2012-08-26 18:08:31

Beniaminek z Dukli uratował remis w Rzeszowie

Przełęcz Dukla zremisował 2-2 z rezerwami Resovii w wyjazdowym meczu 4. kolejki IV ligi.

Piłkarze Resovii II Rzeszów wyszli na prowadzenie już w 9. minucie meczu po golu Sebastiana Dziedzica. Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0.

W drugiej odsłonie do siatki trafił Sebastian Fedan i wydawało się, że piłkarzom Wiesława Gołdy nikt już nie odbierze trzech punktów.

Wreszcie do głosu zaczęła jednak dochodzić Przełęcz Dukla.

W 70. minucie kontaktowego gola dla beniaminka zdobył Artur Pernal, a w doliczonym czasie gry ten sam zawodnik doprowadził do wyrównania.

RESOVIA II RZESZÓW - PRZEŁĘCZ DUKLA 2-2 (1-0)
Bramki: Dziedzic (9), Fedan (61) - Pernal 2 (70, 90+1)

Resovia II: Superson - Bogacz, Ł. Świst (66. Ślęzak), Szkolnik, Adamski - Pietrucha (75. Mastej), Fedan, Kwiek, Rop (59. Kaliniec) - Krawczyk, Dziedzic (72. Warchoł)

Przełęcz: Nowak - Rędowicz, Makoś (15. Pietruszka), Kmiecik, Szopiak - Śliwiński (71. Frączek), Soliński, Moroń (56. Waliszko), Koncewicz - Porcek, Pernal (90+2, Mormol)

Sędziował: Leszek Kogut z Jarosławia. Żółte kartki: Adamski, Dziedzic - Pernal. Widzów: 80

źródło: własne / resoviacy.pl