2022-04-06 21:32:00

Izolator Boguchwała pokonał na wyjeździe SPEC Stal Łańcut! Dublet Michała Daniela

Piłkarze Izolatora Boguchwała odnieśli bardzo ważne zwycięstwo. Podopieczni Bartosza Zołotara pokonali na wyjeździe SPEC Stal Łańcut, a bohaterem "biało-zielonych" został Michał Daniel.

Ogromna radość nastała w szeregach Izolatora Boguchwała. Podopieczni Bartosza Zołotara przełamali się i odnieśli pierwsze zwycięstwo na wiosnę. Mecz ze SPEC Stalą Łańcut od początku był wyrównany, a oba zespoły miały swoje okazje. Kibice oglądali bardzo ciekawe widowisko, choć brakowało skuteczności i do przerwy było 0-0.

W drugiej odsłonie lepiej prezentowała się "Izolacja", a jej przewaga z każdą minutą wzrastała. Stal także starała się atakować, jednak konkretniejsi byli "biało-zieloni", którzy w 61. minucie objęli prowadzenie, a gola przewrotką zdobył Michał Daniel. Podopieczni Bartosza Zołotara dostali wiatru w żagle i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa.

Kibice w Łańcucie na kolejnego gola nie musieli długo czekać. W 67. minucie było już 2-0, a na listę strzelców wpisał się Michał Daniel, który głową pokonal bramkarza SPEC Stali. Gospodarze w kolejnych minutach próbowali jeszcze nawiązać walkę z "Izolacją", ale ta mądrze się broniła i dowiozła prowadzenie do końca.

0-1 Michał Daniel (61)
0-2 Michał Daniel (67)