2014-08-24 16:08:22

Kolbuszowianka ograła Rzemieślnika Pilzno i wciąż jest liderem 4 ligi

Kolbuszowianka pokonała piłkarzy Rzemieślnika Pilzno 2-1 i wciąż jest liderem 4 ligi podkarpackiej.

Mecz lepiej rozpoczęli goście. Już w 5. minucie gola dla Rzemieślnika Pilzno zdobył Jakub Zaskalski. Do przerwy przyjezdni prowadzili 1-0.

Za odrabianie strat piłkarze Kolbuszowianki wzięli się w ostatnich dwóch kwadransach. Najpierw do siatki trafił Paweł Lorenc, a na kilka minut przed końcem wynik spotkania na 2-1 ustalił Bartłomiej Fryc.

Goście kończyli ten pojedynek w dziesiątkę - w końcówce czerwoną kartką (druga żółta) ukarany został Paweł Pisarczyk.

Dla Kolbuszowianki było to już czwarte zwycięstwo z rzędu. Prowadzony przez Oskara Fryca nie stracił jeszcze punktu i jest samodzielnym liderem 4 ligi podkarpackiej.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - RZEMIEŚLNIK PILZNO 2-1 (0-1)

0-1 Zaskalski (5)
1-1 Lorenc (65)
2-1 B. Fryc (86)

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński - Trela, Pydych, Tragarz (80. Czekaj), Wiśniowski, Pisarczyk, Leśniowski, Zaskalski, Kłos (75. Gawęda), Florian, Mazela (65. Artur Łazowski)

Żółte kartki: Kłos, Wiśniowski, Pydych, Pisarczyk. Czerwona kartka: Pisarczyk (90, druga żółta)

źródło: polskieligi.net / rzemieslnikpilzno.pl