2013-04-14 18:22:24

Wisłok Strzyżów rozstrzelany w Sieniawie

Piłkarze Sokoła Sieniawa rozstrzelali graczy Wisłoka Strzyżów 5-0 w meczu 20. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

W starciu dwóch beniaminków do przerwy utrzymywał się wynik remisowy. Po przerwie miejscowi byli bardziej skuteczni i wbili drużynie Szymona Grabowskiego pięć goli.

Gole dla Sokoła Sieniawa zdobyli Tomasz Wilusz (dwa), Damian Skała, Łukasz Bursztyka  i Paweł Adamczyk.

SOKÓŁ SIENIAWA - WISŁOK STRZYŻÓW 5-0 (0-0)
Bramki: Wilusz 2 (52, 75), Skała (54), Bursztyka (82), Adamczyk (85)

Sokół: Kukulski - Skała, Wrona, S. Padiasek, M. Padiasek - Wróbel (68. Jędryas), Hass (46. Zajchowski), Bursztyka, Szewc - Wilusz (79. Halejcio), Adamczyk (86. Tołpa)

Wisłok: Zimny - Szołdra, Rajzer, Pasek, Draga (68. Włodyka) - Shavovar (60. Piechowiak), Świętoniowski, Śliwa (75. Gorczyca), Pałys (68. K. Baran), J. Krok - J. Baran

Sędziował: Patryk Tylski z Miela. Żółte kartki: M. Padiasek, Adamczyk - J. Baran. Widzów: 500

źródło: własne / Nowiny