2011-01-23 14:51:05

Stalówka ćwiczy z trenerem MMA

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola będą mieli wyjątkowo urozmaicone treningi. Część ich zajęć prowadzić mają przedstawiciele stalowowolskiego klubu sportów walki.

Stal nawiązała współpracę z klubem Kaito, w którym prowadzone są między innymi treningi MMA, czyli mieszanych sztuk walki.

- Nawiązaliśmy współpracę z Klubem Kaito w zakresie przygotowania fizycznego naszych piłkarzy – mówi Mariusz Szymański z Stal Stalowa Wola PSA. – Był już na treningu jeden z trenerów, rozpisze zajęcia z naszym zespołem.

Trener Sławomir Adamus w dalszym ciągu poszukuje wzmocnień do swojej drużyny. Tymczasem do szkoleniowca zielono-czarnych zgłosił się ostatnio Bartosz Szepeta, pomocnik, który grał w Oderce Opole, a w przeszłości między innymi w Hetmanie Zamość, Świcie Nowy Dwór i Miedzi Legnica. Ma on wziąć udział w meczu kontrolnym Stali z AMSPN Hetman Zamość w sobotę 29 stycznia.
 
W tym tygodniu w Stalowej Woli mogą natomiast pojawić się również młodzi zawodnicy z Korony Kielce z drużyny Młodej Ekstraklasy. To efekt współpracy jaką nawiązały Stal i Korona, dzięki której jest możliwa wymiana piłkarzy.
 
źródło: Echo Dnia

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

stalowa 2011-01-23 17:12:52

ten trener to nie ma pojęcia o niczym bo sam nic jak na razie nie osiągnął haha

Małyy 1938 2011-01-24 11:04:56

STALÓWKA THE FIRM!!!

Głosować codziennie:

http://www.komukibicujesz.pl/stalstalowawola.php

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij