Tabela: Rzeszów > Klasa A, gr. II (sezon 2023/2024) Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stobierna | 20 | 44 | 13 | 5 | 2 | 48 | 22 | 26 | |
2 | Crasnovia Krasne | 18 | 39 | 12 | 3 | 3 | 54 | 21 | 33 | |
3 | LKS Wola Dalsza | 18 | 35 | 11 | 2 | 5 | 37 | 30 | 7 | |
4 | Zorza Trzeboś | 19 | 34 | 10 | 4 | 5 | 33 | 20 | 13 | |
5 | Dynovia Dynów | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 38 | 29 | 9 | |
6 | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | 19 | 31 | 9 | 4 | 6 | 43 | 29 | 14 | |
7 | Iskra Jawornik Polski | 18 | 31 | 9 | 4 | 5 | 41 | 29 | 12 | |
8 | Herkules Trzebuska | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 40 | 36 | 4 | |
9 | Szarotka Rogóżno | 19 | 19 | 6 | 1 | 12 | 28 | 56 | -28 | |
10 | Rzemieślnik Strażów | 18 | 19 | 5 | 4 | 9 | 36 | 45 | -9 | |
11 | Astra Medynia Głogowska | 18 | 19 | 6 | 1 | 11 | 27 | 38 | -11 | |
12 | HALO Hyżne | 19 | 16 | 3 | 7 | 9 | 16 | 28 | -12 | |
13 | Markovia Markowa | 19 | 7 | 1 | 4 | 14 | 22 | 58 | -36 | |
14 | Unia Korniaktów | 13 | 5 | 1 | 2 | 10 | 14 | 36 | -22 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Dynovia Dynów - mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iskra Jawornik Polski | 11 | 24 | 7 | 3 | 1 | 32 | 17 | 15 | |
2 | Crasnovia Krasne | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 32 | 10 | 22 | |
3 | Zorza Trzeboś | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 17 | 5 | 12 | |
4 | Dynovia Dynów | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 28 | 14 | 14 | |
5 | KS Stobierna | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 21 | 13 | 8 | |
6 | LKS Wola Dalsza | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 18 | 12 | 6 | |
7 | Herkules Trzebuska | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 21 | 17 | 4 | |
8 | Astra Medynia Głogowska | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 16 | 20 | -4 | |
9 | Szarotka Rogóżno | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 20 | 27 | -7 | |
10 | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | 6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 16 | 3 | 13 | |
11 | HALO Hyżne | 10 | 11 | 2 | 5 | 3 | 8 | 9 | -1 | |
12 | Rzemieślnik Strażów | 10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 19 | 30 | -11 | |
13 | Markovia Markowa | 6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 7 | 13 | -6 | |
14 | Unia Korniaktów | 7 | 2 | 0 | 2 | 5 | 10 | 22 | -12 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Dynovia Dynów - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stobierna | 10 | 24 | 7 | 3 | 0 | 27 | 9 | 18 | |
2 | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 27 | 26 | 1 | |
3 | Crasnovia Krasne | 8 | 17 | 5 | 2 | 1 | 22 | 11 | 11 | |
4 | LKS Wola Dalsza | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 19 | 18 | 1 | |
5 | Zorza Trzeboś | 9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 16 | 15 | 1 | |
6 | Herkules Trzebuska | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 19 | 19 | 0 | |
7 | Rzemieślnik Strażów | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 17 | 15 | 2 | |
8 | Dynovia Dynów | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 10 | 15 | -5 | |
9 | Iskra Jawornik Polski | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 12 | -3 | |
10 | HALO Hyżne | 9 | 5 | 1 | 2 | 6 | 8 | 19 | -11 | |
11 | Astra Medynia Głogowska | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 11 | 18 | -7 | |
12 | Szarotka Rogóżno | 9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 8 | 29 | -21 | |
13 | Unia Korniaktów | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 4 | 14 | -10 | |
14 | Markovia Markowa | 13 | 2 | 0 | 2 | 11 | 15 | 45 | -30 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Dynovia Dynów - ostatnie mecze
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-05-01 | Dynovia Dynów | 3 - 3 | KS Stobierna | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2024-04-28 | Zorza Trzeboś | 1 - 0 | Dynovia Dynów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2024-04-21 | Markovia Markowa | 0 - 3 | Dynovia Dynów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2024-04-13 | Szarotka Rogóżno | 0 - 3* | Dynovia Dynów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2024-04-06 | Dynovia Dynów | 2 - 1 | Crasnovia Krasne | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2024-03-30 | Astra Medynia Głogowska | 1 - 0 | Dynovia Dynów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2024-03-23 | Dynovia Dynów | 0 - 2 | Rzemieślnik Strażów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-11-11 | Dynovia Dynów | 0 - 1 | Unia Korniaktów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-11-04 | Iskra Jawornik Polski | 7 - 0 | Dynovia Dynów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-10-28 | Dynovia Dynów | 5 - 2 | Herkules Trzebuska | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-10-22 | LKS Wola Dalsza | 0 - 0 | Dynovia Dynów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-10-14 | Dynovia Dynów | 3 - 0 | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-10-07 | Dynovia Dynów | 5 - 0 | HALO Hyżne | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-09-30 | KS Stobierna | 1 - 4 | Dynovia Dynów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-09-23 | Dynovia Dynów | 0 - 1 | Zorza Trzeboś | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-09-16 | Dynovia Dynów | 2 - 1 | Markovia Markowa | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-09-09 | Dynovia Dynów | 5 - 2 | Szarotka Rogóżno | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-09-02 | Crasnovia Krasne | 3 - 0 | Dynovia Dynów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-08-26 | Dynovia Dynów | 3 - 1 | Astra Medynia Głogowska | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
2023-08-19 | Rzemieślnik Strażów | 2 - 0 | Dynovia Dynów | Rzeszów > Klasa A, gr. II |
Dynovia Dynów - strzelcy bramek Umieść na swojej stronie
Lp. | Piłkarz | Bramki |
---|---|---|
Brak statystyk |