2013-07-27 20:07:10

Falstart Stali Stalowa Wola. Limanovia lepsza o jedną bramkę

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali u siebie z Limanovią Limanowa 0-1 w meczu pierwszej kolejki 2 ligi wschodniej 2013/2014.

Jedyny gol padł w 6. minucie spotkania po uderzeniu Arkadiusza Serafina, który wykorzystał błąd Michała Bogacza i strzelił prosto w okienko bramki Dawida Wołoszyna.

"Stalówka" robiła, co mogła żeby wyrównać i zwłaszcza w drugiej połowie osiągnęła sporą przewagę. Goście jednak mądrze się bronili i dowieźli wynik do końca.

STAL STALOWA WOLA - LIMANOVIA 0-1 (0-1)
0-1 Serafin (10)

Stal: Wołoszyn - Kantor, Czarny, Bogacz, Sikorski - Mikołajczak, Tur, Reiman, Kachniarz - Juda, Płonka (56. Łanucha)

Limanovia: Sotnicki - Kuligowski, Kulewicz, Garzeł, Basta - Serafin (89. Pająk), Pietras, Sadio (82. Orzechowski), Pyciak (87. Sane) - Skiba, Mężyk (75. Komorek)

Sędziował: Artur Mądrzak z Warszawy. Żółte kartki: Bogacz, Reiman, Mikołajczak - Pyciak, Garzeł, Kulewicz, Sadio, Kuligowski, Pietras

źródło: własne / Sportowe Fakty