2011-03-20 10:30:40

III liga: Partyzant Targowiska - Avia Świdnik 0-2

Partyzant Targowiska przegrał na własnym bosiku z Avią Świdnik 0-2 w meczu III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Prowadzenie dla gości zdobył już w 2. minucie pojedynku Andrzej Danielak, który skutecznie egzekwował rzut karny.

Wynik spotkania na 2-0 ustalił w 78. minucie  rezerwowy Karol Kędrzynek, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku.

PARTYZANT TARGOWISKA - AVIA ŚWIDNIK 0-2 (0-1)
Bramki: Danielak (2-karny), Kędrzynek (78).

Partyzant: Krawczyk - Sokół, Konrad, Zych, Słaby - Kozub (59. Płonka), Łanucha, Fryc, Wierdak (66. Borowczyk) - Wójcik (79. Ginalski), Zarzyka.
Avia: Gieresz - Lewczuk (80. Paluszek), Maciejewski, Grzegorczyk, Kubiak - Muszyński, Pranagal, Kamiński (89. Jarecki), Sadło (60. Jeleniewski) - Mazurek, Danielak (75. Kędrzynek).

Sędziował: Andrzej Zwierzchowski z Rzeszowa. Żółte kartki: Wójcik, Kozub, Słaby - Jeleniewski, Kamiński, Kędrzynek. Widzów: 400.