2014-07-07 10:07:21

Siarka Tarnobrzeg lepsza od rezerw Rubina Kazań

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali z rezerwami rosyjskiego Rubina Kazań 2-1. Pojawiło się kilku nowych zawodników testowanych.

Wszystkie trzy gole padły w końcówce meczu. Gola na 1-0 dla Siarki Tarnobrzeg zdobył w 75. minucie Marcin Truszkowski.

Chwilę później wyrównał Nikołaj Kalinskij, a na minutę przed końcem wygraną tarnobrzeżanom zapewnił Robert Tunkiewicz.

W drużynie prowadzonej przez Tomasza Tułacza pojawiło się aż 9 nowych zawodników testowanych:
  • 20-letni obrońca Adam Radecki (Jagiellonia Białystok)
  • 20-letni obrońca Radosław Robakowski (Arka II Gdynia)