2014-08-24 17:50:29

Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1-1. Goście nadal niepokonani

Piast Tuczempy zremisował z Cosmosem Nowotaniec 1-1 w meczu 4. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Miejscowi objęli prowadzenie w 24. minucie spotkania po strzale Tomasza Pasaja. Ten rezultat utrzymywał się już prawie do końca meczu.

Dopiero w 89. minucie pojetynku wyrównującego gola dla Cosmosu Nowotaniec zdobył Piotr Laskowski.

Piłkarze z Nowotańca są jednym z trzech zespołów w 4 lidze podkarpackiej, który w tym sezonie jeszcze nie przerwał. Pozostałe to Kolbuszowianka i beniaminek ze Skołoszowa.

PIAST TUCZEMPY - COSMOS NOWOTANIEC 1-1 (1-0)

1-0 Pasaj (24)
1-1 Laskowski (89)

Piast Tuczempy: P. Strawa - Jaroch, Kud, Szuflita, Wielgosz, D. Mikulec, Wota, K. Mikulec, Pasaj, Łukasiewicz (80. Socha), Kubas (81. Kierepka)

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Pluskwik, Szałankiewicz, Sobota, Wójcik, Laskowski, Śliwiak, Zima, Kuzicki, Szatkowski, Gołda (46. Florek)

Sędziowali: Paweł Charchut oraz Sebastian Antosiewicz o Grzegorz Pytko (Rzeszów). Żółte kartki: Gołda, Pasaj, D. Mikulec, Sobota

źródło: kspiasttuczempy1937.futbolowo.pl