2012-06-17 12:47:32

Czuwaj - Igloopol 0-7. Gola zdobył nawet bramkarz

Piłkarze Igloopolu Dębica na pożegnanie IV ligi rozbili Czuwaj Przemyśl pokonując outsidera na jego własnym boisku aż 7-0.

Już w pierwszej połowie bramki dla Igloopolu Dębica zdobyli Damian Socha, Kamil Adamczak i Piotr Mikulski (z rzutu karnego).

Po przerwie do siatki trafili jeszcze Kamil Mitan i Rafał Więcek (dwukrotnie)

Gola dla Igloopolu Dębica zdobył nawet bramkarz Wojciech Jagoda, który w 84. minucie skutecznie egzekwował rzutk karny.

Obydwa zespoły spadły do okręgówki.

CZUWAJ PRZEMYŚL - IGLOOPOL DĘBICA 0-7 (0-3)
Bramki: Więcek 2 (77, 85), Socha (30), Adamczak (41), Mikulski (45-karny), Mitan (70), Jagoda (84-karny)

Czuwaj: Sochacki (46. Szanter)  Klucznik, Guerer, Góral (75. Geroń), Szymański - Wielgosz (64. Pałys), Zając, Trawka, Furtyk (46. Przytuła) - Kijanka, Cwynar (83. Piotrowski)

Igloopol: Psioda (80. Jagoda) - Syguła, Socha, Mikulski, Mitręga - Rokita (71. Więcek), Machnik, Stefanik, Halc - Micek (66. Mitan), Adamczak (64. Siwula)

Sędziował: Filip Kosak ze Stalowej Woli. Żółta kartka: Machnik. Widzów: 300

źródło: własne / Nowiny