2018-07-11 15:41:29

Sparing Stali Stalowa Wola z Avią Świdnik odwołany

Podobne tematy Stal Stalowa Wola 2 liga
Stalówka odwołała sparing z Avią Świdnik (fot. archiwum)
Stal Stalowa Wola odwołała zaplanowany na dziś sparing z trzecioligową Avią Świdnik. Zawodnicy "Stalówki" dostali dziś wolne.
 
 
 
Nie milkną echa wczorajszych medialnych doniesień z obozu Stali Stalowa Wola, wobec których pracę miał stracić Krzysztof Łętocha.
 
- Trener o tym nadal nic nie wie, nadal nie dostał wypowiedzenia - powiedziała nam osoba blisko związana z klubem. 
 
Całe zamieszanie spowodowało że został odwołany dzisiejszy trening oraz sparing z Avią Świdnik, a zawodnicy "Stalówki" dostali dziś wolne.
 
- Następne zajęcia odbędą się jutro o 17 nadal pod wodzą Krzysztofa Łętochy - kończy nasz rozmówca.
 
Sytuacja na lini trener Krzysztof Łętocha - prezes Zbigniew Rogowski może być spowodowana jutrzejszym walnym zebraniem, na którym mają być podjęte decyzje odnośnie dalszych rządów aktualnego sternika klubu ze Stalowe Woli. 
 
Kolejna osoba blisko związana z klubem ze Stalowej Woli mówi nam że żadnego pracownika prezes nie poinformował o wypowiedzeniu. Będziemy dalej przyglądać się sytuacji klubu z Hutniczej 15.
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Mirage 2018-07-11 19:09:50 1 0

To popierdolcie ta osobę bo gówno wie czyli nic nie wie. Wstawiacie jakieś nic nie znaczące posty. Domysły anonima nikogo nie obchodzą.

stalówka 2018-07-11 20:19:35 0 2

Dlaczego trzymacie strone ku..y z mielca? Robi wszystko aby ośmieszyć klub. Prezes go wywalił, a on chce za szelką cenę zostać - zresztą tak samo postępuje jak było w Stali Rzeszów. Dość takim padalcom!!!! To co dzisiaj się stalo przez niego to jest .... kur..a skandal. Byłem - usłyszałem - widziałem.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem