2019-08-18 20:37:15

Rezerwy Stali Mielec rozbiły Start Pruchnik

Rezerwy Stali Mielec rozgromiły Start Pruchnik (fot. archiwum)
Podpieczni Damiana Skiby ostro postrzelali z innym beniaminkiem. Mielczanie zdeklasowali mistrza jarosławskiej okręgówki i wbili mu aż siedem goli.

Goście tego spotkania, czyli rezerwy Stali Mielec bardzo szybko wyszły na prowadzenie, a Wojciech Lisowski już w 7. minucie cieszył się z gola. Dziesięć minut później było już 0-2, a golkipera Startu Pruchnik pokonał Davi Wanderley Silva.

Strzelanie w pierwszej odsłonie zakończył Kristijan Soljic, który na pięć minut przed jej końcem zdobył trzecią bramkę dla ekipy Damiana Skiby. Po zmianie stron "dwójka" nie zatrzymywała się i w 48. minucie zdobyła czwartą bramkę, a z jedenastu metrów do siatki trafił Mateusz Załucki.

Dziesięć minut później ten sam piłkarz ponownie z jedenastu metrów pokonał bramkarza Startu. Po dwóch minutach było już 0-6, a na listę strzelców wpisał się sam trener ekipy z Mielca. Wynik spotkania na trzy minuty przed końcem regulaminowego gry ustalił Kristijan Soljic.

0-1 Wojciech Lisowski (7)
0-2 Davi Wanderley Silva (17)
0-3 Kristijan Soljic (40)
0-4 Mateusz Załucki (48-rzut karny)
0-5 Mateusz Załucki (58-rzut karny)
0-6 Damian Skiba (60)
0-7 Kristijan Soljic (87)