2016-02-24 19:51:36

sparing: Karpaty Krosno - Widzew Łódź 1-1

Karpaty Krosno zremisowały z Widzewem Łódź 1-1 w rozegranym dziś meczu sparingowym.

Piłkarze Karpat Krosno wyszli na prowadzenie w 15. minucie spotkania po trafieniu Dawida Cempy.

Chwilę później wyrównującą bramkę dla Widzewa Łódź zdobył Mariusz Zawodziński z rzutu karnego.

W drugiej połowie najbliżej zwycięskiego gola dla Karpat Krosno był Marek Fundakowski, którego uderzenie zatrzymało się na poprzeczce.

KARPATY KROSNO - WIDZEW ŁÓDŹ 1-1 (1-1)

1-0 Dawid Cempa (15)
1-1 Mariusz Zawodziński (22)

Karpaty Krosno Stępień - Szkatuła, Dąbek, Balul, Krupa, Paszek, Nikanowycz, Szombierski, Wolański, Cempa, Makowski oraz Lichoń, Jarząb, Skiba, Siepierski, Fundakowski, Wojczuk

Widzew Łódź: Sokołowicz - Tlaga, Czaplarski, Zieleniecki, Gromek, Kozieł, Rodak, Zawodziński, Budka, Kowalczyk, Strus oraz Choroś, Gromek, Dudała, Bargiel, Bartos, Możdżonek, Kaczyński, Okachi, Bończak, Puchalski, Bondara, Ralkowski, Pochyba