2014-06-18 20:39:34

Wólczanka Wólka Pełkińska nowym liderem 4 ligi podkarpackiej

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrałą 2-1 ze Stalą Nowa Dęba i zajęła fotel lidera 4 ligi podkarpackiej.

Podopieczni Marka Rybkiewicza wykorzystali potknięcie Wisłoki Dębica (porażka 0-1 z LKS-em Pisarowce) i wyprzedzili ją w tabeli.

W meczu ze Stalą Nowa Dęba gracze Wólczanki Wólka Pełkińska szybko wyszli na prowadzenie. Już w 2. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Paweł Duży. Goście wyrównali chwilę przed przerwą po trafieniu Piotra Maruta głową.

Autorem decydującego trafienia był niezawodnik Krzysztof Pietluch, który otrzymał świetne potanie od Macieja Lecha i przelobował Kotrycha ustalając wynik meczu na 2-1 dla miejscowych.