2013-04-03 17:56:16

Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów bez bramek

Piłkarze Stali Rzeszów zremisowali 0-0 w wyjazdowym meczu z Olimpią Elbląg. Było to zaległe spotkanie 18. kolejki 2 ligi wschodniej.

Podopieczni Roberta Kasperczyka, dla których był to pierwszy pojedynek ligowy w tym roku, niewykorzystali szansy na zwycięstwo w Elblągu. Mogli wygrać, bo przez większość spotkania mieli przewagę.

Tylko w pierwszej połowie podkarpacki zespół miał kilka doskonałych okazji do zdobycia bramki, ale brakowało skuteczności.

W 62. minucie szansę na gola zaprzepaścili natomiast gospodarze, którzy niewykorzystali rzutu karnego. Do "jedenastki" podszedł... bramkarz Aleksiej Rogaczow, ale jego intencje świetnie wyczuł Tomasz Wietecha, który nie dał się pokonać.

Kilka minut później drugą żółtą kartką ukarany został Tomasz Lewandowski i gracze Olimpii Elbląg kończyli ten mecz w dziesiątkę. Nietety, mimo ataków rzeszowian mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

OLIMPIA ELBLĄG - STAL RZESZÓW 0-0

Olimpia: Rogaczow - Lewandowski, Nadijewskij, Ichim, Kołosow, Skokowski, Raduszko (78. Sedlewski) Ressel, Pietrewicz, Kopycki (69. Broniarek), Graczyk (80. Lisiecki)

Stal: Wietecha - Kovjenić, Baran, D. Jędryas, Konrad Hus - Krzysztoń, Alancewicz, Persona, Prokić (63. Maca) - Szela (71. Drożdżal), Koczon

Sędziował: Mariusz Korpalski z Torunia. Żółte kartki: Lewandowski, Ichim - Baran, Szela, Koczon. Czerwona kartka: Lewandowski (66, druga żółta). Widzów: 400

źródło: własne / stalrzeszow.pl