2012-08-25 21:33:18

Derby gminy Krasne dla Crasnovii

Piłkarze Crasnovii wygrali ze Strumykiem Malawa 2-1 w czwartoligowych derbach gminy Krasne.

Lepiej derbowy pojedynek rozpoczęli goście z Malawy. Gola dla Strumyka już w 6. minucie zdobył Maciej Rusin.

Chwilę po przerwie wyrównującą bramkę dla Crasnovii strzelił Adrian Burak.

W doliczonym czasie gry do siatki Kamila Zielińskiego trafił Paweł Drapała dając tym samym zwycięstwo gospodarzom.

Gracze Crasovii kończyli ten mecz w dziesiątkę po tym jak w 74. minucie czerwony kartonik za uderzenie jednego z piłkarzy Strumyka zobaczył Damian Parys.

CRASNOVIA KRASNE - STRUMYK MALAWA 2-1 (0-1)
Bramki: A. Burak (55), Drapała (90+4)

Crasnovia: Nalepa - Parys, Drapała, A. Burak(61 min. Wiącek), P. Burak - Smyrski (85. Janda), Baran, Smężeń (61. K. Stępień), Rozborski (90. R. Szczepański) - A. Szczepański, Pietrasiewicz (75. Kamiński)

Strumyk: Zieliński - Stawarz, Bieda, Gaca, A. Majcher (72. Łysek) - Wójtowicz, P. Majcher (82. Bryk), Kmuk (58. Brudek), Jandziś (48. Grad) - Szymański, Rusin

Sędziował: Gerard Żurawski z Mielca. Żółte kartki: P. Burak - Wójtowicz, Grad. Czerwona: Parys (74, uderzenie przeciwnika). Widzów: 350

źródło: własne / crasnoviakrasne.futbolowo.pl / Nowiny