2012-08-25 19:54:39

Resovia rozgromiła lidera

Piłkarze Resovii rozgromili Radomiaka w meczu 4. kolejki II ligi wschodniej. Rzeszowianie zwyciężyli aż 5-0.

Podopieczni Tomasza Tułacza całkowicie zdeklasowali niepokonanego dotychczas Radomiaka Radom. Gracze Resovii strzelili pięć bramek nie tracąc ani jednej.

Dwa gola dla "Pasiaków" strzelilł jeszcze w pierwszej połowie najlepszy na boisku Michał Ogrodnik.

Po przerwie trafiali kolejno Marcin Juszkiewicz, Dariusz Brągiel i Damian Buczyński.

Resovia: Pietryka - Kozubek, Baran, Domoń, Słaby - Ogrodnik (77. Krawczyk), Juszkiewicz (67. Kwiek), Frankiewicz, Nikanowycz, Brągiel (79. Buczyński) - Ciećko (68. Hajduk)

Radomiak: Siamin - Wójcik, Ojikutu, Świdzikowski, Derbich - Byszewski (46 Kornacki), Wlazło, Pach (46 Radecki), Figiel - Odunka (68 Kaliszewski), Prędota

Sędziował: Marek Śliwa z Kielc. Żółte kartki: Buczyński, Frankiewicz, Nikanowycz - Derbich, Kornacki, Świdzikowski, Wlazło. Widzów: 1600

źródło: własne / resovia.info