2016-02-15 17:08:27

Maciej Wojczuk podpisał kontrakt z Karpatami Krosno

Maciej Wojczuk do Motoru Lublin trafił z Legii Warszawa. Teraz przenosi się do Karpat Krosno (fot. Tomasz Lewtak / motorlublin.eu)
Maciej Wojczuk do Motoru Lublin trafił z Legii Warszawa. Teraz przenosi się do Karpat Krosno (fot. Tomasz Lewtak / motorlublin.eu)
18-letni Maciej Wojczuk (ostatnio Motor Lublin) to kolejny zawodnik, który wzmocnił trzecioligowe Karpaty Krosno.
 
Grający na pozycji napastnik Maciej Wojczuk pochodzi z Białej Podlaskiej jednak w młodym wieku trafił do Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, gdzie występował przez kilka lat.
 
W sezonie 2015/2016 trafił do Motoru Lublin, a teraz podpisał umowę z Karpatami Krosno. O sprawie za pośrednictwem Twittera poinformował prezes Marek Penar.
W dniu jutrzejszym do drużyny prowadzonej przez Czesława Owczarka dołączyć ma Dawid Cempa z Polonii Bytom.

Czytaj także

Komentarze (6)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.