Tutaj znajdziesz wynik meczu Czarni Trześń - Sokół II Kolbuszowa Dolna rozegranego w ramach 29. kolejki - Dębica > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Czarni Trześń - Sokół II Kolbuszowa Dolna, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Czarni Trześń vs. Sokół II Kolbuszowa Dolna, informacje o pozostałych meczach 29. kolejki - Dębica > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.
29. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa
2024-06-08, godz. 17:00
Czarni Trześń
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Dębica > Klasa Okręgowa: Czarni Trześń - Sokół II Kolbuszowa Dolna (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2023-11-05 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 7 - 1 | Czarni Trześń | Dębica > Klasa Okręgowa |
2023-06-17 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 4 - 0 | Czarni Trześń | Dębica > Klasa Okręgowa |
2022-11-11 | Czarni Trześń | 3 - 6 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | Dębica > Klasa Okręgowa |
2019-09-08 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 3 - 2 | Czarni Trześń | Dębica > Klasa Okręgowa |
Dębica > Klasa Okręgowa: inne mecze tej kolejki
Smoczanka Mielec | ? - ? | LKS Pustków | |
Chemik Pustków | ? - ? | Stal II Mielec | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | ? - ? | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
Czarni Trześń | ? - ? | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
Dromader Chrząstów | ? - ? | Kamieniarz Golemki | |
Victoria Czermin | ? - ? | Piast Wolica Piaskowa | |
LKS Głowaczowa | ? - ? | Czarnovia Czarna | |
LKS Żyraków | ? - ? | Kaskada Kamionka |
Dębica > Klasa Okręgowa - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria Czermin | 22 | 52 | 16 | 4 | 2 | 61 | 22 | 39 | |
2 | Stal II Mielec | 22 | 50 | 15 | 5 | 2 | 59 | 18 | 41 | |
3 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 22 | 36 | 11 | 3 | 8 | 48 | 33 | 15 | |
4 | LKS Żyraków | 22 | 36 | 11 | 3 | 8 | 45 | 49 | -4 | |
5 | Kaskada Kamionka | 22 | 35 | 9 | 8 | 5 | 45 | 32 | 13 | |
6 | Dromader Chrząstów | 22 | 35 | 10 | 5 | 7 | 51 | 39 | 12 | |
7 | Kamieniarz Golemki | 22 | 34 | 11 | 1 | 10 | 48 | 41 | 7 | |
8 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 21 | 33 | 10 | 3 | 8 | 67 | 49 | 18 | |
9 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 21 | 33 | 10 | 3 | 8 | 39 | 41 | -2 | |
10 | LKS Głowaczowa | 22 | 32 | 10 | 2 | 10 | 50 | 51 | -1 | |
11 | Smoczanka Mielec | 22 | 27 | 6 | 9 | 7 | 35 | 41 | -6 | |
12 | Chemik Pustków | 22 | 25 | 7 | 4 | 11 | 37 | 44 | -7 | |
13 | LKS Pustków | 22 | 25 | 7 | 4 | 11 | 47 | 54 | -7 | |
14 | Piast Wolica Piaskowa | 22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 42 | 58 | -16 | |
15 | Czarnovia Czarna | 22 | 10 | 2 | 4 | 16 | 17 | 67 | -50 | |
16 | Czarni Trześń | 22 | 7 | 1 | 4 | 17 | 25 | 77 | -52 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |