2013-04-13 20:05:23

Osiem goli Piasta Tuczempy. Przełęcz bez szans

Piast Tuczempy rozgromił Przełęcz Dukla 8-1 w meczu 20. kolejk 4 ligi podkarpackiej.

Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie i już po pierwszej połowie prowadzili czterema golami. Na listę strzelców wpisywali się kolejno, sprowadzony z Chełmianki Kamil Drob, Tomasz Pasaj i Łukasz Czub.

W drugiej połowie Piast Tuczempy nie zwalniał i strzelał kolejne gole. Pononie trafiali Pasaj oraz Czub, po jednej bramce dorzucili także Grzegorz Gierczak i Pawlo Kłymak.

Honorowego gola dla Przełęczy Dukla strzelił na 5 minut przed końcem spotkania Krystian Walczak.

PIAST TUCZEMPY - PRZEŁĘCZ DUKLA 8-1 (4-0)
Bramki: Drob 2 (10, 13), Pasaj 2 (16, 54), Czub 2 (41, 77), Gierczak (57), Kłymak (65) - Walczak (85)

Piast: Nalepa - Gil, Kud, Wota, Wielgosz (60. Stopyra)  - Czub, Iwaniszyn (46. Gierczak), Hołub (60. Socha), Drob (60. Kłymak), Pasaj - Iwański

Przełęcz: Nowak - J.Gonet (46. Kowalski), Wojtowicz, Kmiecik, Pietruszka (82. Zięba) - Nikody, Koncewicz, Śliwiński, Mielech, Soliński (60. Walczak) - Pernal

Sędziował: Paweł Wałęga z Dębicy. Żółta kartka: Kmiecik

źródło: własne / przeleczdukla1947.futbolowo.pl