2013-09-28 18:57:18

Dwa gole Truszkowskiego nie wystarczyły. Siarka Tarnobrzeg przegrała z Legionovią

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali 2-3 w meczu wyjazdowym z Legionovią. Dwa gole dla podkarpackiej drużyny strzelił Marcin Truszkowski, ale to nie wystarczyło.

"Siarkowcy" wyszli na prowadzenie już w 3. minucie meczu. Właśnie wtedy pierwszą z bramek zdobył Marcin Truszkowski. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Pawła Wolskiego i do przerwy było 1-1.

W drugiej połowie Legionovia wyszła na prowadzenie po bramce Szymona Lewickiego, ale niespełna 2 minuty później znów przypomniał o sobie Truszkowski i był remis.

Decydujący gol padł w 75. minucie - drugi raz na listę strzelców wpisał się Lewicki dając zwycięstwo beniaminkowi z Legionowa.

0-1 Truszkowski (3)
1-1 Wolski (25)
2-1 Lewicki (60)
2-2 Truszkowski (62)
3-2 Lewicki (75)