2023-08-12 19:20:41

Wisłoka Dębica przegrała u siebie z Garbarnią Kraków

Wisłoka Dębica nie podołała dziś na swoim boisku skuteczniejszej Garbarni Kraków i przegrała 1-3.

Mecz rozpoczął się z piętnastominutowym opóźnieniem, gdyż drużyna gości dojechała nieco później na stadion z powodu problemów na trasie. I to właśnie Garbarnia Kraków na początku pokazywała swoją dominację i nie schodziła z pola karnego Wisłoki. W 18.minucie Kacper Durda dopadł do piłki i umieścił ją w bramce gospodarzy. Niektórzy mieli jednak wątpliwości czy gol nie padł z pozycji spalonej.

W 23.minucie pierwszą akcję miała Wisłoka. Prawym skrzydłem udał się Bednarz, wycofał piłkę na szesnasty metr i Damian  Łanucha ładnym strzałem prawie pokonał bramkarza rywali. Niestety kontuzji szyi nabawił się Rachfalik i musiał opuścić boisko. Chwilę później ponownie swoich sił próbował Łanucha, uderzeniem z rzutu wolnego z bocznego sektora nie udało się jednak pokonać golkipera. Nadal w większym natarciu była Garbarnia

Druga połowa rozpoczęła się od próby Oskara Szczodrego, ale futbolówka powędrowała obok bramki. Gospodarze nadal próbowali doprowadzić do wyrównania. Ponownie Damian Łanucha zmierzał prawym skrzydłem, Smoleń wgrał w pole karne i piłkę piętą do bramki na 1-1 skierował Krzysztof Zawiślak.

Niestety szybko nadrobili goście. W 61.minucie z rzutu wolnego z lewej strony boiska strzelił bramkę Michal Klec.  W 91.minucie Łanucha w słupek uderzył również z rzutu wolnego. W końcówce dużo ataków Wisłoki, ale strzały nie były celne.

W 95.minucie dołożyła kolejnego Garbarnia gola i przypieczętowała swoje zwycięstwo po golu Feliksa Grzybowskiego.

0-1 Kacper Durda (18)
1-1 Krzysztof Zawiślak (57)
1-2 Michal Klec (61)
1-3 Feliks Grzybowski (95)

Wisłoka: Dutka, Grasza, Łanucha, Smoleń, Rachfalik, Zawiślak, Iwanicki, Bednarz, Kulon, Bogacz, Siedlik.
Garbarnia: Bartusik, Czekaj, Moskiewicz, Duda, Żurek, Durda, Sutor, Morys, Dziedzic, Grzybowski, Kajpust.

Wyniki meczów 2. kolejki:

Wisłoka Dębica - Garbarnia Kraków [WYPOWIEDZI POMECZOWE]:

Bartosz Zołotar, trener Wisłoki Dębica:

Marcin Pluta, trener Garbarni Kraków:

Mega mamy obronę 2 mecze 7 goli straconych ...

~anonim 2023-08-12 19:48:51

niestety bedzie spadek

~anonim 2023-08-12 19:59:34

teraz chelmianka potem avia i dwie porazki beda jestesmy najslabsza druzyna w 3 lidze

tuwimatomy 2023-08-12 20:03:14

Buhahah ostatnie miejsce, odwróć tabelę wisłoka na czele...hahaha.

Nie to znaczy Tak 2023-08-12 20:28:45

Porażka ale widać coraz lepszą grę , potrzeba dwóch lub trzech zawodników jakościowych do gry w polu a będzie dobrze . Zaczniemy punktować pewno gdzieś w połowie rundy jak zgramy ten skład co mamy .Dziś na trybunie Rębisz i Fedi oj przydali by się !

fan Wisloki 2023-08-12 21:09:33

...powiem tak, płacimy frycowe za rozbrojenie drużyny z sezonu poprzedniego .Chodzi mi o obronę i bramkarza ,gramy teraz nowy składem na tych pozycjach, kolejnym minusem jest odejście Radwanka. Ciekawie by to wyglądało jakby wszyscy zostali + ostatnie transfery. Co na plus? Wreszcie ta druga połowa meczu z Garbarnia przypominała Wisłokę ,która walczy ,a ten gol Zawiślaka i cała akcja palce lizać...ale punkty pojechały do Krakowa ,szkoda bo fajnie to dziś się zapowiadało.

Kibic UT 2023-08-12 21:13:48

Garbania to mocny przeciwnik z nimi nie jedna dostanie wciry.

Piter73 2023-08-12 21:47:55

Dziś przegraliśmy mecz być może z najlepszym zespołem w tej lidze.Jeszcze nie spadliśmy i nie jesteśmy jeszcze najsłabsza drużyna ,to dopiero druga kolejka.Dzisiaj znacznie lepsza gra niż w Skawinie,jest postęp widoczny,Wisłoka walczyła , stwarzała sytuacje a gol Zawiślaka piękny. Mamy prawie całkiem nowa drużynę,jeszcze potrzeba trochę czasu i zgrania

benben 2023-08-13 07:24:17

Bledem bylo odejscie kilku waznych pilkarzy i zastapienie ich mlodszymi i mniej doswiadczonymi zawodnikami, teraz widzimy rezultat takiej polityki transferowej. Teraz trzeba placic frycowe a pierwsze punkty moze z Wiazownica , tak to wyglada .

~anonim 2023-08-13 07:47:37

Wisloka jest beniaminkiem w lidze?

kosmita 2023-08-13 10:10:11

Karpaty pojadą z wami jak z furą gnoju!!!!!!!

SM 2023-08-13 10:32:56

A przed sezonem było mamy kadrę na 2 ligę !
Hahaha tylko tak dalej ;)

Bb 2023-08-13 10:35:37

Czy to prawda że prace na stadionie z.powodu braku funduszy zostają wstrzymane ?

Do kosmity Ble ble 2023-08-13 10:40:12

Karpaty slabe to co pokazali z Wieczysta to fuks na kwadratowych kulkach, nic nie grali tylko kontra jedna wyszla i karny z kapelucha . Tak ze nie podniecaj sie do czasu meczu z wami Wisloka bedzie juz poukladana i zgrana . To ze Karpaty dziadkow do klubu nasprowadzali nie swiadczy zemacie zespol na 3 lige. Taka to jest liga dziwna ze nasciagacz grajkow na papieze ok ale liga weryfikuje tak jak Wiazownice ktora na fuksie sie utrzymala i podobnie Wieczysta miala awansowac, wiec Karpaty nie podniecac sie .

Anonim-82 2023-08-13 11:17:28

Cweel sprzedaje na pejsownie i policję. Prokuratura siedzi na nim trzeba się go pozbyć z ekipy zanim narobi kupe. Konfitura z narzędzi

Las 2023-08-13 11:43:21

No jak tam współpraca z dapem? Jak wirtuoz szkolenia Cybermarian? O 14 możecie zobaczyć na żywo nasze Morsy w akcji. Polecamy!

2liga dla Wisłoki I Dębicy 2023-08-13 12:02:20

Jak pojawi się w klubie nowy bramkarz i obrońca z 4 ligi Francuskiej i zostanie zgłoszony obrońca zDap Cichoń to myślę że zChełmianką powalczymy o punkty. Widać postęp w grze tak że czas będzie sprzymierzęcem tej perspektywicznej drużyny . Budowa stadionu ruszy na 100% od września na dwie zmiany, właśnie firma dostała zgody środowiskowe na budowę trybuny i słupów oświetleniowych dla tego prace budowlane były tylko ograniczone do prac wyrównania terenu i obecne wycinki drzew . Pewno 4 miesiące wystarczą im na wykonanie tego projektu.

fan Wisloki 2023-08-13 13:40:15

...i jeszcze jedno. Te nowe koszulki od sponsora są świetne!!!

Puszcza 2023-08-13 15:52:25

No LAS do 80 minuty 5 w sieci. Pycha to brzydka cecha. Zostałeś ukarany jak trzeba przez los. Morsy dostają w d.... jak trzeba!!!! Przykre dla fanów!!!!!

Do Anonim-82 2023-08-13 16:19:33

@Anonim-82 masz białko na to co piszesz? Jak masz to wstaw tu żebyśmy wiedzieli z kim mamy do czynienia. Na pewno zostanie pogoniony.

4 2023-08-13 16:23:44

Niestety bez konkretnych sponsorów w Dębicy piłki nie będzie na dobrym poziomie

Dolasu 2023-08-13 17:14:25

hehe pokazołeś hehe Clj iglooopop dostał baty od Łodzi 0_5 z czym barany do ludzi sezon i spadek z CLJ

Hipokryci z LKS 2023-08-13 18:45:14

IGLOoopolowcom wydaje sie ze jak udalo sie awansowac do clj to od razu wszyscy przychylnie i z uznaniem beda poklepywac klub za torow , nagle wszyscy postawia w miesie na iglooopol bo na sezon pewnie ma clj . Oszolomy z was i tyle

Bibolo 2023-08-14 10:16:47

Nigdy na duzej nie bedzie CLJ w Debicy jak tylko jeden sezon, dla tego z nie ma tu mocnego klubu ktory dysponuje seniorska pilka na froncie centralnym dla tego mlodziez, a to jest podstawa by tak jak wLodzi ,Krakowie Warszawie czy Mielcu rozwijac przy takim klubie CLJ . Juz predzej Dap z Wisloka jest taki wielki projekt zbudowac ale to melodja przyszlosci .

1978 2023-08-14 10:36:56

Anonim-82 o kim ty mówisz? Kto to jest?

Keaes 2023-08-14 22:32:25

aa boli widze,że boli ta CLJ. Nawet jak zrobili to co komu do tego? Dap tyle lat was dyma a wy dalej liczycie ,że kogos wam dadza? popatrzcie kogo dali- kazdego na wypozyczenie , czyli Wisloka nic - NIC oszolomy nie dostanie . Jedynie co to gruby gienek sie wzbogaci. Kase od rodzicow bierze nielegalnie i sie smieje wam w oczy a wy jak ta banda kołków patrzycie i wniosków nie wyciągacie. Róbcie tak dalej, dwojke zamkneliscie, juniorow nie ma , a ktos wykorzystuje wasz klub do promowania swoich chlopaków. Brawo frajernia. Zadajcie te pytania to zdziwicie sie :]

FAN DAPWISLOKA 2023-08-15 08:03:41

Akurat przychodzacy z DAP do WISLOKI to jedni z najlepszych i na wypozyczenie dla tego ze podpisali wczesniej umowy z innymi klubem ale wracaja do Debicy i dobrze. Przypomne ze Dap tez byl blisko CLJ w kategorji junior mlodszy wiec jest tez potencjal . Perspektywie lat nalezy zrobic wszystko co mozliwe by ta wspolpraca z DAP &Wisloka byla coraz lepsza byc moze powinno sie zrobic wspolny projekt sms Wisloka@DAP tymbardziej ze bedzie najlepszy stadion w Debicy na parkowej i w niedlugim czasie 2 liga seniorska i mlodziez z CLJ mogla by prubowac sil w centralnej lidze zanim wyskocza na wyzsze wody.

hehe 2023-08-15 08:35:44

KaeaS _ czego wam zazdrościmy 0-5 zazdrościmy wam takich wyników w CLJ bo takie będą ? tą liga was zje i spadnięcie z powrotem do województwa. Wystarczy popatrzeć na tabele tam zdecydowana większość klubów was zleje i aż szkoda waszych grajków bo dostaną mani lękowej hehe !. Ale to może i dobrze bo zawsze w igloo mieli duże wyżej od głowy hehe