Tutaj znajdziesz wynik meczu Orzeł Harta - Dąb Kosina rozegranego w ramach 19. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz Orzeł Harta - Dąb Kosina, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Orzeł Harta vs. Dąb Kosina, informacje o pozostałych meczach 19. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.
19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III
2024-05-30, godz. 17:00
Orzeł Harta
Dąb Kosina
Rzeszów > Klasa B, gr. III: Orzeł Harta - Dąb Kosina (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2023-09-09 | Dąb Kosina | 2 - 1 | Orzeł Harta | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2023-04-01 | Orzeł Harta | 0 - 2 | Dąb Kosina | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2022-08-28 | Dąb Kosina | 1 - 2 | Orzeł Harta | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2022-04-10 | Dąb Kosina | 3 - 2 | Orzeł Harta | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2021-09-05 | Orzeł Harta | 1 - 2 | Dąb Kosina | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2013-04-21 | Dąb Kosina | 1 - 0 | Orzeł Harta | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2012-09-16 | Orzeł Harta | 0 - 1 | Dąb Kosina | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2012-03-25 | Dąb Kosina | 1 - 4 | Orzeł Harta | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
2011-08-21 | Orzeł Harta | 1 - 1 | Dąb Kosina | Rzeszów > Klasa B, gr. III |
Rzeszów > Klasa B, gr. III: inne mecze tej kolejki
Arka Albigowa | ? - ? | Polonia Hyżne | |
Grom Handzlówka | ? - ? | Galicja Chmielnik | |
Orzeł Harta | ? - ? | Dąb Kosina | |
Pogórze Bachórz | ? - ? | KS Pawłokoma | |
Orzeł Wysoka Łańcucka | ? - ? | Czarni Kraczkowa |
Rzeszów > Klasa B, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orzeł Wysoka Łańcucka | 12 | 24 | 8 | 0 | 4 | 25 | 12 | 13 | |
2 | KS Pawłokoma | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 24 | 10 | 14 | |
3 | Czarni Kraczkowa | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 29 | 22 | 7 | |
4 | Dąb Kosina | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 25 | 22 | 3 | |
5 | Polonia Hyżne | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 28 | 22 | 6 | |
6 | Arka Albigowa | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 18 | 22 | -4 | |
7 | Orzeł Harta | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 15 | 20 | -5 | |
8 | Pogórze Bachórz | 12 | 10 | 2 | 4 | 6 | 19 | 33 | -14 | |
9 | Galicja Chmielnik | 12 | 10 | 2 | 4 | 6 | 24 | 41 | -17 | |
10 | Grom Handzlówka | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 18 | 21 | -3 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |