2023-07-30 14:21:53

Ireneusz Pietrzykowski, trener Stali Stalowa Wola: Chciałbym przeprosić kibiców

Stal Stalowa Wola po kiepskiej drugiej połowie przegrała 0-2 z Pogonią Siedlce. Sprawdźcie, co na pomeczowej konferencji powiedział trener Ireneusz Pietrzykowski.

- Nic mądrego nie jestem w stanie powiedzieć. Chciałbym przeprosić przede wszystkim kibiców, za to że wspierali nas, byli w tej grupie i dostali takie dziewięćdziesiąt minut - krótko podsumował Ireneusz Pietrzykowski, trener Stali Stalowa Wola.

Przypominając, wczoraj Stal Stalowa Wola rozgrywała mecz z dużą przewagą, gdyż dwóch zawodników gości otrzymało czerwone kartki. "Stalówka" nie zdołała jednak wykorzystać tej okazji i przegrała 0-2. Druga bramka padła po rzucie karnym, a goście nie potrafili przebić się przez defensywę osłabionych przeciwników i zagrozić ich bramce.