Tabela: Rzeszów > Klasa B, gr. III (sezon 2023/2024) Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orzeł Wysoka Łańcucka | 12 | 24 | 8 | 0 | 4 | 25 | 12 | 13 | |
2 | KS Pawłokoma | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 24 | 10 | 14 | |
3 | Czarni Kraczkowa | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 29 | 22 | 7 | |
4 | Dąb Kosina | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 25 | 22 | 3 | |
5 | Polonia Hyżne | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 28 | 22 | 6 | |
6 | Arka Albigowa | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 18 | 22 | -4 | |
7 | Orzeł Harta | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 15 | 20 | -5 | |
8 | Pogórze Bachórz | 12 | 10 | 2 | 4 | 6 | 19 | 33 | -14 | |
9 | Galicja Chmielnik | 12 | 10 | 2 | 4 | 6 | 24 | 41 | -17 | |
10 | Grom Handzlówka | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 18 | 21 | -3 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Arka Albigowa - mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Pawłokoma | 7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 20 | 7 | 13 | |
2 | Dąb Kosina | 6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 12 | 7 | 5 | |
3 | Czarni Kraczkowa | 6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 14 | 10 | 4 | |
4 | Arka Albigowa | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | |
5 | Polonia Hyżne | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 20 | 14 | 6 | |
6 | Grom Handzlówka | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 11 | 4 | 7 | |
7 | Orzeł Wysoka Łańcucka | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 11 | 6 | 5 | |
8 | Galicja Chmielnik | 6 | 7 | 1 | 4 | 1 | 19 | 20 | -1 | |
9 | Pogórze Bachórz | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | -3 | |
10 | Orzeł Harta | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 9 | 11 | -2 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Arka Albigowa - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orzeł Wysoka Łańcucka | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 14 | 6 | 8 | |
2 | Czarni Kraczkowa | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 15 | 12 | 3 | |
3 | Dąb Kosina | 6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 13 | 15 | -2 | |
4 | KS Pawłokoma | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | |
5 | Polonia Hyżne | 6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 8 | 8 | 0 | |
6 | Orzeł Harta | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | |
7 | Arka Albigowa | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 17 | -7 | |
8 | Pogórze Bachórz | 7 | 3 | 0 | 3 | 4 | 12 | 23 | -11 | |
9 | Galicja Chmielnik | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 5 | 21 | -16 | |
10 | Grom Handzlówka | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 7 | 17 | -10 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Arka Albigowa - ostatnie mecze
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-04-28 | Czarni Kraczkowa | 2 - 2 | Arka Albigowa | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2024-04-21 | Arka Albigowa | 1 - 0 | Grom Handzlówka | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2024-04-13 | Arka Albigowa | 1 - 0 | KS Pawłokoma | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2023-11-05 | Arka Albigowa | 1 - 0 | Orzeł Wysoka Łańcucka | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2023-10-22 | Grom Handzlówka | 2 - 2 | Arka Albigowa | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2023-10-15 | Arka Albigowa | 1 - 2 | Czarni Kraczkowa | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2023-10-08 | Orzeł Harta | 2 - 3 | Arka Albigowa | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2023-10-01 | Arka Albigowa | 0 - 1 | Dąb Kosina | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2023-09-16 | Arka Albigowa | 2 - 0 | Galicja Chmielnik | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2023-09-09 | Polonia Hyżne | 6 - 3 | Arka Albigowa | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2023-09-02 | Arka Albigowa | 2 - 2 | Pogórze Bachórz | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2023-08-26 | KS Pawłokoma | 5 - 0 | Arka Albigowa | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
Arka Albigowa - strzelcy bramek Umieść na swojej stronie
Lp. | Piłkarz | Bramki |
---|---|---|
Brak statystyk |