2018-01-19 13:01:53

Stal Stalowa Wola pokonała Górnik Łęczna w sparingu

(fot.facebook.com/gornikleczna)
Stal Stalowa Wola pokonała w środowym sparingu pierwszoligowy Górnik Łęczna 4-3 na wyjeździe. Do przerwy było 2-2. "Stalówka" testowała dwóch zawodników.

Stal Stalowa Wola pokonała Górnik Łęczna w środowym sparingu rozegranym na stadionie w Łęcznej. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Grzegorz Bonin już w 8 minucie meczu.

Na odpowiedź przyjezdnych nie trzeba było długo czekać. Dwoma trafieniami pomiędzy 23. a 33. minutą popisał się Michał Trąbka, ale dwie minuty przed końcem pierwszej części gry Łukasz Sosnowski zdobył bramkę wyrównująca i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-2.

Po zmianie stron padły jeszcze trzy bramki. Najpierw w 73. minucie meczu gola na 3-2 dla przyjezdnych strzelił Maciej Koziara, jedenaście minut później Filip Karbowy strzelił gola na 3-3. Wynik spotkania ustalił Michał Mistrzyk minutę przed koncem meczu.

Mecz miał charakter szkoleniowy, wynik nie był najistotnieszy. Opiekun Stali Stalowa Wola, Krzysztof Łętocha testował między innymi Bartosza Pikula z Zagłębia Sosnowiec i Macieja Koziarę z Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubelskie.

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 3-4 (2-2)

Górnik Łęczna:
Sergiusz Prusak (46. Damian Podleśny) - Robert Pisarczuk (46. Paweł Sasin), Arkadiusz Kasperkiewicz (46. Łukasz Wiech), Łukasz Sosnowski (46. Marcin Flis), Rafał Kosznik (46. Dariusz Jarecki) - Grzegorz Bonin (46. Michał Zuber), Łukasz Tymiński (46. Radosław Pruchnik), Tomasz Makowski (46. Filip Karbowy), Michał Suchanek (46. Filip Szewczyk) - Sebastian Szerszeń (46. Damian Warchoł, 50. Sebastian Szerszeń), Patryk Szysz (46. zawodnik testowany).

Stal Stalowa Wola: Dorian Frątczak - Adam Waszkiewicz, Grzegorz Janiszewski, Sebastian Zalepa, Szymon Jarosz, Bartosz Sobotka - Andrzej Trubeha, Bruno Żołądź, Stepan Hirśkyj, Michał Trąbka - Bartosz Pikul.
Ponadto wystąpili także: Michał Mistrzyk, Jakub Chrzanowski, Maciej Koziara, Damian Bawor, Mateusz Bukowiec, Michał Wawrzyniak, Łukasz Konefał