Tutaj znajdziesz wynik meczu Unia Korniaktów - Iskra Jawornik Polski rozegranego w ramach 15. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. II. Informacje meczowe, kiedy mecz Unia Korniaktów - Iskra Jawornik Polski, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Unia Korniaktów vs. Iskra Jawornik Polski, informacje o pozostałych meczach 15. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.
15. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2024-03-31, godz. 11:00
Unia Korniaktów
Iskra Jawornik Polski
Rzeszów > Klasa A, gr. II: Unia Korniaktów - Iskra Jawornik Polski (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2023-08-27 | Iskra Jawornik Polski | 2 - 1 | Unia Korniaktów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-06-01 | Unia Korniaktów | 4 - 3 | Iskra Jawornik Polski | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2022-10-29 | Iskra Jawornik Polski | 2 - 2 | Unia Korniaktów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2022-05-14 | Iskra Jawornik Polski | 1 - 0 | Unia Korniaktów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2021-10-02 | Unia Korniaktów | 3 - 2 | Iskra Jawornik Polski | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2021-05-19 | Iskra Jawornik Polski | 5 - 1 | Unia Korniaktów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2020-08-19 | Unia Korniaktów | 1 - 1 | Iskra Jawornik Polski | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
Rzeszów > Klasa A, gr. II: inne mecze tej kolejki
Markovia Markowa | 1 - 2 | KS Stobierna | |
Astra Medynia Głogowska | 1 - 0 | Dynovia Dynów | |
Zorza Trzeboś | 2 - 3 | LKS Wola Dalsza | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | 1 - 1 | Crasnovia Krasne | |
Rzemieślnik Strażów | 2 - 2 | Herkules Trzebuska | |
Szarotka Rogóżno | 0 - 3 * | HALO Hyżne | |
Unia Korniaktów | ? - ? | Iskra Jawornik Polski |
Rzeszów > Klasa A, gr. II - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stobierna | 20 | 44 | 13 | 5 | 2 | 48 | 22 | 26 | |
2 | Crasnovia Krasne | 18 | 39 | 12 | 3 | 3 | 54 | 21 | 33 | |
3 | LKS Wola Dalsza | 18 | 35 | 11 | 2 | 5 | 37 | 30 | 7 | |
4 | Zorza Trzeboś | 19 | 34 | 10 | 4 | 5 | 33 | 20 | 13 | |
5 | Dynovia Dynów | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 38 | 29 | 9 | |
6 | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | 19 | 31 | 9 | 4 | 6 | 43 | 29 | 14 | |
7 | Iskra Jawornik Polski | 18 | 31 | 9 | 4 | 5 | 41 | 29 | 12 | |
8 | Herkules Trzebuska | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 40 | 36 | 4 | |
9 | Szarotka Rogóżno | 19 | 19 | 6 | 1 | 12 | 28 | 56 | -28 | |
10 | Rzemieślnik Strażów | 18 | 19 | 5 | 4 | 9 | 36 | 45 | -9 | |
11 | Astra Medynia Głogowska | 18 | 19 | 6 | 1 | 11 | 27 | 38 | -11 | |
12 | HALO Hyżne | 19 | 16 | 3 | 7 | 9 | 16 | 28 | -12 | |
13 | Markovia Markowa | 19 | 7 | 1 | 4 | 14 | 22 | 58 | -36 | |
14 | Unia Korniaktów | 13 | 5 | 1 | 2 | 10 | 14 | 36 | -22 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |