2014-08-24 21:34:08

LKS Skołoszów wciąż bez porażki. Wojciech Pilawa uratował punkt

LKS Skołoszów zremisował w Nowej Dębie ze Stalą 2-2 i wciąż nie przegrał jeszcze meczu w tym sezonie. Obydwa gole dla gości zdobył Wojciech Pilawa.

Piłkarze Stali Nowa Dęba weszli w mecz wręcz idealnie. Już w pierwszej minucie meczu na listę strzelców wpisał się Wojciech Dudek i było 1-0.

Wyrównujący gol dla LKS-u Skołoszów padł jednak już 10 minut później - jego autorem był bohater gości Wojciech Pilawa.

W 76. minucie gospodarze znów wyszli na prowadzenie po trafieniu Łukasza Rożnowskiego, ale w końcówce spotkania ponownie odpowiedzieli goście. Bramkę na wagę punktu dla beniaminka ze Skołoszowa, i swoją drugą w tym meczu, zdobył Pilawa (z rzutu karnego).

Tym samym gracze gości w dalszym ciągu nie przegrali jeszcze meczu w 4 lidze podkarpackiej.

STAL NOWA DĘBA - LKS SKOŁOSZÓW 2-2 (1-1)

1-0 Dudek (1)
1-1 Pilawa (11)
2-1 Rożnowski (76)
2-2 Pilawa (87-karny)

Stal Nowa Dęba: Kotrych - Wydro (52. Dudziak), Dudek, Rachwał, Kwaśnik, Frankiewicz, Rożnowski, Sz. Serafin, R. Marek (90. Witkowski) - Wilk, K. Serafin

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Franków (69. Mazurkiewicz), Turczyn (20.  Przytuła), Demski, Kolanek, K. Buczkowski, Lisańczuk, Gorczyca, Pacuła (59. Broda) - M. Buczkowski (79. Kalinowski), Pilawa

Sędziował: Antoni Pelczarski (Krosno). Żółte kartki: Kwaśnik, Rożnowski - Demski, Lisańczuk

źródło: polskieligi.net / LKS Skołoszów