2022-04-07 11:42:00

Coraz trudniejsza sytuacja Orła Przeworsk. Przegrali z Polonią Przemyśl

Polonia Przemyśl pokonała na wyjeździe Orzeł Przeworsk 2-1. (fot. Agnieszka Kulka)
Polonia Przemyśl pokonała na wyjeździe Orzeł Przeworsk 2-1. Sytuacja podopiecznych Pawła Załogi robi się coraz trudniejsza.

Polonia Przemyśl już po jedenastu minutach gry wyszła na prowadzenie w starciu z Orłem Przeworsk. Błąd w obronie gospodarzy wykorzystał Kamil Janas. W 21. minucie Maciej Lech otrzymał czerwoną kartkę i sytuacja podopiecznych Pawła Załogi była nie do pozazdroszczenia. Jednak wynik do przerwy już się nie zmienił.

Pięć minut po zmianie stron Krystian Kazek pięknym uderzeniem z rzutu wolnego pokonał Huberta Makowskiego i wydawało się, że jest już po meczu. Jednak Orzeł nie poddawał się. Dziesięć minut przed końcem meczu gola kontaktowego zdobył Patryk Broda. W końcówce gospodarze domagali się rzutu karnego za zagranie piłki ręką w polu karnym. Arbiter uznał, że to zagranie było przypadkowe. Ostatecznie goście wygrali 2-1. Tym samym coraz trudniejsza jest sytuacja Orła Przeworsk w tabeli 4 ligi podkarpackiej.

0-1 Kamil Janas (11)
0-2 Krystian Kazek (50)
1-2 Patryk Broda (80)