Tutaj znajdziesz wynik meczu Grom Handzlówka - Orzeł Wysoka Łańcucka rozegranego w ramach 18. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz Grom Handzlówka - Orzeł Wysoka Łańcucka, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Grom Handzlówka vs. Orzeł Wysoka Łańcucka, informacje o pozostałych meczach 18. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.
18. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III
2024-05-25, godz. 17:00
Grom Handzlówka
Orzeł Wysoka Łańcucka
Rzeszów > Klasa B, gr. III: Grom Handzlówka - Orzeł Wysoka Łańcucka (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2023-10-29 | Orzeł Wysoka Łańcucka | 2 - 1 | Grom Handzlówka | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2021-06-02 | Orzeł Wysoka Łańcucka | 4 - 1 | Grom Handzlówka | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2020-08-23 | Grom Handzlówka | 1 - 1 | Orzeł Wysoka Łańcucka | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2019-10-13 | Orzeł Wysoka Łańcucka | 3 - 1 | Grom Handzlówka | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2019-04-20 | Grom Handzlówka | 0 - 2 | Orzeł Wysoka Łańcucka | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2018-09-09 | Orzeł Wysoka Łańcucka | 1 - 2 | Grom Handzlówka | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
Rzeszów > Klasa B, gr. III: inne mecze tej kolejki
Dąb Kosina | ? - ? | Czarni Kraczkowa | |
Galicja Chmielnik | ? - ? | Arka Albigowa | |
Polonia Hyżne | ? - ? | Pogórze Bachórz | |
KS Pawłokoma | ? - ? | Orzeł Harta | |
Grom Handzlówka | ? - ? | Orzeł Wysoka Łańcucka |
Rzeszów > Klasa B, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orzeł Wysoka Łańcucka | 12 | 24 | 8 | 0 | 4 | 25 | 12 | 13 | |
2 | KS Pawłokoma | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 24 | 10 | 14 | |
3 | Czarni Kraczkowa | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 29 | 22 | 7 | |
4 | Dąb Kosina | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 25 | 22 | 3 | |
5 | Polonia Hyżne | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 28 | 22 | 6 | |
6 | Arka Albigowa | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 18 | 22 | -4 | |
7 | Orzeł Harta | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 15 | 20 | -5 | |
8 | Pogórze Bachórz | 12 | 10 | 2 | 4 | 6 | 19 | 33 | -14 | |
9 | Galicja Chmielnik | 12 | 10 | 2 | 4 | 6 | 24 | 41 | -17 | |
10 | Grom Handzlówka | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 18 | 21 | -3 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |