (fot. stalmielec.com)
Stal Mielec (biało-niebieskie stroje) w pierwszym tegorocznym spotkaniu o punkty zmierzy się z Puszczą Niepołomice (fot. stalmielec.com)
Relacja na żywo z meczu PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Stalą Mielec a Puszczą Niepołomice. Spotkanie skomentuje Marcel Kowalczuk.
 
Relacja na żywo [komentarz live] z meczu PKO BP Ekstraklasy PGE FKS Stal Mielec - Puszcza Niepołomice (piątek, 9 lutego, godz. 18:00). Spotkanie skomentuje Marcel Kowalczuk.

Jakiś czas temu ruszyliśmy z cyklem podcastów "Młody przy mikrofonie", w których Marcel Kowalczuk komentuje dla Was mecze PGE FKS Stali Mielec.

Marcel Kowalczuk ma 15 lat, a od siedmiu jest związany z Akademią Stali Mielec. Od blisko roku, pomimo młodego wieku, próbuje swoich sił w roli dziennikarza. Możecie go znaleźć na Facebooku, YouTube czy TikToku. Współpracuje także z Radiem Gol, gdzie komentuje mecze na żywo.

Relacja na żywo: Stal Mielec vs. Puszcza Niepołomice [KOMENTARZ LIVE]

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij