2020-02-01 15:15:22

sparing: Izolator Boguchwała - Crasnovia Krasne 2-2

Izolator Boguchwała w pierwszym sparingu podczas zimowej przerwy zremisował z Crasnovią Krasne 2-2. Dwie bramki dla ekipy z rzeszowskiej klasy okręgowej strzelił Karol Skuba.

Izolator Boguchwała nie zdołał pokonać Crasnovii Krasne w pierwszym sparingu przed startem rundy wiosennej w 4 lidze podkarpackiej. Do przerwy to nawet ekipa z Klasy O Rzeszów prowadziła 2-1.

Dwie bramki dla Crasnovii zdobył Karol Skuba. Natomiast bramki dla "Izolacji" strzelali Kacper Rączka i zawodnik testowany.

Boguchwalanie już w najbliższą środę zagrają kolejny sparingu. Ich rywalem będzie druga drużyna Resovii.

Izolator Boguchwała - Crasnovia Krasne 2-2 (1-2)

Bramki: Kacper Rączka, zawodnik testowany - Karol Skuba (dwie)