2012-08-25 21:38:41

Stal Nowa Dęba ograła beniaminka

Piłkarze Stali Nowa Dęba pokonali w meczu 4. kolejki IV ligi podkarpackiej drużynę Kolbuszowianki 3-1.

Gospodarze mogli wyjść na prowadzenie jeszcze przed przerwą, jednak rzut karny zmarnował Tomasz Warzocha.

Ten sam zawodnik otworzył jednak wynik na początku drugiej połowy dając prowadzenie Stali.

Kolbuszowianie zdołali wyrównać za sprawą Kamila Gorzelanego, lecz nie udało im się utrzymać korzystnego rezultatu.

Kolejne bramki dla Stali zdobywali Kamil Serafin i Wojciech Marut.

STAL NOWA DĘBA - KOLBUSZOWIANKA 3-1 (0-0)
Bramki:
Warzocha (47), K. Serafin (72), Marut (88) - K. Gorzelany (58)

Stal: Kotrych - Dudziak, Dudek, Wydro, Diektiarenko (88. Pogoda) - Milanowski, S. Serafin, Wilk (70. K. Serafin), Warzocha (72. Marut) - Urbaniak, Marek

Kolbuszowianka: Kozioł - Lorenc, M. Serafin, Gorzelany, Juras -, Pisarczyk, Skowron, S. Serafin (48. Fryc), Ciuła (60. Pik) - Szalony, Korab

Sędziował: Jacek Zygmunt z Jarosławia. Żółte kartki: Marek, Warzocha, Kotrych - M. Serafin, Korab, Kozioł, Skowron. Widzów: 500